http://kariera.mk

Mercedes shtyn shitjen e veturës së tij

para 4 muajve - Flaka

Modeli i Mercedes-it, `Project One hypercar” nuk do të arrijë te klientët e saj edhe për dy vjet të tjera. Prodhuesi gjerman vonoi shpërndarjen, duke përmendur probleme të një natyre thjesht teknike. Nuk...

Dërgesat e para të hiper-veturës së Mercedesit nuk do të fillojnë para 2021-ës

para 4 muajve - Zhurnal

Sipas medieve gjermane, raportohet se dërgesat e para të hiper-veturës së Mercedesit, AMG One, do të fillojnë në vitin 2021 edhe pse ky model është prezantuar para pothuajse dy vjetësh. Gjithashtu, thuhet...

Mercedes shtyn shitjen e veturës së tij

para 4 muajve - Zhurnal

Modeli i Mercedes-it, ‘Project One hypercar” nuk do të arrijë te klientët e saj edhe për dy vjet të tjera. Prodhuesi gjerman vonoi shpërndarjen, duke përmendur probleme të një natyre thjesht teknike. Nuk...

Mercedes shtyn shitjen e veturës së tij

para 4 muajve - Gazeta Observer

Modeli i Mercedes-it, ‘Project One hypercar” nuk do të arrijë te klientët e saj edhe për dy vjet të tjera. Prodhuesi gjerman vonoi shpërndarjen, duke përmendur probleme të një natyre thjesht teknike. Nuk...

Dërgesat e para të hiper-veturës së Mercedesit nuk do të fillojnë para 2021-ës

para 4 muajve - Arbresh

Sipas medieve gjermane, raportohet se dërgesat e para të hiper-veturës së Mercedesit, AMG One, do të fillojnë në vitin 2021 edhe pse ky model është prezantuar para pothuajse dy vjetësh. Gjithashtu, thuhet...

Mercedes shtyn shitjen e veturës së tij

para 4 muajve - Periskopi

Modeli i Mercedes-it, ‘Project One hypercar” nuk do të arrijë te klientët e saj edhe për dy vjet të tjera. Prodhuesi gjerman vonoi shpërndarjen, duke përmendur probleme të një natyre thjesht teknike. Nuk...

Mercedes shtyn shitjen e veturës së tij

para 4 muajve - KosovaPress

Prodhuesi gjerman vonoi shpërndarjen, duke përmendur probleme të një natyre thjesht teknike. Nuk është e thjeshtë të përshtatësh një motor në Formula 1 me versionin e pasagjerëve të makinës, kërkon kohë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK