http://kariera.mk

“Ushtari” i Met Kananit u vra nga vrasës me pagesë, 3 pistat e hetimit

para 4 muajve - Shekulli

Ngjarja e rëndë ndodhi mesditën e së hënës, përballë katedrales së qytetit të Rrëshenit. Tonin (Armando) Gjini, njihet si “ushtari” i Met Kananit. Momentin e vrasjes, në makinë ndodheshin edhe dy fëmijët...

Ekzekutimi i Armando Gjinit nga vrasës me pagesë?

para 4 muajve - Vizion Plus

Policia po heton ne disa pista për te mbërritur tek autoret dhe motivet e ekzekutimit ne mes te ditës ne Rrëshen te 48-vjeçarit Armando Gjini qe njihej edhe me emrin tjetër Tonin Gjini. Begraundi i pasur...

Detaje të reja/ Janë përdorur vrasës me pagesë…Ja çfarë u zbulua nga vrasja e Gjinit…

para 4 muajve - Standard

Pista e vrasjes së Armando Gjinit është për prishje të pazareve të drogës, si dhe probleme me grupin e  Met Kananit pasi ishte liruar brenda 72 orëve nga arrestimi në vitin 2018, dyshime si bashkëpunëtor...

Ekzekutimi i Tonin Gjinit në mes të Rrëshenit nga vrasës me pagesë, zbardhen 2 pistat e hetimit nga policia

para 4 muajve - Sot News

Zbardhen detaje të reja për vrasjen e Armando Gjinit, i njohur edhe si Tonin Gjini mesditën e djeshme në qendër të qytetit të Rrëshenit. Burime bëjnë me dije se hetimet deri më tani janë përqendruar në...

U lirua fill pas arrestimit! Dyshimi që eleminoi në sy të fëmijëve Armando Gjinin

para 4 muajve - Albeu

Atentati i djeshëm në mes të Rrëshenit tronditi opinionin publik lokal duke risjellë në vëmendje ngjarjet e vitit 1997. Ai i eleminua nga vrasës me pagesë ndërkohë që kishte ndaluar makinën pranë një marketi,...

Vrasja e “ushtarit” të Met Kananit, ku po dyshon policia

para 4 muajve - Opinion

Një ditë pas atentatit që i mori jetën 48-vjeçarit Armando Gjini, policia nuk ka asnjë të dyshuar.  Hetuesit kanë përcaktuar tre pistat e para për atentatin ndaj ushtarit të Met Kananit, të hënën në qendër...

Dom Gjergj Meta: Rrësheni është qyteti i njerëzve të mirë

para 4 muajve - Gazeta Telegraf

Sot, kur u vra Tonini para Katedrales, pikërisht në atë çast, aty kaloi një grup me francez. Një burrë me djalin e tij dhe shokët e djalit të tij. Pasi kishin qenë në Krujë te muzeu i Heroit tonë, kishin...

Vritet në sy të fëmijëve “ushtari” i Met Kananit

para 4 muajve - Shekulli

Rrëshen/ Qëllohet për vdekje në makinë, Armando Gjini, shpëtojnë fëmijët dhe bashkëshortja. 3 muaj më parë, i vendosën një sasi eksplozivi në sediljen e automjetit. Gjendet një automjet i djegur, 2 orë...

Detajet nga ekzekutimi në Rrëshen: Në makinë ndodhej edhe djali i Gjinit, gruaja dhe vajza sapo ishin larguar

para 4 muajve - Gazeta Tema

Në momentin e vrasjes së Armando Gjinit, i cili në Rrëshen njihej si Tonin, ka qenë në makinë me djalin e tij, ndërsa bashkëshortja dhe vajza kishin zbritur për të blerë diçka në një dyqan. Këto detaje...

“Deri kur kështu?”, Dom Gjergj Meta reagon sërish, rrëfen dialogun me turistët francezë që u gjendën në skenën e vrasjes së Armando Gjinit

para 4 muajve - Sot News

Kleriku i Dioqezës së Rrëshenit Dom Gjergj Meta reagoi pas vrasjes tronditëse të Armando (Tonin) Gjinit në Rrëshen para djalit të tij. Nëpërmjet ‘’Facebook’’-ut kleriku i njohur rrëfeu momentin kur disa...

Pamje të rënda- Trupi i Gjinit i bërë “shosh” nga plumbat

para 4 muajve - Insajderi

Janë publikuar pamje nga vendngjarja pas ekzekutimit që tronditi qytetin e Rrëshenit meditën e sotme. Sikurse shihet nga materialet filmike të bashkëngjitura, trupi i pajetë i 48-vjeçarit Armando Gjini,...

48 vjeçari i ekzekutuar sot, ishte anëtar i bandës që u kap me 8 ton drogë

para 4 muajve - Insajderi

Është ekzekutuar me armë zjarri në qendër të qytetit të Rreshenit, Armando Gjini, 48-vjeç, i njohur si pjesë e organizatës kriminale të Met Kananit. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:30 të se hënës pranë...

Gjendet e djegur vetura që dyshohet se u përdor për vrasjen e 48 vjeçarit

para 4 muajve - Insajderi

Një automjet i djegur është gjetur në dalje të qytetit të Rrëshenit. Forcat e policisë kanë mbërritur në vendngjarje dhe kanë nisur menjëherë hetimet. Aktualisht dyshohet se mjeti është përdorur nga autorët...

Gjendet një automjet i djegur në Rrëshen, dyshohet se u përdor për vrasjen e Gjinit

para 4 muajve - Top Channel

Një automjet i djegur është gjetur në dalje të qytetit të Rrëshenit. Forcat e policisë kanë mbërritur në vendngjarje dhe kanë nisur menjëherë hetimet. Aktualisht dyshohet se mjeti është përdorur nga autorët...

Sot u vra 'ushtari' i tij në sy të dy fëmijëve të tij të mitur, kush është Met Kanani, baroni i trafikut të drogës i njohur ndryshe si Eskobari shqiptar

para 4 muajve - Sot News

Grupi i Met Kananit i njohur për trafikun e heroinës dhe kanabisit rikthehet sërish në vëmendje, pas vrasjes së Armando Gjinit në mes të qytetit të Rrëshenit, përpara katedrales, ngjarje kjo e ndodhur...

Detaje nga atentati ndaj 48 vjeçarit: Pak para vrasjes bashkëshortja ndalet në market

para 4 muajve - Insajderi

Zbardhen të tjera detaje nga vrasja e ndodhur mesditën e sotme në Rrëshen. Policia ka gjetur një fuoristradë të djegur që dyshohet se u përket autorëve të vrasjes së 48-vjeçarit Armando (Tonin) Gjini....

Ekzekutohet babai në sy të dy fëmijëve në Rrëshen

para 4 muajve - Tetova Sot

Vrasja e llojit mafioz në veri të Shqipërisë, Rrëshen. Vrasësit e kanë ndjekur viktimën hap pas hapi. Në një moment, viktima ka ndalur automjetin pasi bashkëshortes së tij i është dashur që të shkojë në...

Atentat ndaj 48 vjeçarit – Vritet në prani të fëmijëve

para 4 muajve - Insajderi

48-vjeçari, Armando Gjini, u qëllua brenda makinës së tij nga persona të paidentifikuar, të cilët u arratisën me shpejtësi pas krimit. Vrasja e llojit mafioz në Rrëshen, ka qenë e planifikuar në detaje....

Gjendet një automjet i djegur, dyshohet të jetë e ekzekutorëve të Tonin Gjinit

para 4 muajve - Shekulli

Një automjet i tipit forstradë është gjetur duke u djegur te mbikalimi i Rrëshenit. Makina u gjet nga policia dhe dyshohet të jetë përdorur nga autorët për ekzekutimin e Armando (Tonin) Gjinit. Brenda...

Ekzekutohet babai në sy të dy fëmijëve në Rrëshen

para 4 muajve - Alsat-M

Vrasja e llojit mafioz në veri të Shqipërisë, Rrëshen. Vrasësit e kanë ndjekur viktimën hap pas hapi. Në një moment, viktima ka ndalur automjetin pasi bashkëshortes së tij i është dashur që të shkojë në...

“Deri kur kështu?”, Dom Gjergj Meta dënon vrasjen në Rrëshen

para 4 muajve - Koha Jone

Qyteti i Rrëshenit u trondit sot paradite nga një vrasje mafioze. Pas një atentati me armë zjarri mbeti i vdekur në trotuarin e Katedrales së qytetit shtetasi, Armando Gjini. Për këtë ngjarje ka reaguar...

Gjendet një makinë e djegur!!! Ja dyshimet e para…

para 4 muajve - Standard

Në orën 13:30 gjendet një makinë e djegur në Kodër Rrëshen. Dyshohet të jetë përdorur nga autoret e vrasjes së Tonin Gjinit, 48 vjecari i ekzekutuar paraditen e sotme në mes të Rrëshenit, nga persona ende...

Gjendet një fuoristradë e djegur, dyshohet e vrasësve të Armando Gjinit

para 4 muajve - Opinion

Policia ka gjetur një fuoristradë të djegur që dyshohet se u përket autorëve të vrasjes së 48-vjeçarit Armando (Tonin) Gjini. Makina është gjetur në Gziq të Mirditës. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor...

Vrasja e Armando Gjinit, gjendet një makinë e djegur në Rrëshen

para 4 muajve - BalkanWeb

Kur kanë kaluar pak orë nga vrasja e 48-vjeçarit, Armando Gjini në Mirditë, Policia ka gjetur një makinë të djegur në afërsi të mbikalimit të Rrëshenit. Dyshimet janë se mjeti u përdor nga autorët. vijon…

E FUNDIT/ Ekzekutimi i 48-vjeçarit në Rrëshen, gjendet një makinë e djegur, ja dyshimet e para

para 4 muajve - Albeu

Ora 13:30 Gjendet nje makine e djegur ne Koder Rreshen. Dyshohet te jete perdorur nga autoret e vrasjes se Tonin Gjinit, 48 vjecari i ekzekutuar paraditen e sotme ne mes te Rreshenit, nga persona ende...

Vrasja e Armando Gjinit, gjendet një makinë e djegur në Rrëshen

para 4 muajve - Vizion Plus

Një makinë është gjetur e shkrumbuar mesditën e kësaj të hëne në Kodër Rreshen. Paraprakisht dyshohet se makina mund të jetë përdorët nga autorët e vrasjes së Armando Gjinit, 48 vjeçarit të vrarë këtë...

Gjendet një makinë e djegur, dyshohet se u përdorë për ekzekutimin e 48-vjeçarit në Rrëshen, praktikë e vrasësve kohët e fundit

para 4 muajve - Sot News

Pas ekzekutimit mafioz që ndodhi ditën e sotme në Rrëshen, ku mbeti i varë Armando Gjini është gjetur një makinë e djegur. Mësohet se automjeti është gjetur te mbikalimi i qytetit të Rrëshenit. Ndërkaq,...

Vrasja në Rrëshen, atentatorët e ekzekutuan Gjinin në prani të dy fëmijëve

para 4 muajve - Top Channel

Vrasja e llojit mafioz në Rrëshen, ka qenë e planifikuar në detaje. Vrasësit siç duket e kanë ndjekur Tonin Gjinin hap pas hapi. Në automjetin e tij tip Benz, viktima ka qenë  së bashku me familjen. Në...

“Deri kur kështu”, Dom Gjergj Meta dënon vrasjen në Rrëshen

para 4 muajve - BalkanWeb

Qyteti i Rrëshenit u trondit sot paradite nga një vrasje mafioze. Pas një atentati me armë zjarri mbeti i vrarë shtetasi, Armando Gjini. Për këtë ngjarje ka reaguar edhe Dioqeza e Rrëshenit, e cila teksa...

Anëtar i bandës së drogës, ekzekutohet në mes të Rrëshenit 48 vjeçari

para 4 muajve - Blitz

Mesditën e sotme, një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Rrëshenit. Të shtëna me armë janë dëgjuar në qendër, ku ka mbetur i vrarë 48 vjeçari Armando Gjini. Policia ka rrethuar zonën dhe ka ngritur...

Në grupin e Met Kananit, kush është 48-vjeçari i vrarë në Mirditë

para 4 muajve - BalkanWeb

Policia ka dhënë informacione për vrasjen që tronditi sot Rrëshenin, viktimë e të cilit ka mbetur 48-vjeçari Armando Gjini që njihet edhe me emrin Tonin Gjini. Sipas burime konfidenciale nga policia, viktima...

“Deri kur kështu”, Dom Gjergj Meta reagon për vrasjen e Armando Gjinit

para 4 muajve - Standard

Qyteti i Rrëshenit u trondit sot paradite nga një vrasje mafioze. Pas një atentati me armë zjarri mbeti i vdekur në trotuarin e Katedrales së qytetit shtetasi, Armando Gjini. Për këtë ngjarje ka reaguar...

“Deri kur kështu”, Dom Gjergj Meta dënon vrasjen në Rrëshen

para 4 muajve - Koha Jone

Qyteti i Rrëshenit u trondit sot paradite nga një vrasje mafioze. Pas një atentati me armë zjarri mbeti i vdekur në trotuarin e Katedrales së qytetit shtetasi, Armando Gjini. Për këtë ngjarje ka reaguar...

3 muaj më parë i shpëtoi atentatit me tritol, ekzekutohet në mes të Rrëshenit ushtari i Met Kananit

para 4 muajve - Shekulli

Paraditen e sotme u ekzekutua me armë zjarri nga persona ende të paidentifikuar, Armando Gjini ose Tonin Gjini, 48 vjeç. Ngjarja e rëndë ndodhi në qendër të qytetit të Rrëshenit, në rrethana ende të paqarta...

Nga arrestimi tek atentati me fëmijët, kush është Armando Gjini

para 4 muajve - BalkanWeb

Një 48-vjeçar, emër i njohur për policinë është ekzekutuar sot para mesditës në Rrëshen. Armando Gjini u vra nga persona të paidentifikuar në qendër të Rrëshenit. Por më 6 maj të këtij viti, Gjini mundi...

Rrëshen, vritet në atentat 48 vjeçari

para 4 muajve - Medial

Një ekzekutim mafioz ka ndodhur mëngjesin e së hënës në qytetin e Rrëshenit. Tonin Gjini i njohur dhe me emrin Armando Gjini, 48 vjeç është vrarë nga persona të panjohur. Ai ka qenë duke udhëtuar me djalin...

Detaje/ 48-vjeçari u vra në sy të dy fëmijëve të vegjël

para 4 muajve - Opinion

Ekzekutimi i 48-vjeçarit Armando Gjinit, që ndryshe njihej edhe si Tonin Gjini, ka qenë e planifikuar në detaje. Vrasësit siç duket e kanë ndjekur hap pas hapi. Në automjetin e tij tip “Benz”, viktima...

Ekzekutimi në Rrëshen/ Gjendet një makinë e djegur, dyshohet të jetë e autorëve

para 4 muajve - Gazeta Telegraf

Një makinë që është gjetur e djegur në zonën Kodër-Rrëshen, në Mirditë, dyshohet se është përdorur nga autorët e vrasjes që ndodhi mesditën e sotme në kryqëzimin më të rëndësishëm të qytetit, ku 48-vjeçari...

Në mes të qytetit...! Dom Gjergj Meta reagon për atentatin mafioz në Rrëshen

para 4 muajve - Albeu

Ekzekutimi i sotëm i Armando Gjinit në mes të Rrëshenit ka shkaktuar frikë tek banorët. Dioqeza Rrëshen e cila drejtohet nga Dom Gjergj Meta ka reaguar në lidhje me këtë ngjarje duke pyetur se deri kur...

Ekzekutohet me armë zjarri në qendër të Rrëshenit 48-vjeçari (Emri)

para 4 muajve - Shekulli

Një ngjarje e rëndë është raportuar vetëm pak minuta më parë në Rrëshen, ku mësohet se është ekzekutuar me armë zjarri një 48-vjeçar. Deri më tani bëhet me dije se viktima është identifikuar si shtetasi...

“Mu në mes të ditës, para syve të gjithëve”, Dom Gjergj Meta reagon i shqetësuar pas ekzekutimit të 48-vjeçarit në Rrëshen dhe ka një pyetje për të gjithë

para 4 muajve - Sot News

Dioqeza Rrëshen nën drejtimin e Dom Gjergj Metës ka reaguar pas ngjarjes së rëndë ndodhur në mesditë në mes të Rrëshenit, ku u ekzekutua me armë shtetasi Armando (Tonin) Gjini. Përmes një postimi në rrjetet...

Mbante dy emra dhe para 3 muajsh i vunë eksploziv në makinë, policia nxjerr detajet nga ekzekutimi i 48-vjeçarit në Rrëshen

para 4 muajve - Sot News

Policia jep informacion për vrasjen e ndodhur në qendër të Rrëshenit pak minuta më parë. Sipas bluve në rrethana ende të paqarta është vrarë, Armando Gjini, 48 vjeç, Viktima njihej në zonë edhe me emrin...

Gjendet një automjet i djegur, dyshohet se u përdor për vrasjen e Gjinit në Rrëshen

para 4 muajve - Periskopi

Një automjet i djegur është gjetur në dalje të qytetit të Rrëshenit. Forcat e policisë kanë mbërritur në vendngjarje dhe kanë nisur menjëherë hetimet. Aktualisht dyshohet se mjeti është përdorur nga autorët...

I shpëtoi atentatit me tritol, vritet në mes të qytetit 48-vjeçari

para 4 muajve - Opinion

Një tjetër ekzekutim mafioz. Një 48-vjeçar është vrarë në Rrëshen. Sipas burimeve nga policia lokale mësohet se në qendër të qyteti plumbat i kanë marrë jetën 48-vjeçarit Tonin Gjini. Ky i fundit nuk është...

"Ushtar" i Met Kananit, i ekzekutuari i sotëm në Rrëshen akuzohet për 8 ton drogë

para 4 muajve - Albeu

Policia nuk ka asnjë version deri më tani mbi shkaqet e mundeshme të ekzekutimit ditën e sotme të Armando Gjinit në mes të Rrëshenit, i cili mbante edhe emrin Tonin . 45 vjeçari u arrestua një vit e gjysmë...

Me djalin në makinë, si u ekzekutua nga profesionistë 45 vjeçari në Rrëshen

para 4 muajve - Albeu

Nga të dhënat e para, mësohet se ekzekutimi i Tonin Gjinit në mes të Rrëshenit është bërë nga persona profesionistë. Sipas dëshmive paraprake të dhëna në polici prej atyre q ëkanë parë se çfarë ndodhi,...

U ekzekutua në sy të fëmijëve, kush është Armando Gjini

para 4 muajve - Vizion Plus

Një 48-vjeçar është ekzekutuar me armë zjarri këtë të hënë në qendër të Rrëshenit, në sy të fëmijëve të cilët ndodheshin në makinë. Sipas informacioneve Armando Gjinit, që ndryshe njihej edhe si Tonin...

Ekzekutohet me armë zjarri në qendër të Rrëshenit 45-vjeçari (Emri)

para 4 muajve - Shekulli

Një ngjarje e rëndë është raportuar vetëm pak minuta më parë në Rrëshen, ku mësohet se është ekzekutuar me armë zjarri një 45-vjeçar. Deri më tani bëhet me dije se viktima është identifikuar si shtetasi...

Ekzekutohet babai në sy të dy fëmijëve në Rrëshen

para 4 muajve - Shenja

Vrasja e llojit mafioz në veri të Shqipërisë, Rrëshen. Vrasësit e kanë ndjekur viktimën hap pas hapi. Në një moment, viktima ka ndalur automjetin pasi bashkëshortes së tij i është dashur që të shkojë në...

DETAJET: Ngjarje e rëndë në Rrëshen, vritet një 48-vjeçar

para 4 muajve - Gazeta Tema

Një 48-vjeçar është ekzekutuar me armë zjarri ditën e sotme në qendër të Rrëshenit. Mësohet se viktimë ka mbetur  shtetasi, Armando Gjini. Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes së rëndë, ndërsa policia ka...

E ekzekutuan sot në Rrëshen, viktima ‘ushtar’ i Met Kananit. Zbardhen detaje të reja, gruaja zbriti për në market, në makinë ishin fëmijët

para 4 muajve - Sot News

Viktima e ekzekutimit të sotëm në Rrëshen, shtetasi me dy emra, Armando Gjini, njohur edhe si Tonin Gjini nuk është emër i panjohur për policinë. Emri i tij rezulton mes personave të arrestuar në Shqipëri,...

ATENTAT/ Ekzekutohet në mes të qytetit 45 vjeçari

para 4 muajve - Albeu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në mes të qytetit të Rrëshenit ku është ekzekutuar me armë një 45 vjeçar. Bëhet fjalë për Tonin Gjinin, i cili ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes duke mos...

I vunë tritolin makinës plot më fëmijë: Kush është Tonin Gjini, i ekzekutuar sot në Rrëshen

para 4 muajve - Albeu

45 vjeçar Tonin Gjini i njohur edhe si Armando është ekzekutuar pak para mesditës së sotme në Rrëshen në një atentat të mirë organizuar në dukje nga profesionistë. Ai është qëlluar kur ka qenë duke drejtuar...

Foto/ Kush është “ushtari” i Met Kananit që u ekzekutua

para 4 muajve - Opinion

Ai njihej si ushtari i Met Kananit. Dy vite më parë, Tonin Gjini (Armando Gjini) u arrestua si pjesë e grupit të baronit të drogës, Met Kanani në kuadër të operacionit ‘Precizioni’.  Gjini u arrestua së...

EMRI/ Vrasje në Rrëshen, nuk dihen shkaqet…

para 4 muajve - Standard

Rrëshen, vritet me armë zjarri 47 vjeçari Tonin Gjini. Vrasja ka ndodhur në qendër të Rrëshenit, nuk dihen shkaqet.

Ekzekutohet në qendër të Rrëshenit Tonin Gjini

para 4 muajve - RTV 21

U ekzekutua para djalit të tij Ekzekutohet me armë zjarri në mes të qytetit të Rrëshenit, Tonin Gjini, i njohur edhe si Armando Gjini. Mësohet se 48 vjeçari ka qenë duke udhëtuar me djalin e tij në automjet,...

“Mu në mes të ditës… deri kur kështu”

para 4 muajve - Lexo

Dioqeza Rrëshen e cila drejtohet nga Dom Gjergj Meta ka reaguar pas ngjarjes se rëndë ndodhur në mes te Rrëshenit, ku u ekzekutua me arme zjarri në sy të dy fëmijëve të mitur Armando Gjini i njohur si...

Detaje nga atentati ndaj 48-vjeçarit: Pak para vrasjes bashkëshortja ndalet në market

para 4 muajve - Gazeta Observer

Zbardhen të tjera detaje nga vrasja e ndodhur mesditën e sotme në Rrëshen . Policia ka gjetur një fuoristradë të djegur që dyshohet se u përket autorëve të vrasjes së 48-vjeçarit Armando (Tonin) Gjini....

Ekzekutimi i 48-vjeçarit në Rrëshen, gjendet një makinë e djegur, ja dyshimet e para

para 4 muajve - Fakti Ditor

Ora 13:30 Gjendet nje makine e djegur ne Koder Rreshen. Dyshohet te jete perdorur nga autoret e vrasjes se Tonin Gjinit, 48 vjecari i ekzekutuar paraditen e sotme ne mes te Rreshenit, nga persona ende...

Ekzekutim para Katedrales së Rrëshenit, “hiqet” ushtari i Met Kananit

para 4 muajve - Te Sheshi

Armando Gjini, i njohur edhe si Tonin Gjini, 48 vjeç, u ekzekutua me qendër të Rrëshenit, pranë katedrales se këtij qyteti. Vrasja ka qenë tipike mafioze, pasi ka ndodhur në sy të 2 fëmijëve te mitur të...

E rëndë: Vritet një shqiptar para syve të fëmijëve të tij

para 4 muajve - Gazeta Observer

Zbulohen detaje nga ngjarja e rëndë e ndodhur mesditën e sotme në qendër të Rrëshenit, aty ku u ekzekutua me armë zjarri Armando Gjini i njohur edhe si Tonin Gjini. Viktima është qëlluar brenda automjetit...

Mirditë: Posa gruaja zbriti nga makina, nisi breshëria, u ekzekutua burri

para 4 muajve - PortaliOnline

U ekzekutua sot me armë zjarri në qendër të qytetit të Mirditës, Armando Gjini 48-vjeç, i njohur si pjesë e grupit të Met Kananit. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:30 pranë katedrales së qytetit. Viktima...

Vritet një shqiptar para syve të fëmijëve të tij

para 4 muajve - Gazeta Monitor

Zbulohen detaje nga ngjarja e rëndë e ndodhur mesditën e sotme në qendër të Rrëshenit, aty ku u ekzekutua me armë zjarri Armando Gjini i njohur edhe si Tonin Gjini. Viktima është qëlluar brenda automjetit...

Vrasja në Rrëshen, atentatorët e ekzekutuan Gjinin në prani të dy fëmijëve

para 4 muajve - Ekonomia Online

Vrasja e llojit mafioz në Rrëshen, ka qenë e planifikuar në detaje. Vrasësit siç duket e kanë ndjekur Tonin Gjinin hap pas hapi. Në automjetin e tij tip Benz, viktima ka qenë  së bashku me familjen. Në...

I vunë tritolin makinës plot më fëmijë: Kush është Tonin Gjini, i ekzekutuar sot në Rrëshen

para 4 muajve - Fakti Ditor

45 vjeçar Tonin Gjini i njohur edhe si Armando është ekzekutuar pak para mesditës së sotme në Rrëshen në një atentat të mirë organizuar në dukje nga profesionistë. Ai është qëlluar kur ka qenë duke drejtuar...

Ekzekutohet me armë zjarri në Rrëshen 45-vjeçari

para 4 muajve - Gazeta Telegraf

Në qendër të qytetit të Rrëshenit është ekzekutuar me armë zjarri 45-vjeçari Tonin Gjini. Ende nuk dihen rrethanat e kësaj ngjarje të rëndë. Gjini nuk njihet si person me precedent të mëparshëm penal....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK