http://kariera.mk

Prokuroria që mbyll dosjet skandaloze!!! Vasili i kthehet ambasadorit: S’besoj se paguheni për këtë???

para 4 muajve - Standard

Nga Petrit Vasili. Reforma në drejtësi u kap, u zhbë dhe degradoi, ndaj emrin e ka Dështim dhe jo, Perlë. Ambasadori Soreca thotë për Euronews: “Reforma në Drejtësi është ndoshta “perla e Shqipërisë”,...

Vasili kundër Soreca-s: Shpresoj se nuk paguheni për të mbajtur mbyllur derën e Evropës

para 4 muajve - Zhurnal

Tiranë, 14 gusht – Ish-kreu i Grupit Parlamentar të LSI, Petrit Vasili ka reaguar pas deklaratës së ambasadorit të BE-së, Luigi Soreca, se “reforma në drejtësi është ‘perla’ e Shqipërisë.” “Reforma që...

Vasili-ambasadorit të BE: Reforma në drejtësi u zhbë, prano realitetin

para 4 muajve - Medial

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili e cilëson reformën në drejtësi si një dështim që u kap e u zhbë nga qeveria. Në një postim në “Facebook”, Vasili duke mos kursyer akuzat në drejtim të prokurorisë e gjykatave,...

Vasili-ambasadorit të BE: Reforma në drejtësi u zhbë, prano realitetin

para 4 muajve - Vizion Plus

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili e cilëson reformën në drejtësi si një dështim që u kap e u zhbë nga qeveria. Në një postim në “Facebook”, Vasili duke mos kursyer akuzat në drejtim të prokurorisë e gjykatave,...

Vasili kundër Soreca-s: Shpresoj se nuk paguheni për të mbajtur mbyllur derën e Evropës

para 4 muajve - Top Channel

Ish-kreu i Grupit Parlamentar të LSI, Petrit Vasili ka reaguar pas deklaratës së ambasadorit të BE-së, Luigi Soreca, se “reforma në drejtësi është ‘perla’ e Shqipërisë.” “Reforma që shohin të gjithë shqiptarët...

Reforma në Drejtësi, Vasili: ‘Perlë’ që po bën të lulëzojë krimi

para 4 muajve - BalkanWeb

Duke marrë shkas nga deklaratat e ambasadorit të BE-së në Tiranë Luigi Soreca në lidhje me reformën në drejtësi, ka reaguar nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili. Përmes një postimi në ‘Facebook’, Vasili...

I trembur nga drejtësia, ish-deputeti i LSI ‘i përvishet’ Soreca-s dhe nuk lë gjë pa thënë: Turpi i botës! I dashur ambasador, shihe në sy dështimin!

para 4 muajve - Sot News

Ish-deputeti i LSI, Petrit Vasili i është përgjigjur ambasadorit të BE, Luigi Soreca, i cili në një intervistë për Euronews e cilësoi Reformën në Drejtësi, një “perlë” të Shqipërisë. Vasili i kujton kreut...

LSI kundër ambasadorit të BE, Vasili i përgjigjet Sorecës: Reforma në drejtësi s’është “perlë” por një kapje, një dështim i dashur ambasador. Hapni sytë e shihni

para 4 muajve - Gazeta Tema

Nënkryetari i LSI Petrit Vasili reagon ndaj deklaratës së ambasadorit të BE Luigi Soreca, i cili një ditë më parë deklaroi se reforma në drejtësi është perla e Shqipërisë, jashtë rajonit apo në botë. Vasili...

Reforma në drejtësi degradoi, ndaj emrin e ka dështim dhe jo perlë!

para 4 muajve - Standard

Ish-kreu i deputetëve të LSI-së, Petrit Vasili, ka reaguar ndaj deklaratës së ambasadorit të BE-së, Luigi Soreca, i cili në një intervistë për Euronews u shpreh se “Reforma në Drejtësi është ndoshta perla...

Vasili: Reforma në drejtësi degradoi, ndaj emrin e ka dështim dhe jo perlë!

para 4 muajve - Koha Jone

Ish-kreu i deputetëve të LSI-së, Petrit Vasili, ka reaguar ndaj deklaratës së ambasadorit të BE-së, Luigi Soreca, i cili në një intervistë për Euronews u shpreh se “Reforma në Drejtësi është ndoshta perla...

Reforma në drejtësi/ Petrit Vasili i kthehet ambasadorit të BE: Një dështim dhe kapje e degraduar…

para 4 muajve - Lexo

Nënkryetari i LSI Petrit Vasili reagon ndaj deklaratës së ambasadorit të BE Luigi Soreca, i cili një ditë më parë deklaroi se reforma në drejtësi është perla e Shqipërisë, jashtë rajonit apo në botë. Vasili...

Vasili: Reforma në drejtësi,u kap,u zhbë dhe degradoi ndaj emrin e ka dështim!

para 4 muajve - Gazeta Telegraf

Nga Petrit Vasili: Reforma në drejtësi, u kap, u zhbë dhe degradoi ndaj emrin e ka dështim dhe jo perlë! Ambasadori Soreca thotë për Euronews: “Reforma në Drejtësi është ndoshta ‘perla e Shqipërisë’, jashtë...

Filateli që të dashurit nuk do të mundin

para 4 muajve - Insajderi

Flenë ne xhepa Letrat e padërguara I ndjej nen lëkurë rreshtat te peshperijne Zarfat tek dridhen Filateli që të dashurit nuk do të mundin Të ma shqisin nga mishi Janë letra qe mbase edhe i shkrova Por...

Shameti pas largimit nga Kukësi: Doja ta mbyllja karrierën këtu

para 4 muajve - Epoka e Re

Firot nga Kukësi nuk kanë fund dhe vetëm pak javë pasi legjenda Rrahman Hallaçi u largua nga posti i zëvendëstrajner tashmë është radha e një tjetër ikone të Kukësit që të largohet. Ylli Shameti nuk do...

Marin Mema: Shteti Turk para së gjithash duhet të njohë shqiptarët në Turqi si minoritet

para 4 muajve - InfoShqip

Shteti Turk para te gjithash duhet te njohe shqiptaret ne Turqi si minoritet. Ky do te ishte nje akt i vertete miqesie e jo dhurata e nje parlamenti. Jane minimalisht 6 milione shqiptare ne turqi , riperseris...

Divorc me kapitenin, reforma te Kukësi kap edhe Shametin

para 4 muajve - Top Channel

Reforma e këtij sezoni në skuadrën e futbollit të Kukësit, kap edhe një prej lojtarëve që kanë kontribuar më shumë te formacioni verilindor në vitet e fundit. Ylli Shameti nuk do të veshë më fanellën e...

Kukësi fjalë të mëdha për Shametin: Dera e hapur për ty!

para 4 muajve - Koha Jone

Ylli Shameti sot zyrtarizoi largimin nga skuadra e Kukësit pas 6 sezonesh, teksa nuk ka munguar as reagimi i klubit. Skuadra verilindore ka shkruar fjalët më të mira për ish-kapitenin duke i lënë “derën...

Kukësi fjalë “të ëmbla” për Shametin: E ka derën të hapur…

para 4 muajve - SuperSport

Pas postimit të Shametit, edhe Kukësi zyrtarizon largimin e mbrojtësit gjirokastrit. Fjalë “të ëmbla” për kapitenin, vlerësim maksimal për sjelljen e tij prej profesionisti, por edhe një derë e hapur,...

Kukësi e hoqi, Shameti largohet me një peng: Koha do ta tregojë!

para 4 muajve - Medial

Ylli Shameti nuk do të jetë më lojtar i Kukësit. Gjirokastriti që fitoi zemrat e tifozëve verilindorë largohet pas 6 sezonesh nga Kukësi, pavarësisht se kishte dëshiruar ta mbyllte karrierën me klubin...

Kukësi e hoqi, Shameti largohet me një peng: Koha do ta tregojë!

para 4 muajve - BalkanWeb

Ylli Shameti nuk do të jetë më lojtar i Kukësit. Gjirokastriti që fitoi zemrat e tifozëve verilindorë largohet pas 6 sezonesh nga Kukësi, pavarësisht se kishte dëshiruar ta mbyllte karrierën me klubin...

Vasili:Qeveria në bashkëpunim me bandat punojnë kundër integrimit

para 4 muajve - Medial

Nënkryetari i LSI Petrit Vasili me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se qeveria duke bashkëpunuar me krimin punon kundër agjendës europiane të Shqipërisë. Vasili shprehet se qeverisja me në krye...

Petrit Vasili “shtrëngon” fort 13 tetorin e Metës: Humbja e tij do të thotë një mbyllje tragjike e dyerve të Europës

para 4 muajve - Gazeta Tema

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili shprehet se dështimi i Integrimit mbetet, miqtë dhe armiqtë e tij venë e vijnë. Përmes një statusi në Facebook, Vasili e cilëson 13 tetorin një datë që ka një kuptim dhe...

Paradoksi mes Shametit dhe Kukësit, klubi njofton largimin: Do ta ketë gjithmonë derën e hapur edhe si pjesë e stafit teknik

para 4 muajve - Newsport

Ylli Shameti deklaroi largimin nga Kukësi disa orë më parë me anë të një postimi në Facebook e tij. Tashmë vinë edhe konfirmimi zyrtar nga ana e klubit verilindorë. Kukësi deklaron se një lojtar profesionist...

Vasili:Qeveria në bashkëpunim me bandat punojnë kundër integrimit

para 4 muajve - BalkanWeb

Nënkryetari i LSI Petrit Vasili me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se qeveria duke bashkëpunuar me krimin punon kundër agjendës europiane të Shqipërisë. Vasili shprehet se qeverisja me në krye...

Kukësi tronditet para sezonit të ri, nga skuadra largohet kapiteni

para 4 muajve - Medial

Vetëm pak ditë nga finalja e Superkupës dhe nisjes së sezonit të ri të Superligës, Kukësi largon nga skuadra Ylli Shametin. Nuk dihen arsyet zyrtare të kësaj ndarje, por konfirmimi për largimin nga nënkampionët...

Tronditet Kukësi, kapiteni Shameti largohet nga skuadra

para 4 muajve - Shekulli

Në prag të nisjes së Superligës dhe pak ditë nga finalja e Superkupës skuadra e Kukësit merr një goditje. Kapiteni Ylli Shameti, shtylla e ekipit në mbrojtje,  ka bërë me dije përmes një deklarate largimin...

Kukësi tronditet para sezonit të ri, nga skuadra largohet kapiteni

para 4 muajve - BalkanWeb

Vetëm pak ditë nga finalja e Superkupës dhe nisjes së sezonit të ri të Superligës, Kukësi largon nga skuadra Ylli Shametin. Nuk dihen arsyet zyrtare të kësaj ndarje, por konfirmimi për largimin nga nënkampionët...

“Pasojat do të ishin aq të rënda…”, nënkryetari i LSI flet për një datë me rëndësi: Momenti nuk pret, si asnjëherë më parë kemi vetëm 1 shans

para 4 muajve - Sot News

“Si asnjëherë më parë një datë e caktuar si 13 tetori ka një kuptim dhe rëndësi kritike dhe të shumëfishtë”, kështu shkruan nënkryetari i LSI, Petrit Vasili. Sipas tij, “Humbja e shanseve qe 13 tetori...

Vasili: 13 Tetori ka rëndësi kritike, humbja çon në mbylljen e dyerve të Europës

para 4 muajve - Koha Jone

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, thotë se 13 Tetori i dekretuar nga Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta për zgjedhjet lokale, ka rëndësi kritike, pasi humbja e kësaj date thotë ai, do të thotë se Europa...

ZYRTARE/ Ylli Shameti largohet pas 6 vitesh nga Kukësi

para 4 muajve - Koha Jone

Ylli Shameti pas 6 vitesh ka vendosur që të mbyllë aventurën te skuadra e Kukësit. Mbrojtësi i njohur ka mbajtur në krah edhe shiritin e kapitenit te skuadra verilindore me një postim në rrjetet sociale...

Dështimi i Integrimit mbetet, armiqtë dhe miqte e tij vene e vijnë!!

para 4 muajve - Standard

Nga Petrit Vasili Integrimi europian eshte standart politik,seriozitet shteteror i monitoruar dhe pergjegjshmeri rrenjesisht e re e qeverisjes se vendit. Eshte nje hap, qe ndan koherat dhe e projekton...

Zyrtare, Ylli Shameti largohet nga Kukësi pas 6 vitesh

para 4 muajve - SuperSport

Pas 6 vitesh, Ylli Shameti i jep zyrtarisht lamtumirën Kukësit. Mbrojtësi gjirokastrit i cili për shumë ndeshje ka mbajtur në krah edhe shiritin e kapitenit te skuadra verilindore me një postim në rrjetet...

Ç’po ndodh me Kukësin, largohet kapiteni i ekipit

para 4 muajve - Lexo

Vetëm pak ditë nga finalja e Superkupës dhe nisjes së sezonit të ri të Superligës, Kukësi largon nga skuadra Ylli Shametin. Nuk dihen arsyet zyrtare të kësaj ndarje, por konfirmimi për largimin nga nënkampionët...

Vasili: Dështimi i Integrimit mbetet, armiqtë dhe miqtë e tij venë e vijnë!!

para 4 muajve - Gazeta Telegraf

Nga Petrit Vasili: Deshtimi i Integrimit mbetet, armiqte dhe miqte e tij vene e vijne!! Integrimi europian eshte standart politik,seriozitet shteteror i monitoruar dhe pergjegjshmeri rrenjesisht e re e...

ZYRTARE/ Shameti e mbyll me Kukësin, lojtari largohet me polemika: Koha i tregon të gjitha

para 4 muajve - Newsport

Ylli Shameti nuk do të jetë më lojtari i Kukësit. Lojtari ka qenë në pritje të ofertës për rinovimin e kontratës me klubin, por siç duket kjo marrëveshje nuk është arritur. Zyrtarizimin për largimin e...

Marrëzia më e fundit e Edvin Kristaq Mafisë!

para 4 muajve - Koha Jone

Nga Sali Berisha “Dëmtohet rajoni në qoftë se Bashkimi Europian çel negociatat me Maqedoninë para Shqipërisë”. Kjo është deklarata skandaloze qe ka bere dje ne Euronews krye kreu i meduzes Edvin Mafia....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK