http://kariera.mk

Një mënyrë ligjore interpretimi mbi situatën e paqartë të çështjes “Pjetri”

para 4 muajve - Gazeta Tema

Nga Altin Ketro Me publikimin e një dokumenti jo zyrtar nga Parti Demokratike në lidhje me të kaluarën e largët të kryetarit të zgjedhur të bashkisë Shkodër, zotit Valdrin Pjetri, qenia e tij në këtë detyrë...

Ç’do të ndodhë nëse provohet dënimi i Pjetrit, Kristaq Kume: Një krizë të re do të përfshijë politikën në vend

para 4 muajve - Koha Jone

Konstitucionalisti dhe ish-kreu i KQZ, Kristaq Kume në një prononcim për politiko.al parashikon se një krizë të re do të përfshijë aktorët politikë, nëse dënimi i Pjetrit vërtetohet. Kume ka ofruar dy...

Kriza e paprecedentë që mund të tërheqë pas vetes rasti Pjetri

para 4 muajve - Gazeta Tema

Nga Ardit Rada Imagjinoni për një moment që kryetari i pabetuar i bashkisë Shkodër të gjendet përgjegjës, në lidhje me dispozitat e ligjit për dekriminalizimin. Kjo do të sillte menjëherë dorëheqjen e...

Rasti i Valdrin Pjetrit, sprova e Metës për 13 Tetorin

para 4 muajve - Gazeta Tema

Një krizë e re politike po hapet me shpejtësi në kryeqendrën e Veriut. Nëse akuzat e Partisë Demokratike lidhur me dënimin e kryebashkiakut të ri të Shkodrës Valdrin Pjetri në Itali, do të rezultojnë të...

Rasti i Valdrin Pjetrit, sprova e Metës për 13 Tetorin

para 4 muajve - Gazeta Tema

Një krizë e re politike po hapet me shpejtësi në kryeqendrën e Veriut. Nëse akuzat e Partisë Demokratike lidhur me dënimin e kryebashkiakut të ri të Shkodrës Valdrin Pjetri në Itali, do të rezultojnë të...

Shkodra beteja e radhës Rama-Meta, ja si pritet të vijohet nëse shkarkohet Valdrin Pjetri, presidenti mund të mos caktojë datë të re zgjedhjesh

para 4 muajve - Sot News

Shkodra pritet që të kthehet në betejën e radhës mes kryeministrit Edi Rama dhe presidentit Ilir Meta. Dje kanë dalë fakte se Valdrin Pjetri është dënuar në Itali dhe këtë gjë e ka fshehur në formularin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK