http://kariera.mk

Berisha admiron gjestin e imamit kosovar, ka një kërkesë për gjithë myslimanët shqiptarë

para 4 muajve - Periskopi

Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, ka komentuar gjestin e imamit nga Drenasi, Osman Musliu, gjatë faljes së Bajramit në Drenas. Megjithëqë respektin e palëkundur që ka për kulturën dhe civilizimin...

E vërteta e 1 milionë turistëve shqiptarë në Greqi!

para 4 muajve - Gazeta Tema

Nga Besnik Vathi* Pas nje eksperience rreth 37 vjecare ne industrine e turizmit, erdhi dita te me cudisin edhe statistikat dhe lajmet e dhena ne media. Sapo degjova ne lajme qe nga Shqiperia kane shkuar...

Fluks në portin e Vlorës, ja arsyeja…

para 4 muajve - Standard

Fluks të shtuar udhëtarësh ka edhe në portin e Vlorës. 1600 persona kanë mbërritur sot me dy tragetet e linjës Vlorë-Brindisi, ndërsa 6300 është numri i tyre vetëm këto tri ditë të fundit. Ky sezon ka...

Dyndje në portin e Vlorës, në 13 ditë kanë mbëritur 16 mijë persona

para 4 muajve - Koha Jone

Fluks të shtuar udhëtarësh ka edhe në portin e Vlorës. 1600 persona kanë mbërritur sot me dy tragetet e linjës Vlorë-Brindisi, ndërsa 6300 është numri i tyre vetëm këto tri ditë të fundit. Ky sezon ka...

Dyndje dhe në portin e Vlorës, nga fillimi i gushtit kanë mbëritur 15.800 persona

para 4 muajve - Top Channel

Fluks të shtuar udhëtarësh ka edhe në portin e Vlorës. 1600 persona kanë mbërritur sot me dy tragetet e linjës Vlorë-Brindisi, ndërsa 6300 është numri i tyre vetëm këto tri ditë të fundit. Ky sezon ka...

Fluks në portin e Vlorës, vijnë emigrantët e turistët

para 4 muajve - Vizion Plus

Vetëm këtë te marte ne portin e Vlorës, kane hyre 1600 emigrante dhe turiste te cilët kane mbërritur me 2 tragete te linjës Vlore-Brindisi, ndërsa ne tre ditët e fundit numri i tyre llogaritet ne 6300....

Marin Mema: Shteti Turk para së gjithash duhet të njohë shqiptarët në Turqi si minoritet

para 4 muajve - InfoShqip

Shteti Turk para te gjithash duhet te njohe shqiptaret ne Turqi si minoritet. Ky do te ishte nje akt i vertete miqesie e jo dhurata e nje parlamenti. Jane minimalisht 6 milione shqiptare ne turqi , riperseris...

Pampuri: Vjedhjet spektakolare dhe lajthitjet e Ramës po mbajnë peng Shqipërinë e shqiptarët

para 4 muajve - Koha Jone

“Vjedhjet spektakolare dhe lajthitjet e Edi Ramës po mbajnë peng Shqipërinë e Shqiptarët”. Kështu shprehet në një reagim të sajin në rrjetin social “Facebook”, ish-deputetja e PD-së, Oriola Pampuri. Sipas...

Këlliçi: ‘Shqipëria renditet ndër vendet me politikat më antirinore në botë’

para 4 muajve - Standard

Në ditën ndërkombëtare të rinisë, kryetari i FRPD Belind Këlliçi ka bërë thirrje në FaceBook, ku i kërkon rinisë Shqiptare të bashkohet dhe të refuzojë regjimin barbar të instaluar nga Rama. Ai rendit...

Vjedhjet spektakolare dhe lajthitjet e Ramës po mbajnë peng Shqipërinë e shqiptarët!!!

para 4 muajve - Standard

“Vjedhjet spektakolare dhe lajthitjet e Edi Ramës po mbajnë peng Shqipërinë e Shqiptarët”. Kështu shprehet në një reagim të sajin në Facebook, ish deputetja e PD-së, Oriola Pampuri. Sipas saj, nga dita...

Pampuri: Vjedhjet spektakolare dhe lajthitjet e Edi Ramës po mbajnë peng Shqiperinë

para 4 muajve - Gazeta Telegraf

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Orjola Pampuri, përmes një mesazhi në rrjetet sociale shkruan se, “vjedhjet spektakolare dhe lajthitjet e Edi Ramës po mbajnë peng Shqiperinë dhe shqiptarët”. “Vjedhjet...

Këlliçi, apel në ditën ndërkombëtare të rinisë: Të refuzojmë regjimin për t’i dhënë fund tranzicionit!

para 4 muajve - Standard

Kreu i Forumit Rinor të Partisë Demokratike, Belind Këlliçi u ka drejtuar një apel të rinjve shqiptarë në ditën ndërkombëtare të rinisë. Ai u kërkon të rinjve të refuzojnë këtë regjim dhe i fton të bashkohen,...

Këlliçi: Politikat rinore të Ramës nxisin emigrimin, ndëshkojnë të arsimuarit dhe promovojnë krimin

para 4 muajve - Gazeta Telegraf

Në kuadër të ditës ndërkombëtare të rinisë, kreu i Forumit Rinor të Partisë Demokratike, Belind Këllëçi theksoi se mbi 200 mijë të rinj kanë emigruar nga vendi. Përmes një postimi në ‘Facebook’ Këlliçi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK