http://kariera.mk

“Tërmet” në Vlorë, trajneri dhe drejtori sportiv japin dorëheqjen

para 4 muajve - Koha Jone

Flamurtari duket se do ta ketë të vështirë për të qenë gati për fillimin e kampionatit. Trajneri i emëruar vetëm pak ditë më parë, Gerd Haxhiu dhe drejtori sportiv, Artim Pollozhani, kanë dhënë dorëheqjen,...

Kaos te Flamurtari, dorëhiqen Haxhiu dhe Pollozhani, në rrezik ekzistenca

para 4 muajve - SuperSport

Flamurtari e këtij sezoni “shembet” nga themelet. Trajneri i emëruar vetëm pak ditë më parë, Gerd Haxhiu dhe drejtori sportiv, Artim Pollozhani, kanë dhënë dorëheqjen, duke e bërë edhe më kaotike situatën...

ZYRTARE/ FLAMURTARI nuk ndalet në merkato edhe pa trajner, firmos ish-mbrojtësi i Vllaznisë

para 4 muajve - Newsport

Flamurtari pa trajner, por vazhdon të bëj afrime në merkato. Pak minuta më parë klubi vlonjat ka zyrtarizuar afrimin e mbrojtësit shkodran Olsi Gocaj. Lojtari nuk pranoi të ishte në provë te Vllaznia dhe...

ZYRTARE/ FLAMURTARI nuk ndalet në merkato edhe pa trajner, firmos ish-mbrojtësin e Vllaznisë

para 4 muajve - Newsport

Flamurtari pa trajner, por vazhdon të bëj afrime në merkato. Pak minuta më parë klubi vlonjat ka zyrtarizuar afrimin e mbrojtësit shkodran Olsi Gocaj. Lojtari nuk pranoi të ishte në provë te Vllaznia dhe...

ZYRTARE/ Dy goditje në pak minuta, FLAMURTARI zyrtarizon ish-sulmuesin e PARTIZANIT

para 4 muajve - Newsport

Flamurtari nuk ndalet në merkato. Kuqezinjtë prezantojnë edhe goditje e dytë brenda pak minutave. Me anë të një postimi në faqen zyrtare, Flamurtari zyrtarizon afrimin e radhës që është sulmuesi Jurgen Vatnikaj....

ZYRTARE/ FLAMURTARI nuk ndalet në merkato edhe pa trajner, firmos ish-mesfushori i Vllaznisë

para 4 muajve - Newsport

Flamurtari pa trajner, por vazhdon të bëj afrime në merkato. Pak minuta më parë klubi vlonjat ka zyrtarizuar afrimin e mesfushorit shkodran Olsi Gocaj. Lojtari nuk pranoi të ishte në provë te Vllaznia...

PRAPASKENA/ Ultimatumi për Xhevahir SUKAJN, shkodrani “largoi” trajnerin dhe drejtorin e Flamurtarit

para 4 muajve - Newsport

Largimi i Gerd Haxhiut nga drejtimi i Flamurtarit, ende pas nisur mirë punë i ka lënë të gjithë të shtangur. Jo vetëm vlonjati, por edhe Artim Pollozhani ka dhënë dorëheqjen nga posti i drejtorit sportiv...

Probleme te Flamurtari, largohen trajneri dhe drejtori sportiv

para 4 muajve - Gazeta Tema

Rrufe në qiell të pastër te Flamurtari. Teksa mendohej se klubi kishte nisur riorganizimin e ekipit, duke afruar edhe lojtarët e parë në merkato, vjen lajmi “bombë”. “Panorama Sport” zbulon ekskluzivisht...

E BUJSHME/ Gerd Haxhiu lë Flamurtarin pa trajner, largohet edhe drejtori sportiv

para 4 muajve - Newsport

Gerd Haxhiu nuk do të jetë më trajner i Flamurtarit. Vlonjati që mori drejtimin e vlonjatëve vetëm disa ditë më parë, ka paraqitur ditën e sotme dorëheqjen e parevokueshme. Bashkë me të, edhe Artim Pollozhani...

Flamurtari jep shenja, Ardit Hoxhaj kthehet në Vlorë

para 4 muajve - SuperSport

Flamurtari është në luftë me kohën për të qenë gati për nisjen e kampionatin. Drejtuesit kuqezi, pasi morën licencimin për të qenë pjesë e elitës së sezonit shqiptar vazhdojnë kontaktet për të plotësuar...

ZYRTARE/ Më besnik se askush tjetër, FLAMURTARI prezanton “tmerrin” e Tiranës

para 4 muajve - Newsport

Flamurtari ka filluar lëvizjet në ndërtimin e skuadrës për teknikun Haxhiu. Pas njoftimit nga klubi për zyrtarizimin me sulmuesin vlonjat Ardit Hoxhaj, një tjetër lajm vjen nga Vlora. Ish sulmuesi i Partizanit,...

ZYRTARE/ Një vlonjat për sulmin e Flamurtarit, kuqezinjtë prezantojnë afrimin e rradhës

para 4 muajve - Newsport

Flamurtari jep shënja jeta, dhe sëfundmi pas zyrtarizimit të trajnerit vlonjat Gerd Haxhiu dhe lojtarit Bajraktarevic, ka zyrtarizuar ditën e sotme sulmuesin e ri për kampin kuqezi. Stafi drejtues ka zgjedhur...

Moisi Dalipi: Qyteti i Vlorës, bregdeti dhe noti i harruar

para 4 muajve - Gazeta Telegraf

Kur bisedon me një qytetar të Vlorës kupton shpejt prej tij se, monumenti i pavarësisë, bregdeti, folklori dhe sporti janë simbole me të cilat çdo vlonjatë krenohet jo pak. Dhe po ti shikosh me kujdes...

Flamurtari hyn në Superligë, arrin marrëveshje me Ministrinë e Financave

para 4 muajve - Top Channel

Flamurtari ishte skuadra e fundit që u licensua për të qenë pjesë e Superligës edhe të këtij sezoni. Në një intervistë për Top Channel, Sinan Idrizi, administratori i skuadrës vlonjate, tregon se si ia...

Sinan Idrizi: Ja si e licencova Flamurtarin, nuk largohem

para 4 muajve - SuperSport

Flamurtari ishte skuadra e fundit që u licencua për të qenë pjesë e Kategorisë Superiore në këtë edicion. Në një intervistë për Top Channel, Sinan Idrizi, administratori i skuadrës vlonjate, tregon se...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK