http://kariera.mk

Max Rugova te Prishtina

para 4 muajve - Insajderi

FC Prishtina ka prezantuar futbollistin e Kombëtares së Kosovës, Max Rugovën. Sulmuesi 19-vjeçar është prezantuar sot te klubi më i trofeshëm kosovar, duke treguar se është i lumtur me këtë lëvizje të...

Zyrtare: Prishtina nënshkruan me Edmond Max Rugovën

para 4 muajve - Telegrafi

Max Rugova (Foto: FC Prishtina/Facebook)

Max Rugova firmos me Prishtinën, 19-vjeçari në gjurmët e të atit

para 4 muajve - SuperSport

Max Rugova është afrimi më i ri i Prishtinës për sulmin. 19-vjeçari është djali i Edmond Rugovës, ish-futbollistit të Prishtinës, i plejadës së artë të viteve ’80. I lindur në Kansas të SHBA, më 17.02.2000,...

Prishtina zyrtarizon Max Rugovën

para 4 muajve - Koha.net

KF Prishtina ka konfirmuar se wshtw përforcuar m 19 vjeçarin Max Rugova. “Max Rugova është i biri i Edmond Rugovës, ish-golgeteri i Prishtinës, drejtor i klubit dhe seleksionues i Kosovës. I lindur në...

Prishtina firmos me super-talentin 19 vjeçar

para 4 muajve - GazetaBlic

Skuadra e Prishtinës sot kanë bër të ditur se kanë firmosur kontratëne marrëveshjes me talentin 19-vjeçar, Edmond Max Rugova. Max Rugova është i biri i Edmond Rugovës, ish-golgeteri i Prishtinës, drejtor...

Prishtina zyrtarizon Max Rugovën

para 4 muajve - Ekonomia Online

“Max Rugova është i biri i Edmond Rugovës, ish-golgeteri i Prishtinës, drejtor i klubit dhe seleksionues i Kosovës. I lindur në Kansas të SHBA më 17.02.2000, 188 cm i gjatë, sulmuesi i krahut dhe i qendrës...

Prishtina e transferon djalin e Edmond Rugovës

para 4 muajve - Epoka e Re

FC Prishtina e ka transferuar futbollistin Max Rugova, i cili është djali i Edmond Rugovës, ish-golgeteri i Prishtinës, drejtor i klubit dhe seleksionues i Kosovës. Max Rugova ka lindur në në Kansas të...

Max Rugova, futbollist i ri i Prishtinës

para 4 muajve - Gazeta Observer

FC Prishtina është përforcuar sot me futbollistin Max Rugova, i cili është i biri i ish-golgeterit të Prishtinës, Edmond Rugova, dikur drejtor i klubit dhe seleksionues i Kosovës. I lindur në Kansas të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK