http://kariera.mk

Partnerja e Ronaldos ?fluturon? për reklamën e re, fansat ?çmenden? pas formave të saj (FOTO LAJM)

para 4 muajve - Albeu

Modelja argjentinase Georgina Rodriguez është përzgjedhur nga firma e njohur e veshjeve intime, “Yamamay”, për të reklamuar linjën e saj më të re. Partnerja e futbollistit të famshëm, Cristiano Ronaldo,...

Georgina “fluturon” për reklamën e re, çfarë fiziku partnerja e Ronaldos

para 4 muajve - Top Channel

Të jesh partnerja e Cristiano Ronaldo të jep shumë avantazhe në jetë, sidomos në biznes. Firma e njohur e veshjeve intime, Yamamay ka përzgjedhur modelen argjentinase për të reklamuar linjën e re, Georgina...

Georgina ‘fluturon’ për reklamën e re, çfarë fiziku partnerja e Ronaldos

para 4 muajve - Epoka e Re

Të jesh partnerja e Cristiano Ronaldo të jep shumë avantazhe në jetë, sidomos në biznes. Firma e njohur e veshjeve intime, “Yamamay” ka përzgjedhur modeluesen argjentinase për të reklamuar linjën e re....

Georgina “fluturon” për reklamën e re, çfarë fiziku partnerja e Ronaldos

para 4 muajve - Infokusi

Të jesh partnerja e Cristiano Ronaldo të jep shumë avantazhe në jetë, sidomos në biznes. Firma e njohur e veshjeve intime, Yamamay ka përzgjedhur modelen argjentinase për të reklamuar linjën e re, Georgina...

Georgina “eklipson” Ronaldon, në super formë në reklamën e fundit

para 4 muajve - Koha Jone

Georgina Rodriguez po e shfryëzon më së miri famën e partnerit të saj, Cristiano Ronado. Firma e njohur e veshjeve intime, Yamamay ka përzgjedhur modelen argjentinase për të reklamuar linjën e re, Georgina...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK