http://kariera.mk

Frapar: Skam asnjë presion para finales së Super Kupës

para 4 muajve - Indeks.mk

Gjyqtarja revolucionare Stefani Frapar braktisi futbollin në moshën 18-vjeçare, pasi ra në dashuri me rregullat e lojës. Arbitrja, e cila gjykoi finalen e Botërorit të femrave këtë vit, konsiderohet gjyqtarja...

Frapar: Skam asnjë presion para finales së Super Kupës

para 4 muajve - Alsat-M

Gjyqtarja revolucionare Stefani Frapar braktisi futbollin në moshën 18-vjeçare, pasi ra në dashuri me rregullat e lojës. Arbitrja, e cila gjykoi finalen e Botërorit të femrave këtë vit, konsiderohet gjyqtarja...

Superkupën e Evropës e gjykon një femër, Klopp me reagim epik

para 4 muajve - Insajderi

Sido që të përfundojë ndeshja për Superkupën e Evropës, Liverpool-Chelsea, do të hyjë në histori. Përballja mes dy ekipeve angleze do të jetë e para finale që do të gjykohet nga një femër, pikërisht nga...

Reagimi epik i Klopp ndaj gjyqtares që do ta ndaj drejtësinë në Superkupën e Evropës

para 4 muajve - Klan Kosova

Superkupa e Evropës, Liverpool-Chelsea, do të hyjë në histori. Përballja mes dy ekipeve angleze do të jetë e para finale që do të gjykohet nga një femër, pikërisht nga francezja Stephanie Frappart. Një...

Superkupën e Europës e drejton francezja Frappart, reagimi epik i Klopp

para 4 muajve - SuperSport

Sido që të përfundojë, Superkupa e Europës, Liverpool-Chelsea, do të hyjë në histori. Përballja mes dy ekipeve angleze do të jetë e para finale që do të gjykohet nga një femër, pikërisht nga francezja...

Superkupën e drejton një femër, Klopp: Do të sillem mirë, përndryshe nëna ime mërzitet

para 4 muajve - Periskopi

Sido që të përfundojë ndeshja për Superkupën e Evropës, Liverpool-Chelsea, do të hyjë në histori. Përballja mes dy ekipeve angleze do të jetë e para finale që do të gjykohet nga një femër, pikërisht nga...

Gjyqtarja e finales së Superkupës: Unë si burrat, nuk kam frikë të bëj gabime

para 4 muajve - Koha Jone

“Ne kemi treguar që teknikisht dhe fizikisht jemi si burrat. Nuk kemi frikë se do të bëjmë gabime, jemi gati”. Këto janë fjalët e Stephanie Frappart, gjyqtarja e parë femër që drejton një finale për meshkuj...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK