http://kariera.mk

Gjilani, ofertë joshëse për Ylli Shametin

para 4 muajve - Epoka e Re

“Hajde firmos me ne, do të japim më tepër se sa merrje te Kukësi”. Gjilani i Gentian Mezanit nuk njeh limite në merkaton e verës. Pasi ka “rrëmbyer” disa lojtarë cilësorë të kampionatit shqiptar, së fundmi...

Shameti pas largimit nga Kukësi: Doja ta mbyllja karrierën këtu

para 4 muajve - Epoka e Re

Firot nga Kukësi nuk kanë fund dhe vetëm pak javë pasi legjenda Rrahman Hallaçi u largua nga posti i zëvendëstrajner tashmë është radha e një tjetër ikone të Kukësit që të largohet. Ylli Shameti nuk do...

Sponsor për VLLAZNINË, klubi shkodran njofton: U bindën nga projekti serioz

para 4 muajve - Newsport

Skuadra e basketbollit të Vllaznisë tashmë do të ketë një sponsor për ekipin e meshkujve. Lajmi është bërë ditur nga klubi shkodran që përmes një njoftimi në kanalin zyrtar, lajmëron se INTERSIG Albania...

Divorc me kapitenin, reforma te Kukësi kap edhe Shametin

para 4 muajve - Top Channel

Reforma e këtij sezoni në skuadrën e futbollit të Kukësit, kap edhe një prej lojtarëve që kanë kontribuar më shumë te formacioni verilindor në vitet e fundit. Ylli Shameti nuk do të veshë më fanellën e...

Kukësi fjalë të mëdha për Shametin: Dera e hapur për ty!

para 4 muajve - Koha Jone

Ylli Shameti sot zyrtarizoi largimin nga skuadra e Kukësit pas 6 sezonesh, teksa nuk ka munguar as reagimi i klubit. Skuadra verilindore ka shkruar fjalët më të mira për ish-kapitenin duke i lënë “derën...

Kukësi fjalë “të ëmbla” për Shametin: E ka derën të hapur…

para 4 muajve - SuperSport

Pas postimit të Shametit, edhe Kukësi zyrtarizon largimin e mbrojtësit gjirokastrit. Fjalë “të ëmbla” për kapitenin, vlerësim maksimal për sjelljen e tij prej profesionisti, por edhe një derë e hapur,...

Kukësi e hoqi, Shameti largohet me një peng: Koha do ta tregojë!

para 4 muajve - BalkanWeb

Ylli Shameti nuk do të jetë më lojtar i Kukësit. Gjirokastriti që fitoi zemrat e tifozëve verilindorë largohet pas 6 sezonesh nga Kukësi, pavarësisht se kishte dëshiruar ta mbyllte karrierën me klubin...

Kukësi e hoqi, Shameti largohet me një peng: Koha do ta tregojë!

para 4 muajve - Medial

Ylli Shameti nuk do të jetë më lojtar i Kukësit. Gjirokastriti që fitoi zemrat e tifozëve verilindorë largohet pas 6 sezonesh nga Kukësi, pavarësisht se kishte dëshiruar ta mbyllte karrierën me klubin...

Paradoksi mes Shametit dhe Kukësit, klubi njofton largimin: Do ta ketë gjithmonë derën e hapur edhe si pjesë e stafit teknik

para 4 muajve - Newsport

Ylli Shameti deklaroi largimin nga Kukësi disa orë më parë me anë të një postimi në Facebook e tij. Tashmë vinë edhe konfirmimi zyrtar nga ana e klubit verilindorë. Kukësi deklaron se një lojtar profesionist...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK