http://kariera.mk

Messi bind Neymar të zgjedhë Barçën

para 4 muajve - Flaka

“Do vish tek ne, nuk ke punë tek Reali i Madrdit” kanë qënë pak a shumë këto fjalët që Lionel Messi i ka thënë Neymar menjëherë sapo është zbuluar interesi maksimal i Los Blancos për brazilianin. 5 herë...

“Maradona” i Ballkanit: Me Neymar, Reali fiton Champions-in. Më i forti është Messi

para 4 muajve - Gazeta Tema

George Hagi beson se blerja e Neymar është garancia më e mirë që Real Madridi të kthehet te sukseset e mëdha. Ndër të tjera, qenia e yllit brazilian midis Realit dhe Barcelonës është një ndjenjë, që legjenda...

Messi ndërhynë në transferimin e Neymar: Duhet të vish tek ne

para 4 muajve - InfoShqip

Lionel Messi e ka telefonuar Neymarin menjëherë pasi është zbuluar interesi i madh i Real Madridit për brazilianin. Pesë herë fituesi i Topit të Artë e ka të pamundur të pranojë që një ish-yll i Barçës...

“Maradona” i Ballkanit: Me Neymar, Reali fiton Champions-in. Më i forti është Messi

para 4 muajve - Gazeta Tema

George Hagi beson se blerja e Neymar është garancia më e mirë që Real Madridi të kthehet te sukseset e mëdha. Ndër të tjera, qenia e yllit brazilian midis Realit dhe Barcelonës është një ndjenjë, që legjenda...

Messi “ka vendosur” për të ardhmen e Neymarit

para 4 muajve - Insajderi

Braziliani Neymar ka qenë ndër emrat më të përfolur në botën e futbollit, pasi ende nuk dihet ku do të luajë në edicionin e ri. Por, me sa duket, ai është afër rikthimit te Barcelona. më shumë në Insporti

Messi “ka vendosur” për të ardhmen e Neymarit

para 4 muajve - Sovrani

Braziliani Neymar ka qenë ndër emrat më të përfolur në botën e futbollit, pasi ende nuk dihet ku do të luajë në edicionin e ri. Por, me sa duket, ai është afër rikthimit te Barcelona. “Do vish tek ne,...

Ndërhyn Messi, bind Neymar të zgjedhë Barçën

para 4 muajve - SuperSport

“Do vish tek ne, nuk ke punë tek Reali i Madrdit” kanë qënë pak a shumë këto fjalët që Lionel Messi i ka thënë Neymar menjëherë sapo është zbuluar interesi maksimal i Los Blancos për brazilianin. 5 herë...

Ndërhyn Messi, bind Neymar-in të zgjedhë Barcelonën?

para 4 muajve - Gazeta Observer

“Do vish tek ne, nuk ke punë tek Reali i Madrdit” kanë qenë pak a shumë këto fjalët që Lionel Messi i ka thënë Neymar menjëherë sapo është zbuluar interesi maksimal i Los Blancos për brazilianin. 5 herë...

Messi bëhet faktor në vendimin e Neymarit për të ardhmen

para 4 muajve - Medial

Lionel Messi është përfshirë në situatën e tensionuar me spekulimet për një transferimin të mundshëm të Neymarit. Edhe Barcelona e edhe Real Madridi po e kërkojnë me ngulm nënshkrimin e yllit të Paris...

Messi bëhet faktor në vendimin e Neymarit për të ardhmen

para 4 muajve - Periskopi

Lionel Messi është përfshirë në situatën e tensionuar me spekulimet për një transferimin të mundshëm të Neymarit. Edhe Barcelona e edhe Real Madridi po e kërkojnë me ngulm nënshkrimin e yllit të Paris...

Largimi i Neymar nga PSG çështje orësh, ja çfarë hapi ka ndërmarrë skuadra

para 4 muajve - Koha.mk

Ylli brazilian i futbollit ka marrë vëmendje të madhe gjatë kësaj vere, me emrin e tij që lidhet me një largim të mundshëm nga PSG, largim ky që tashmë duket se është vetëm çështje orësh. Sot përfaqësuesit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK