http://kariera.mk

Salah luan me një fëmijë me këmbë të amputuara para ndeshjes së Super Kupës

para 4 muajve - Tetova Sot

Liverpool ka vazhduar përgatitjet për ndeshjen e UEFA Super Kup, kurse Mohamed Salah ka marrë pjesë në një sesion stërvitjesh me një djalë i cili kishte të dy këmbët e amputuara. Video, e cila tregon disa...

Mohamed Salah përlotë të gjithë, luan me një tifoz pa këmbë

para 4 muajve - Arbresh

Ylli i Liverpoolit, Mohamed Salah ka përlotur tifozët në momentin kur filloi të luaj me top me disa tifozë me aftësi të kufizuara. “Redsat” janë në Stamboll për finalen e tyre në Superkupë kundër Chelseas,...

VIDEO/ Salah gëzon vogëlushin me aftësi të kufizuara

para 4 muajve - Lexo

Mohamed Salah dhe shokët e tij të skuadrës së Liverpoolit u falën momente të paharrueshme disa fëmijëve me aftësi të kufizuara të Fondacionit të UEFA-s. 24 orë para finales së Superkupës së Europës, egjiptiani...

Mohamed Salah me zemër të madhe, çfarë gëzimi për këtë djalosh!

para 4 muajve - SuperSport

Mohamed Salah dhe shokët e tij të skuadrës së Liverpoolit u falën momente të paharrueshme disa fëmijëve me aftësi të kufizuara të Fondacionit të UEFA-s. 24 orë para finales së Superkupës së Europës, egjiptiani...

Salah luan me tifozin me nevoja të veçanta para Super Kupës së Evropës

para 4 muajve - Medial

Mohamed Salahu u ra në sy tifozëve për të mirë pasi që ia fali disa kujtime të paharrueshme një tifozi të tij me nevoja të veçanta para finales së Super Kupës së Evropës, ku Liverpooli do të përballet...

Salah luan me tifozin me nevoja të veçanta para Super Kupës së Evropës

para 4 muajve - Tetova Sot

Mohamed Salahu u ra në sy tifozëve për të mirë pasi që ia fali disa kujtime të paharrueshme një tifozi të tij me nevoja të veçanta para finales së Super Kupës së Evropës, ku Liverpooli do të përballet...

Salah luan me tifozin me nevoja të veçanta para Super Kupës së Evropës

para 4 muajve - PortaliOnline

Mohamed Salahu u ra në sy tifozëve për të mirë pasi që ia fali disa kujtime të paharrueshme një tifozi të tij me nevoja të veçanta para finales së Super Kupës së Evropës, ku Liverpooli do të përballet...

Salah luan me tifozin me nevoja të veçanta para Super Kupës së Evropës

para 4 muajve - Shenja

Mohamed Salahu u ra në sy tifozëve për të mirë pasi që ia fali disa kujtime të paharrueshme një tifozi të tij me nevoja të veçanta para finales së Super Kupës së Evropës, ku Liverpooli do të përballet...

Salah luan me tifozin me nevoja të veçanta para Super Kupës së Evropës

para 4 muajve - Periskopi

Mohamed Salahu u ra në sy tifozëve për të mirë pasi që ia fali disa kujtime të paharrueshme një tifozi të tij me nevoja të veçanta para finales së Super Kupës së Evropës, ku Liverpooli do të përballet...

Salah luan me tifozin me nevoja të veçanta para Super Kupës së Evropës

para 4 muajve - Sovrani

Mohamed Salahu u ra në sy tifozëve për të mirë pasi që ia fali disa kujtime të paharrueshme një tifozi të tij me nevoja të veçanta para finales së Super Kupës së Evropës, ku Liverpooli do të përballet...

VIDEO/ Salah emocionon botën, stërvitet me vogëlushin që i mungojnë këmbët

para 4 muajve - Fakti Ditor

Mohamed Salah është një futbollist i madh si brenda fushës ashtu edhe jashtë saj. Ylli i Liverpoolit ka bërë një gjest fantastik para ndeshjes me Chelsean, duke u stërvitur me një djalë me aftësi të kufizuara....

Kjo video dëshmon se futbolli është për të gjithë

para 4 muajve - Tetova1

Mohamed Salah ka bërë një gjest fantastik para ndeshjes me Chelsea. Ylli i Liverpoolit ka dhuruar disa momente të mira në stërvitje te Liverpool, duke luajtur me një djalë me aftësi të kufizuara. Djaloshit,...

Salah tregon që ka zemër të madhe, luan me një fans me aftësi ndryshe

para 4 muajve - Newsport

Në prag të Superkupës Evropian, kundër Chelsea, sulmuesi i Liverpool gjatë përfundimit të seancës stërvitore është kapur nga kamerat duke luajtur me top me një fans të tij i cili ka aftësi ndryshe, të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK