http://kariera.mk

Ky pritet të jetë formacioni i Barcelonës

para 4 muajve - Epoka e Re

Kampionia e La Ligës, Barcelona ka bërë disa ndryshime për edicionin e ri. “Goal.com” ka zbuluar se si do të luajë kjo skuadër pas përforcimeve të bëra në këtë afat kalimtar.

Formacioni i mundshëm i Barcelonës për sezonin e ri, Valverde me disa ndryshime befasuese

para 4 muajve - Zhurnal

Formacioni i Barcelonës së Ernesto Valverdes për sezonin 2019/20 pritet të ketë disa ndryshime të rëndësishme në organikë. Barcelona ka qenë aktive në afatin kalimtar të verës, duke transferuar emra të...

Formacioni i mundshëm i Barcelonës për sezonin e ri, Valverde me disa ndryshime befasuese

para 4 muajve - Ekonomia Online

Formacioni i Barcelonës së Ernesto Valverdes për sezonin 2019/20 pritet të ketë disa ndryshime të rëndësishme në organikë. Barcelona ka qenë aktive në afatin kalimtar të verës, duke transferuar emra të...

Formacioni i mundshëm i Barcelonës për sezonin e ri, Valverde me disa ndryshime befasuese

para 4 muajve - Telegrafi

De Jong, Messi, Griezmann (Foto: Goal.com)

Griezmann i jep më tepër forcë sulmit impresiv të Barçës

para 4 muajve - Koha.net

Barcelona ka fituar pa shumë telashe dy titujt e fundit të La Ligas dhe angazhimi i Antoine Griezmannit në një vijë të sulmit edhe ashtu i fortë, e bën Barçën favorite për të fituar titullin e tretë rresht...

Barcelona po tenton ta largojë nga ‘Camp Nou’ talentin premtues

para 4 muajve - GazetaBlic

Kampionët e La Liga janë duke kërkuar që ta lëshojnë lojtarin në formë huazimi, në mënyrë që ai të piqet si lojtar, raporton ‘Marca’, transmeton lajmi.net. 19 vjeçari luan në pozitën e mesfushorit qendror...

Interi e shënjestron Vidalin

para 4 muajve - Koha.mk

Pasi e bleu Romelu Lukakun dhe në pritje të Edin Dzekos, Interi i Antonio Contes në javët e fundit të afatit kalimtar të verës është në kërkim edhe të një mesfushori, shkruan Gazeta Express, përcjellë...

Interi e shënjestron Vidalin

para 4 muajve - Gazeta Observer

Pasi e bleu Romelu Lukakun dhe në pritje të Edin Dzekos, Interi i Antonio Contes në javët e fundit të afatit kalimtar të verës është në kërkim edhe të një mesfushori, shkruan Gazeta Express, përcjellë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK