http://kariera.mk

Detaje nga plagosja, konflikti nisi për 1 mbushës telefoni

para 6 muajve - Sinjali

Aleksandër Dedgjonaj është personi që qëlloi me armë Ardian Kolën, mbrëmjen e djeshme në Lezhë të Shqipërisë. Policia ka zbardhur ngjarjen dhe duket se gjithçka ka lidhje me bizneset e dy lezhjanëve. Të...

Foto/ Kush është autori i plagosjes në Lezhë, policia blindon zonën për kapjen e tij

para 6 muajve - BalkanWeb

“BalkanWeb” ka siguruar fotografinë e autorit të plagosjes me armë zjarri mbrëmjen e kaluar në Lezhë. Personi që shihni më poshtë është Aleksandër Dedgjonaj, i cili është shpallur në kërkim nga policia....

Publikohet fotoja/ Kush është autori i plagosjes në Lezhë, policia blindon zonën për kapjen e tij

para 6 muajve - Sot News

Mbrëmjen e kaluar në Lezhë ndodhi një ngjarje e rëndë, plagosje me armë zjarri. Zbardhet fotografia e autorit të plagosjes. Personi që shihni më poshtë është Aleksandër Dedgjonaj, i cili është shpallur...

Plagosja në Lezhë, konflikti nisi për një karikues celulari

para 6 muajve - Koha Jone

Një sherr i nisur për një karikues celulari mësohet se ka qenë pikënisja e konfliktit që përfundoi me përdorimin e armës mbrëmjen e së martës te katedralja në Lezhë, 10 shtator 2019. Ardian Kola ka shkuar...

Zbardhen detaje nga plagosja në Lezhë, autori sherr me 37-vjeçarin për bizneset

para 6 muajve - Gazeta Express

Janë zbardhur detaje të reja nga konflikti që përfundoi mbrëmë në të shtëna me armë zjarri dhe një të plagosur pranë Katedrales. I plagosur mbeti Ardian Kola, ndërsa autori që është ende në kërkim nga...

Plagosja mbrëmë në Lezhë, autori sherr me 37-vjeçarin për bizneset

para 6 muajve - Albeu

Detaje të reja kanë dalë nga plagosja me armë zjarri e 37-vjeçarit Ardjan Kola në Lezhë. Mësohet se autori është Aleksandër Dedgjonaj ka plagosur në këmbë 37-vjeçarin pas një sherri për bizneset e tyre....

Detaje të reja nga plagosja në Lezhë, ja si u përplasën dy pronarët e dyqaneve…

para 6 muajve - Standard

Janë zbardhur detaje të reja nga konflikti që përfundoi mbrëmë në të shtëna me armë zjarri dhe një të plagosur pranë Katedrales. I plagosur mbeti Ardian Kola, ndërsa autori që është ende në kërkim nga...

Zbardhen detaje nga plagosja në Lezhë, autori sherr me 37-vjeçarin për bizneset

para 6 muajve - Arbresh

Janë zbardhur detaje të reja nga konflikti që përfundoi mbrëmë në të shtëna me armë zjarri dhe një të plagosur pranë Katedrales. I plagosur mbeti Ardian Kola, ndërsa autori që është ende në kërkim nga...

Plagosja e 37 vjeçarit në Lezhë pas sherrit, identifikohet autori

para 6 muajve - Gazeta Express

Të shtëna me armë drejt një 37 vjeçari, i identifikuar si Ardjan Kola, në qytetin e Lezhës kanë alarmuar banorët. Sipas informacioneve të para, mësohet se ngjarja ka ndodhur pranë Katedrales. Policia ndodhet...

Atentat me armë në qendër të Lezhës, një person qëllohet nga një makinë në ecje

para 6 muajve - Blitz

Qyteti i Lezhës është tronditur mbrëmjen e sotme nga një atentat me armë në qendër të qytetit. Sikurse raporton BallkanWeb, i plagosur ka mbetur shtetasi me iniciale A.K. i cili po lëvizte më këmbë në...

Plagosja në Lezhë, pamjet e para nga vendi i ngjarjes. Policia: Kemi identifikuar autorin

para 6 muajve - BalkanWeb

Policia identifikon autorin e plagosjes së 37-vjeçarit Ardian Kola mbrëmjen e sotme dhe është vënë në ndjekje të tij. Sa i përket ngjarjes, Policia njofton se rreth orës 20:16, te spitali Rajonal Lezhë...

Plagosja në Lezhë, pamjet e para nga vendi i ngjarjes. Policia: Kemi identifikuar autorin (Emri)

para 6 muajve - Medial

LEZHË Policia identifikon autorin e plagosjes së 37-vjeçarit Ardian Kola mbrëmjen e sotme dhe është vënë në ndjekje të tij. Sa i përket ngjarjes, Policia njofton se rreth orës 20:16, te spitali Rajonal...

Plagosje me armë në Lezhë, si nisi konflikti

para 6 muajve - Shekulli

Një konflikt mes dy personave ka çuar në plagosjen e njërit prej tyre. Duke iu referuar njoftimit të policisë, bëhet me dije se i plagosur ka mbetur shtetasi Ardian Kola, 37 vjeç nga Lezha. Ai ka marrë...

EMRI/ Kush është i plagosur në Lezhë, armët u nxorën pas një konflikti për…

para 6 muajve - BalkanWeb

Një grindje mes dy të rinjve në qytetin e Lezhës ka çuar në plagosjen e njërit prej tyre. Gazetari Elidon Ndreka duke iu referuar burimeve nga policia raportoi për “BalkanËeb” se i plagosur ka mbetur shtetasi...

Plagosja në Lezhë, pamjet e para nga vendi i ngjarjes. Policia: Kemi identifikuar autorin

para 6 muajve - Medial

LEZHË Policia identifikon autorin e plagosjes së 37-vjeçarit Ardian Kola mbrëmjen e sotme dhe është vënë në ndjekje të tij. Sa i përket ngjarjes, Policia njofton se rreth orës 20:16, te spitali Rajonal...

Të shtënat me armë, një i plagosur në Lezhë, u qëllua nga një makinë në ecje

para 6 muajve - BalkanWeb

Një i plagosur në Lezhë pas të shtënave me armë. Mësohet se i plagosur ka mbetur shtetasi me iniciale A.K. i cili po lëvizte më këmbë në zonën e Katedrales. Dyshimet e para janë se personi në fjalë është...

Të shtëna me armë zjarri në Lezhë, plagoset 1 person

para 6 muajve - Top Channel

Të shtëna me armë janë regjistruar në afërsi të katedrales së Lezhës. Mësohet se ka mbetur i plagosur një person. Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, por bëhet me dijeni se policia po punon për zbardhjen...

Qëllohet me armë zjarri një person pranë katedrales në Lezhë

para 6 muajve - Gazeta Express

Qëllohet me armë zjarri një person pranë katedrales në Lezhë. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë por ende nuk dihen rrethanat e saj. Ndërkohë që policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes.

Zbardhet konflikti/ Zbulohet kush është i plagosur në Lezhë

para 6 muajve - Sot News

Një grindje mes dy personave në qytetin e Lezhës ka çuar në plagosjen e njërit prej tyre. Raportohet se i plagosur ka mbetur shtetasi Ardian Kola, 37 vjeç nga Lezha. Ai ka marrë plumb në këmbën e majtë...

Kush është i plagosuri në Lezhë, identifikohet autori i ngjarjes

para 6 muajve - Standard

Është identifikuar autori i plagosjes së 37-vjeçarit Ardjan Kola që ndodhi pasditen e sotme. Sipas njoftimit zyrtar bëhet me dije se autori është një person me inicialet A.D.. Policia është vënë në ndjekje...

E FUNDIT/ Plas arma në Lezhë, një person niset me urgjencë në spital

para 6 muajve - Albeu

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Katedralës së qytetit dhe mësohet se një person ka qëlluar në drejtim të një personi tjetër. Mësohet se i plagosuri është dërguar në spital ku po merr edhe trajtimin e duhur...

Plagosja me armë në Lezhë, Policia identifikon autorin

para 6 muajve - Koha Jone

Policia identifikon autorin e plagosjes së 37 vjeçarit, ndersa thekson se vijon ndjekja për kapjen e tij. “Rreth orës 20:16, te spitali Rajonal Lezhë është paraqitur shtetasi A.K. vjeç 37, banues në Lezhë...

Çfarë ndodhi në Lezhë? Si u qëllua me armë 37-vjeçari

para 6 muajve - Opinion

Një 37-vjeçar është plagosur ditën e sotme në Lezhë. I plagosur është identifikuar me inicialet A.K., ndërsa është lënduar në këmbë. Ai është transportuar në spital dhe po merr ndihmën e nevojshme mjekësore....

Lezhë/ Plagoset me armë zjarri pas sherrit 37-vjeçari, policia identifikon autorin

para 6 muajve - Shekulli

Të shtëna me armë drejt një 37-vjeçari në qytetin e  Lezhës kanë alarmuar banorët. Sipas informacioneve të para, mësohet se ngjarja ka ndodhur pranë Katedrales.Policia ndodhet në vendngjarje, ndërsa bën...

Të shtëna me armë pranë katedrales, një i plagosur

para 6 muajve - RTV 21

Policia po heton rastin Disa të shtëna me armë janë regjistruar në qytetin e Lezhes, pranë katedrales. Mësohet se të shtënat kanë qenë në drejtim të një personi. RTV Ora raporton se si pasojë e të shtënave...

LAJM I FUNDIT/ Të shtëna me armë pranë Katedrales në Lezhë

para 6 muajve - BalkanWeb

LEZHË Të shtëna me armë zjarri pranë Katedrales në Lezhë. Policia është nisur drejt vendit të ngjarjes, ku dyshohet të ketë ndodhur një përplasje. Nuk ka ende informacione zyrtare nga policia. vijon..

Të shtëna me armë zjarri në Lezhë, plagoset një 37 vjeçar

para 6 muajve - Vizion Plus

Të shtëna me armë janë regjistruar mbrëmjen e kësaj të marte në Lezhë ku është plagosur një 37 vjeçar. Ngjarja ndodhi pranë Katedrales. Sipas policisë 37 vjeçari me inicialet A.K., banues në Lezhë është...

Të shtënat me armë, një i plagosur në Lezhë, u qëllua nga një makinë në ecje

para 6 muajve - Medial

LEZHË Një i plagosur në Lezhë pas të shtënave me armë. Mësohet se i plagosur ka mbetur shtetasi me iniciale A.K. i cili po lëvizte më këmbë në zonën e Katedrales. Dyshimet e para janë se personi në fjalë...

Të shtëna me armë në Lezhë, ka të plagosur

para 6 muajve - Opinion

Të shtëna me armë janë regjistruar mbrëmjen e sotme në qytetin e  Lezhës. Mësohet se ngjarja ka ndodhur para Katedrales së këtij qyteti, ndërsa nga të shtënat ka mbetur i plagosur një person i cili është...

Të shtëna me armë zjarri te Katedralja në Lezhë

para 6 muajve - Shekulli

Pak momente më parë të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pranë Katedrales në Lezhë. Policia është nisur drejt vendit të ngjarjes, ku dyshohet të ketë ndodhur një përplasje. Nuk ka ende informacione...

Të shtëna me armë te Katedralja në Lezhë

para 6 muajve - Shekulli

Pak momente më parë të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pranë Katedrales në Lezhë. Policia është nisur drejt vendit të ngjarjes, ku dyshohet të ketë ndodhur një përplasje. Nuk ka ende informacione...

LAJM I FUNDIT/ Të shtëna me armë në Lezhë, një person niset me urgjencë në spital

para 6 muajve - Koha Jone

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Katedralës së qytetit dhe mësohet se një person ka qëlluar në drejtim të një personi tjetër. Mësohet se i plagosuri është dërguar në spital ku po merr edhe trajtimin e duhur...

Ngjarja pak minuta më parë, të shtëna me armë pranë katedrales në Lezhë

para 6 muajve - Standard

Disa të shtëna me armë janë regjistruar në qytetin e Lezhes, pranë katedrales. Mësohet se të shtënat kanë qenë në drejtim të një personi. Ngjarja pak minuta më parë dhe policia ka shkuar për zbardhjen...

Plas arma në Lezhë, ka të plagosur

para 6 muajve - Sot News

Qëllohet me armë zjarri një person pranë katedrales në Lezhë. Vijon...

Qëllohet me armë zjarri një person pranë katedrales në Lezhë

para 6 muajve - Tetova Sot

Qëllohet me armë zjarri një person pranë katedrales në Lezhë. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë por ende nuk dihen rrethanat e saj. Ndërkohë që policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes. Loading...

Të shtënat me armë, një i plagosur, u qëllua nga një makinë në ecje

para 6 muajve - Flaka

Një i plagosur në Lezhë pas të shtënave me armë. Mësohet se i plagosur ka mbetur shtetasi me iniciale A.K. i cili po lëvizte më këmbë në zonën e Katedrales. Dyshimet e para janë se personi në fjalë është...

Qëllohet me armë zjarri një person pranë katedrales në Lezhë

para 6 muajve - Arbresh

Qëllohet me armë zjarri një person pranë katedrales në Lezhë. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë por ende nuk dihen rrethanat e saj. Ndërkohë që policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes.

Vrasja me plumb në zemër e 52-vjeçarit. Incidenti i rëndë që ndodhi teksa pastronte armën, çfarë bënë nëna dhe gruaja e tij pas ngjarjes

para 6 muajve - Sot News

Një ngjarje e rëndë ndodhi mbrëmë brenda shtëpisë në Mat, ku 52-vjeçari vrau veten aksidentalisht teksa ishte duke pastruar armën. Mark Nikolli është vetëvrarë mesditën e djeshme, në rrethana ende të paqarta....

Mori një plumb në zemër, zbulohen detajet sesi 52 vjeçari shqiptar qëlloi gabimisht veten

para 6 muajve - Gazeta Express

Zbulohen detaje nga ngjarja e rende qe ndodhi brenda shtepise ne Mat, ku 52-vjeçari vrau veten aksidentalisht teksa ishte duke pastruar armen. Mark Nikolli është vetëvrarë mesditën e djeshme, në rrethana...

Plumb në zemër, si u gjet i vdekur mes pellgut të gjakut 52 vjeçari nga Klosi

para 6 muajve - Albeu

Oficerët e Policisë Gjyqësore kanë zbardhur ngjarjen e rëndë që tronditi dje Klosin ku një 52 vjeçar u vetëvra padashje duke pastruar armën . Policia , pas mbërritjes në banesën e Nikollit, nuk gjeti asnjë...

Plumbi në zemër i merr jetën 52-vjeçarit.Aksidenti teksa pastronte armën,si reagoi nëna dhe gruaja pas ngjarjes

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Zbulohen detaje nga ngjarja e rëndë që ndodhi brenda shtëpisë në Mat, ku 52-vjeçari vrau veten aksidentalisht teksa ishte duke pastruar armën. Mark Nikolli është vetëvrarë mesditën e djeshme, në rrethana...

Aksident në Lezhë, drejtuesi i motorit në gjendje të rëndë

para 6 muajve - Gazeta Express

Mëngjesin e sotëm një aksident ka ndodhur në kryqëzimin e Shënkollit në Lezhë, aty ku një motor është përplasur me një automjet dhe si pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorit. I aksidentuari, në...

Aksident në Lezhë, motoristi në gjendje të rëndë

para 6 muajve - Top Channel

Një aksident është shënuar orët e para mëngjesin e kësaj të marte, ku një motor është përplasur me një automjet dhe si pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorit. Aksidenti ka ndodhur te kryqëzimi...

Tjetër aksident në Lezhë, makina përplaset me motorin plagoset drejtuesi

para 6 muajve - Vizion Plus

Një tjetër aksident ka përgjakur rrugët e Lezhës në orët e para të së martës. Informacionet bëjnë me dije se pranë kryqëzimit të Shënkollit pak minuta me parë, një makinë është përplasur me një motor,...

E përplas makina në Kryqëzimin e Shënkollit, plagoset rëndë drejtuesi i motorit

para 6 muajve - BalkanWeb

Një tjetër aksident i rëndë është shënuar në vendin tonë. Ngjarja ka ndodhur tek kryqezimi i Shënkollit pak minuta me pare, ku për pasojë një person ka mbetur i plagosur rëndë. ‘BalkanWeb’ mëson se një...

Aksident në Tiranë, makina përplas këmbësoren

para 6 muajve - Gazeta Express

Mëngjesin e sotëm rreth orës 08:20 në rrugën “Sulejman Delvina” në Tiranë, automjeti me drejtuese  shtetasen M. Y ka përplasur një këmbësore. Si pasojë e përplasjes, është dëmtuar jashtë rrezikut për jetën...

Makina përplas kalimtaren në Tiranë, policia jep detaje

para 6 muajve - Vizion Plus

Një 50 vjeçare është plagosur mëngjesin e kësaj të hëne në Tiranë si pasojë e përplasjes nga një makinë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Sulejman Delvina” , ku automjeti me drejtuese  shtetasen M. Y ka përplasur...

Aksident në superstradën Lezhë-Shkodër, 3 persona të plagosur

para 6 muajve - Gazeta Express

Një aksident ka ndodhur këtë mëngjes në aksin Lezhë-Shkodër, në afërsi të kryqëzimit të Blinishtit. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë dy persona kanë mbetur të plagosur. Policia...

Përplasen dy makina në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, mbeten të plagosur tre persona

para 6 muajve - Standard

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona. Aksidenti ka ndodhur në kryqëzimin e Blinishtit ku dy automjete janë përplasur...

Aksident i rëndë te stadiumi “Dinamo”, “Benz-i” përplas për vdekje këmbësoren

para 6 muajve - BalkanWeb

Nje aksident i rende ka ndodhur kete mengjes ne Tirane, me pasoje vdekjen e nje personi. Gazetarja Dorjana Bezat raporton per BalkanWeb se nje kembesore eshte perplasur per vdekje nga nje makine tip Benz...

Aksident në Tiranë, humb jetën këmbësorja

para 6 muajve - Albeu

Aksident me vdekje tek stadiumi "Dinamo" në Tiranë. Një automjet tip benz ka përplasur për vdekje një këmbësore mengjesin e sotëm. Policia është në vendngjarje për të hetuar shkaqet e kësaj tragjedie.

Aksident në Lezhë-Shkodër, dy persona të plagosur

para 6 muajve - Top Channel

Një aksident ka ndodhur këtë mëngjes në aksin Lezhë-Shkodër, në afërsi të kryqëzimit të Blinishtit. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë dy persona kanë mbetur të plagosur. Policia...

Aksident në Lezhë-Shkodër, dy të lënduar

para 6 muajve - Klan Kosova

Një aksident ka ndodhur këtë mëngjes në aksin Lezhë-Shkodër, në afërsi të kryqëzimit të Blinishtit. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë dy persona kanë mbetur të plagosur. Policia...

Aksident në Lezhë-Shkodër, plagosen dy persona

para 6 muajve - Vizion Plus

Dy persona janë plagosur si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur mëngjesin e kësaj të marte në aksin Lezhë-Shkodër. Informacionet bëjnë me dije se në këtë aksident janë përfshirë dy automjete, një...

Përplasen dy makina në aksin Lezhë-Shkodër, mbeten të plagosur tre persona

para 6 muajve - Standard

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona. Aksidenti ka ndodhur në kryqëzimin e Blinishtit ku dy automjete janë përplasur...

Përplasen dy makina në aksin Lezhë-Shkodër, dy persona të plagosur

para 6 muajve - BalkanWeb

Nje aksident me dy te plagosur ka ndodhur mengjesin e sotem ne superstraden Lezhe-Shkoder. Ngjarja ndodhi ne kryeqezimin e Blinishtit. Mesohet se dy makina jane perplasur me njera-tjetren. Deri tani nuk...

Aksident në aksin Lezhë-Shkodër, dy persona të lënduar

para 6 muajve - GazetaBlic

Një aksident ka ndodhur këtë mëngjes në aksin Lezhë-Shkodër, në afërsi të kryqëzimit të Blinishtit. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë dy persona kanë mbetur të plagosur. Policia...

Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shkodër, plagosen dy persona

para 6 muajve - Shekulli

Një aksident i rëndë  është regjistruar mëngjesin e sotëm në aksin Lezhë-Shkodër, në afërsi të kryqëzimit të Blinishtit. Deri më tani bëhet e ditur se në aksident janë përfshirë dy automjete, të cilat...

Përplaset për vdekje këmbësorja në Tiranë

para 6 muajve - Vizion Plus

Një makinë tip Benz ka përplasur për vdekje një këmbësore mëngjesin e kësaj të marte në Tiranë. Aksidenti me pasojë vdekjen ka ndodhur pranë stadiumit Dinamo. Akoma nuk ka asnjë informacion në lidhje me...

Aksident i rëndë në superstradën Lezhë-Shkodër, ka të plagosur

para 6 muajve - Sot News

Një aksident me dy të plagosur ka ndodhur mëngjesin e sotëm në superstradën Lezhë-Shkodër. Ngjarja ndodhi në kryëqezimin e Blinishtit. Mësohet se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën. Deri tani nuk...

Aksident në Tiranë/ Humb jetën këmbësorja!

para 6 muajve - Standard

Aksident me vdekje tek stadiumi ‘Dinamo’ në Tiranë. Një automjet tip benz ka përplasur për vdekje një këmbësore mengjesin e sotëm. Policia është në vendngjarje për të hetuar shkaqet e kësaj tragjedie.

Aksident pranë stadiumit “Dinamo”, përplaset këmbësorja

para 6 muajve - Blitz

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë, me pasojë plagosjen e një personi. Sipas policisë, një këmbësore është përplasur nga një makinë tip “Benz C Class”, në rrugën “Sulejman Delvina”, pranë...

Aksident në aksin Lezhë-Shkodër, plagosen tre persona

para 6 muajve - Albeu

Tre persona të plagosur, është bilanci i një aksidenti të ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Lezhë-Shkodër. Në këtë aksident janë përfshirë dy automjete, një tip Mercedez Benz' dhe një tip 'Caddy'....

Aksident në Tiranë, makina përplas këmbësoren

para 6 muajve - Ekonomia Online

Mëngjesin e sotëm rreth orës 08:20 në rrugën “Sulejman Delvina” në Tiranë, automjeti me drejtuese  shtetasen M. Y ka përplasur një këmbësore. Si pasojë e përplasjes, është dëmtuar jashtë rrezikut për jetën...

Aksident në Tiranë, makina përplas këmbësoren

para 6 muajve - Arbresh

Mëngjesin e sotëm rreth orës 08:20 në rrugën “Sulejman Delvina” në Tiranë, automjeti me drejtuese  shtetasen M. Y ka përplasur një këmbësore. Si pasojë e përplasjes, është dëmtuar jashtë rrezikut për jetën...

Aksident në Lezhë-Shkodër, dy persona të plagosur

para 6 muajve - InfoMagazin

Një aksident ka ndodhur këtë mëngjes në aksin Lezhë-Shkodër, në afërsi të kryqëzimit të Blinishtit. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë dy persona kanë mbetur të plagosur. Policia...

Aksident i rëndë në Klos, një i vdekur dhe një i plagosur

para 6 muajve - Albeu

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në aksin rrugor Klos-Dars. Një makinë ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën pasagjeri 33-vjeçar me iniciale Q.V. Shoferi i makinës ka pësuar dëmtime...

Aksident i rëndë në Klos, një i vdekur dhe një i plagosur

para 6 muajve - Fakti Ditor

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në aksin rrugor Klos-Dars. Një makinë ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën pasagjeri 33-vjeçar me iniciale Q.V. Shoferi i makinës ka pësuar dëmtime...

Vetëvrasje në Mat, 52-vjeçari i jep fund jetës

para 6 muajve - Top Channel

Një 52-vjeçar, banues në Klos i ka dhënë fund jetës, pasi qëlloi veten me armë zjarri. Mësohet se vetëplagosja e shtetasit me iniciale M.N ndodhi rreth orës 15:15 dhe ndonëse u dërgua për ndihmë mjekësore,...

Vetëvrasje në Mat, 52-vjeçari i jep fund jetës

para 6 muajve - GazetaBlic

Një 52-vjeçar, banues në Klos i ka dhënë fund jetës, pasi qëlloi veten me armë zjarri. Mësohet se vetëplagosja e shtetasit me iniciale M.N ndodhi rreth orës 15:15 dhe ndonëse u dërgua për ndihmë mjekësore,...

Qëllon veten me armë zjarri në banesë, humb jetën në spital 52 vjeçari shqiptar

para 6 muajve - Gazeta Express

Policia është shprehur zyrtarisht në lidhje me një ngjarje të rëndë në një fshat të Klosit, ku një person kishte mbetur i plagosur me armë zjarri. Autoritetet njoftojnë se fjala është për një 52 vjeçar...

Klos/ Ndërron jetë në spital i plagosuri me armë

para 6 muajve - Shekulli

Detaje të tjera zbardhen nga ngjarja e ndodhur në Mat. Duke iu referuar burimeve nga Policia e Matit, bëhet me dije se personi i cili dyshohet se është vetëqëlluar ka humbur jetën në spital. Policia Mat/...

Plagoset me armë zjarri një person në Klos

para 6 muajve - Gazeta Express

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të hënë në një fshat të Klosit, ku një shtetas është qëlluar me armë zjarri. Ngjarja e ndodhur pak minuta më parë ka ndodhur në njësinë Kurdari. Policia ka shkuar ende...

Vetëplagoset me armë në shtëpi, humb jetën në spital 52 vjeçari

para 6 muajve - Vizion Plus

Një 52 vjeçar ka humbur jetën këtë të hënë pasi është vetëplagosur me armë zjarri. Viktima është shtetasi M.N banues në Klos, i cili është vetëplagosur me armë zjarri në banesë, i cili nuk u ka mbijetuar...

EMRI/ Vdes 52-vjeçari nga Mati, ja dyshimet e policisë…

para 6 muajve - Standard

Zbardhen detaje nga ngjarja e ndodhur në Mat. Burime nga policia lokale kanë bërë të ditur se personi i cili dyshohet se është vetëqëlluar ka humbur jetën në spital. Bëhet fjalë për 52-vjeçarin Mark Nikolli....

Klos, humb kontrollin e automjetit, humb jetën pasagjeri

para 6 muajve - Arbresh

Një aksident rrugor ka ndodhur në aksin rrugor rural Klos-Dars. Sipas policisë shtetasi me iniciale B.K, duke drejtuar automjetin e tij, ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur...

LAJM I FUNDIT/ Plagosje me armë zjarri në Klos, policia drejt vendngjarjes

para 6 muajve - BalkanWeb

Një person është plagosur me armë zjarri në Mat. Gazetari Enrik Mehmeti raportoi për “BalkanWeb” se ngjarja ka ndodhur në fshatin Kurdari të Klosit. Policia është nisur drejt vendit të ngjarjes.

Aksident në Durrës, makina përplas për vdekje kalimtarin

para 6 muajve - Zhurnal

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Durrës, ku një makinë ka përplasur kalimtarin për vdekje. Si pasojë i aksidentuari ka ndërruar jetë i shtrirë në rrugë. Aksidenti ka ndodhur në lagjen...

Dibër/ Aksidenti i rëndë, një i vdekur e një i plagosur

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në aksin rrugor Klos-Dars. Një makinë ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën pasagjeri 33-vjeçar Shoferi i makinës ka pësuar dëmtime pa pasoja serioze...

Plagosje me armë zjarri në Klos

para 6 muajve - Opinion

Një plagoje me armë zjarri ka ndodhur disa minuta më parë në njësinë Kurdari, në Klos. Ende nuk dihet identiteti i personit të plagosur apo rrethanat e ngjarjes. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe...

E FUNDIT/ Plas me armë në Klos, ka të plagosur

para 6 muajve - Albeu

Një plagosje me armë zjarri është regjistruar në Bashkinë Klos . Nga informacionet paraprake mësohet se si pasojë e të shtënave ka mbetur i plagosur një person, por nuk dihet gjendja shëndetësore e tyre.

Klos/ Plagosje me armë zjarri në Klos

para 6 muajve - Shekulli

Pak momente më parë një person është plagosur me armë zjarri. Plagosja mësohet të ketë ndodhur në Njësinë Katundari, në Klos. Në përditësim

Qëllon veten me armë zjarri në banesë, humb jetën në spital 52 vjeçari shqiptar

para 6 muajve - Arbresh

Policia është shprehur zyrtarisht në lidhje me një ngjarje të rëndë në një fshat të Klosit, ku një person kishte mbetur i plagosur me armë zjarri. Autoritetet njoftojnë se fjala është për një 52 vjeçar...

Tragjike: 52-vjeçari e vret veten

para 6 muajve - Gazeta Observer

Një 52-vjeçar, banues në Klos i ka dhënë fund jetës, pasi qëlloi veten me armë zjarri. Mësohet se vetëplagosja e shtetasit me iniciale M.N ndodhi rreth orës 15:15 dhe ndonëse u dërgua për ndihmë mjekësore,...

Gjendet i vdekur 52 vjeçari në Klos: Dyshimet e para

para 6 muajve - InfoMagazin

Një person është gjetur në gjendje të rëndë shëndetësore në ambientet e shtëpisë së tij në njësinë administrative Kurdari të Bashkisë së Klosit. Ai u dërgua në gjendje të rëndë në spital, ku edhe humbi...

Plumbat në Mat, vdes i plagosuri

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Zbardhen detaje nga ngjarja e ndodhur në Mat. Burime nga policia lokale kanë bërë të ditur se personi i cili dyshohet se është vetëqëlluar ka humbur jetën në spital. Bëhet fjalë për 52-vjeçarin Mark Nikolli....

Kërcet pistoleta, gjendet një i ri i plagosur

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Klos të Matit. Një person është gjetur i plagosur me plumba pistolete. Ngjarja ka ndodhur në njësinë administrative Kurdari, të Klosit. Ende nuk ka shumë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK