http://kariera.mk

Gjykata e Apelit i konfirmon dënimet me burg për sulmuesit e Ziadin Selës

para 6 muajve - TV Koha

Gjykata e Apelit i ka konfirmuar dënimet me burg për të dënuarit për sulmin ndaj Ziadin Selës në Kuvend, më 27 prill të vitit 2017. Të dënuarit pas marrjes së aktgjykimit, duhet ta pranojnë edhe aktin...

Sulmuesit e Selës do të mbeten në burg, Apeli i konfirmoi dënimet

para 6 muajve - TV21

Gjykata e Apelit u’a vërtetoi dënimet me burg të dënuarve për sulmin ndaj Ziadin Selës në Kuvend. Ata pas marrjes së aktvendimit, nga gjykatësi për kryerje të sanksioneve duhet të marrin akt-udhëzimin...

Apeli vërteton dënimet e sulmuesve që tentuan vrasjen e kreut të ASH-së, Ziadin Sela

para 6 muajve - Alsat-M

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka vërtetuar dënimet sulmuesve të Ziadin Selës, natën e 27 prillit në Kuvend, kanë konfirmuar nga gjykata. Ata pas pranimit të aktvendimit do të duhet të vuajnë dënimin. Gjykatësja...

Carovska: Brvenica për herë të parë do të bëhet me një kopsht fëmijësh me një kapacitet prej 80 fëmijëve

para 6 muajve - TV Koha

Ministrja e  Punës dhe Politikës Sociale, Milla Carovska dhe kryetari i komunës Enver Pajaziti ishin të pranishëm sot në aktivitetet e ndërtimit të kopshtit të ri në Komunën e Brvenicës. Objekti i ri siguron...

Apelacioni u’a vërtetoi dënimet me burg sulmuesve të Ziadin Selës

para 6 muajve - Zhurnal

Shkup, 11 shtator – zhurnal.mk – Gjykata e Apelit u’a vërtetoi dënimet me burg të dënuarve për sulmin ndaj Ziadin Selës në Kuvend, transmeton Zhurnal. Ata pas marjes së aktvendimit, nga gjykatësi për kryerje...

Apeli konfirmoi dënimet me burg për sulmuesit e Selës

para 6 muajve - Tetova Sot

Gjykata e Apelit u’a vërtetoi dënimet me burg të dënuarve për sulmin ndaj Ziadin Selës në Kuvend, transmeton Zhurnal. Ata pas marjes së aktvendimit, nga gjykatësi për kryerje të sanksioneve duhet të marin...

Apeli konfirmoi dënimet me burg për sulmuesit e Selës

para 6 muajve - Lajm

Gjykata e Apelit u’a vërtetoi dënimet me burg të dënuarve për sulmin ndaj Ziadin Selës në Kuvend, transmeton Zhurnal. Ata pas marjes së aktvendimit, nga gjykatësi për kryerje të sanksioneve duhet të marin...

ETC Gostivar shpall Konkursin për pozitën Financier për konkurent nga Gostivari, Tetova dhe Shkupi

para 6 muajve - TV Koha

Download Nulled WordPress Themes Download WordPress Themes Free Download Premium WordPress Themes Free Free Download WordPress Themes udemy free download download xiomi firmware Download WordPress Themes free online course

Apeli konfirmoi dënimet me burg për sulmuesit e Selës

para 6 muajve - Lajm

Gjykata e Apelit u’a vërtetoi dënimet me burg të dënuarve për sulmin ndaj Ziadin Selës në Kuvend, transmeton Zhurnal. Ata pas marjes së aktvendimit, nga gjykatësi për kryerje të sanksioneve duhet të marin...

Apelacioni u’a vërtetoi dënimet me burg sulmuesve të Ziadin Selës

para 6 muajve - Flaka

Gjykata e Apelit u’a vërtetoi dënimet me burg të dënuarve për sulmin ndaj Ziadin Selës në Kuvend, transmeton Zhurnal. Gjykatësja nga Gjykata Themelore Shkupi 1, Sllavica Andreevska, vitin e kaluar të akuzuarit...

Së paku 31 të vdekur gjatë Festës së Ashurës në Irak

para 6 muajve - TV Koha

Të paktën 31 njerëz vdiqën, dhe 100 të tjerë u plagosën, gjatë ritualeve fetare myslimane shiite të Festës së Ashurës në qytetin e shenjtë jugor të Irakut, Qerbela. Numri i vdekjeve, të cilin e bëri të...

Nga tetori barnat do të merren me recetë, letërnjoftim ose pasaportë

para 6 muajve - TV Koha

Të gjithë ata që kanë sigurim nga 1 tetori 2019 do të mund që barnat e tyre ti tërheqin nga barnatorja vetëm me reçetë dhe letërnjoftim ose pasaportë, kanë njoftuar nga Fondi shëndetësor. Download Premium...

Amerikanët shënojnë 18-vjetorin e sulmeve të vitit 2001

para 6 muajve - TV Koha

Sot shënohet 18 vjetori i sulmit terrorist të 11 shtatorit në Nju Jork shembi Kullat Binjake, nga i cili sulm humbën jetën 2,996 njerëz në katër zona të ndryshme. 11 shtatori i vitit 2001 do të mbahet...

Apeli konfirmoj dënimet me burg për sulmuesit e Selës

para 6 muajve - Fol

Gjykata e Apelit u’a vërtetoi dënimet me burg të dënuarve për sulmin ndaj Ziadin Selës në Kuvend, transmeton Zhurnal. Ata pas marjes së aktvendimit, nga gjykatësi për kryerje të sanksioneve duhet të marin...

Gjykata e Apelit i konfirmoi dënimet me burg për sulmuesit e Selës

para 6 muajve - InfoMagazin

Gjykata e Apelit ka bërë të ditur dënimet përfundimtare me burg për të dënuarit për sulmin ndaj Ziadin Selës në Kuvend, më 27 prill të vitit 2017. Të dënuarit pas marrjes së aktgjykimit, duhet ta pranojnë...

Gjykata e Apelit i konfirmon dënimet me burg për sulmuesit e Ziadin Selës

para 6 muajve - Arbresh

Gjykata e Apelit i ka konfirmuar dënimet me burg për të dënuarit për sulmin ndaj Ziadin Selës në Kuvend, më 27 prill të vitit 2017. Të dënuarit pas marrjes së aktgjykimit, duhet ta pranojnë edhe aktin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK