http://kariera.mk

Rama: Qëndroj në këmbë dhe shoh çfarë po më bëjnë buburrecat

para 3 muajve - Klan Kosova

Këshillën e dhënë nga një qytetar në takimin e për “bashkëqeverisjen”, kryeministri i Shqipërisë Edi Edi Rama duket se e përdori për të dhënë një mesazh që shkon përtej administratës. “Sa do i fortë të...

Edi Rama: Qëndroj në këmbë dhe shoh çfarë po më bëjnë buburrecat

para 3 muajve - Insajderi

Këshillën e dhënë nga një qytetar në takimin e për “bashkëqeverisjen”, kryeministri i Shqipërisë Edi Rama duket se e përdori për të dhënë një mesazh që shkon përtej administratës.

Rama: Qëndroj në këmbë dhe shoh çfarë po më bëjnë buburrecat

para 3 muajve - Alsat-M

Këshillën e dhënë nga një qytetar në takimin e për “bashkëqeverisjen”, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama duket se e përdori për të dhënë një mesazh që shkon përtej administratës. “Sa do i fortë të jetë...

Edi Rama: Qëndroj në këmbë dhe shoh çfarë po më bëjnë buburrecat

para 3 muajve - Top Channel

Këshillën e dhënë nga një qytetar në takimin e për “bashkëqeverisjen”, kryeministri Edi Rama duket se e përdori për të dhënë një mesazh që shkon përtej administratës. “Sa do i fortë të jetë ky trung, nëse...

Edi Rama: Qëndroj në këmbë dhe shoh çfarë po më bëjnë buburrecat

para 3 muajve - Alsat-M

Këshillën e dhënë nga një qytetar në takimin për “bashkëqeverisjen”, kryeministri i Shqipërisë Edi Edi Rama duket se e përdori për të dhënë një mesazh që shkon përtej administratës. “Sa do i fortë të jetë...

Problemet në administratë, Rama: Shoh buburrecat që gërryejnë…

para 3 muajve - Opinion

Gjatë takimit të përjavshëm mbi platformën për bashkëqeverisjen në kryeministri, një nga qytetarët e ftuar përdori një histori në formë metafore për të treguar pengesat që kishte hasur në administratë...

‘Buburrecat po më gërryejnë’/ Rama flet si nga një planet tjetër…

para 3 muajve - Standard

Edhe pse kanë kaluar 6 vite që qeveris Shqipërinë, Edi Rama, vazhdon që për çfarëdolloj gjëje që ndodh me shtetin shqiptarë, të përjashtojë veten nga përgjegjësia. Kështu ka bërë ditën e sotme, edhe me...

“Platforma po mpin buburrecat”! Paralajmëron Rama: Vazhdojmë luftën ndaj “parazitëve”!!

para 3 muajve - BalkanWeb

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se platforma për bashkëqeverisjen është një platformë që i mpin “buburrecat” dhe disa prej tyre i shtyp, duke nënkuptuar me “buburreca” të gjithë punonjësit e administratës,...

Edi Rama: Qëndroj në këmbë dhe shoh çfarë po më bëjnë buburrecat

para 3 muajve - GazetaBlic

Këshillën e dhënë nga një qytetar në takimin e për “bashkëqeverisjen”, kryeministri i Shqipërisë Edi Edi Rama duket se e përdori për të dhënë një mesazh që shkon përtej administratës. “Sa do i fortë të...

Ironizon publicisti Ylli Dylgjeri: Spërkatja fillon nga Kryebubuzheli!

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Nga Ylli Dylgjeri: Spërkatja fillon nga Kryebubuzheli Moj bubrrec moj bubrrec Ti gjithë ditën rri tuj ec Mbledh e mbledh e grumbullo A thu vallë për mu puno? … Në fëmijni nuk e kishim të qartë për kë punonin...

“Ky trung përsëri do mbetet i gërryer”, mesazhi i Ramës: Qëndroj në këmbë dhe shoh çfarë po më bëjnë buburrecat

para 3 muajve - Gazeta Tema

Kryeministri Edi Rama ka përcjellë një mesazh gjatë një takimi për “bashkëqeverisjen”. “ Sa do i fortë të jetë ky trung, nëse këto buburreca nuk do të zhduken, ky trung përsëri do të mbetet i gërryer ”,...

“Rri në këmbë dhe i shoh buburrecat poshtë tavolinës”, Rama del me paralajmërimin e fortë: Vazhdojmë luftën ndaj ‘parazitëve’!

para 3 muajve - Sot News

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se platforma për bashkëqeverisjen është një platformë që i mpin “buburrecat” dhe disa prej tyre i shtyp, duke nënkuptuar me “buburreca” të gjithë punonjësit e administratës,...

Rama: Qëndroj në këmbë dhe shoh çfarë po më bëjnë buburrecat

para 3 muajve - InfoShqip

Këshillën e dhënë nga një qytetar në takimin për “bashkëqeverisjen”, kryeministri i Shqipërisë Edi Edi Rama duket se e përdori për të dhënë një mesazh që shkon përtej administratës. “Sa do i fortë të jetë...

Rama i quan buburreca rivalët e tij

para 3 muajve - PortaliOnline

Këshillën e dhënë nga një qytetar në takimin e për “bashkëqeverisjen”, kryeministri Edi Rama duket se e përdori për të dhënë një mesazh që shkon përtej administratës. “Sa do i fortë të jetë ky trung, nëse...

Rama: Qëndroj në këmbë dhe shoh çfarë po më bëjnë buburrecat

para 3 muajve - Tetova Sot

Këshillën e dhënë nga një qytetar në takimin e për “bashkëqeverisjen”, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama duket se e përdori për të dhënë një mesazh që shkon përtej administratës. “Sa do i fortë të jetë...

Edi Rama: Qëndroj në këmbë dhe shoh çfarë po më bëjnë buburrecat

para 3 muajve - Ekonomia Online

Këshillën e dhënë nga një qytetar në takimin e për “bashkëqeverisjen”, kryeministri Edi Rama duket se e përdori për të dhënë një mesazh që shkon përtej administratës. “Sa do i fortë të jetë ky trung, nëse...

“Ky trung përsëri do mbetet i gërryer”, mesazhi i Ramës: Qëndroj në këmbë dhe shoh çfarë po më bëjnë buburrecat

para 3 muajve - Lexo

Kryeministri Edi Rama ka përcjellë një mesazh gjatë një takimi për “bashkëqeverisjen”. “Sa do i fortë të jetë ky trung, nëse këto buburreca nuk do të zhduken, ky trung përsëri do të mbetet i gërryer”,...

Edi Rama: Qëndroj në këmbë dhe shoh çfarë po më bëjnë buburrecat

para 3 muajve - Flaka

Këshillën e dhënë nga një qytetar në takimin e për “bashkëqeverisjen”, kryeministri Edi Rama duket se e përdori për të dhënë një mesazh që shkon përtej administratës. “Sa do i fortë të jetë ky trung, nëse...

Edi Rama: Qëndroj në këmbë dhe shoh çfarë po më bëjnë buburrecat

para 3 muajve - Fakti Ditor

Këshillën e dhënë nga një qytetar në takimin e për “bashkëqeverisjen”, kryeministri i Shqipërisë Edi Edi Rama duket se e përdori për të dhënë një mesazh që shkon përtej administratës. “Sa do i fortë të...

Edi Rama: Qëndroj në këmbë dhe shoh çfarë po më bëjnë buburrecat

para 3 muajve - Gazeta Observer

Këshillën e dhënë nga një qytetar në takimin për “bashkëqeverisjen”, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, duket se e përdori për të dhënë një mesazh që shkon përtej administratës. “Sa do i fortë të jetë...

Edi Rama: Qëndroj në këmbë dhe shoh çfarë po më bëjnë buburrecat

para 3 muajve - Bota Press

Këshillën e dhënë nga një qytetar në takimin e për “bashkëqeverisjen”, kryeministri i Shqipërisë Edi Edi Rama duket se e përdori për të dhënë një mesazh që shkon përtej administratës. “Sa do i fortë të...

Edi Rama: Qëndroj në këmbë dhe shoh çfarë po më bëjnë buburrecat

para 3 muajve - Periskopi

Këshillën e dhënë nga një qytetar në takimin e për “bashkëqeverisjen”, kryeministri i Shqipërisë Edi Edi Rama duket se e përdori për të dhënë një mesazh që shkon përtej administratës. “Sa do i fortë të...

Edi Rama: Qëndroj në këmbë dhe shoh çfarë po më bëjnë buburrecat

para 3 muajve - KosovaPress

“Sa do i fortë të jetë ky trung, nëse këto buburreca nuk do të zhduken, ky trung përsëri do të mbetet i gërryer”, iu drejtua qytetari Ramës, teksa i referohej problemeve me administratën. Përgjigjja e...

Edi Rama: Qëndroj në këmbë dhe shoh çfarë po më bëjnë buburrecat

para 3 muajve - Epoka e Re

Këshillën e dhënë nga një qytetar në takimin e për “bashkëqeverisjen”, kryeministri Edi Rama duket se e përdori për të dhënë një mesazh që shkon përtej administratës. “Sa do i fortë të jetë ky trung, nëse...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK