http://kariera.mk

Pacolli: Kosova mirëpret angazhimin e Francës në procesin e dialogut me Serbinë

para një jave - GazetaBlic

Ministri në detyrë i punëve të jashtme, Behgjet Pacolli, ka thënë sot se Kosova mirëpret angazhimin dhe rolin e Francës, Presidentit Macron dhe iniciativës së tij në procesin e dialogut me Serbinë, për...

Pacolli thotë se Franca ia ka konfirmuar përkushtimin që ka ndaj Kosovës

para një jave - Koha.net

Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme i Kosovës, Behgjet Pacolli, thotë se është takuar me ambasadoren franceze Marie Christine Butel, e cila ia ka konfirmuar mbështetjen e mëtejme të Kosovës. “Franca...

Pacolli takon ambasadoren e Francës në Kosovë – Flasin për vazhdimin e dialogut me Serbinë

para një jave - Insajderi

Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka pritur sot në takim ambasadoren e re të shtetit francez, Marie Christine Butel. Pacolli e njoftoi ambasadoren e re për të arriturat e Kosovës...

Pacolli takon ambasadoren e Francës në Kosovë – flasin për vazhdimin e dialogut Kosovë-Serbi

para një jave - Insajderi

Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka pritur sot në takim ambasadoren e re të shtetit francez, Marie Christine Butel. Pacolli e njoftoi ambasadoren e re për të arriturat e Kosovës...

Pacolli takon ambasadoren e re franceze në Kosovë

para një jave - Klan Kosova

Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme  Behgjet Pacolli, ka pritur në takim ambasadoren e re të shtetit francez në Republikën e Kosovës, Marie Christine Butel, të cilën e njoftoi për të arriturat e Kosovës,...

Pacolli: Franca është një partner i rëndësishëm i shtetit të Kosovës

para një jave - Arbresh

Ministri i Jashmët Behgjet Pacolli është takuar me ambasadoren e re të shtetit francez, Marie Christine Butel e cila në këtë takim i ka konfirmuar ministrit Pacolli se Franca do të vazhdojë të mbështesë...

Pacolli takon ambasadoren e Francës në Kosovës – flasin për vazhdimin e dialogut Kosovë-Serbi

para një jave - Insajderi

Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka pritur sot në takim ambasadoren e re të shtetit francez, Marie Christine Butel. Pacolli e njoftoi ambasadoren e re për të arriturat e Kosovës...

Pacolli: Kosova mirëpret angazhimin e Francës në procesin e dialogut me Serbinë

para një jave - Bota Press

Ministri në detyrë i punëve të jashtme, Behgjet Pacolli, ka thënë sot se Kosova mirëpret angazhimin dhe rolin e Francës, Presidentit Macron dhe iniciativës së tij në procesin e dialogut me Serbinë, për...

Pacolli – Butel diskutojnë për thellimin e marrëdhënieve Kosovë-Francë

para një jave - GazetaBlic

Zëvendëskryeministri i parë në detyrë, njëherësh ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Behxhet Pacolli, ka pritur sot në takim ambasadoren e re të shtetit francez në vendin tonë, Marie Christine Butel,...

Pacolli takon ambasadorin e ri të Norvegjisë, Jens Erik Grondahl

para një jave - Klan Kosova

Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behxhet Pacolli, ka pritur në një takim kortezie ambasadorin e ri të Norvegjisë në Republikën e Kosovës, Jens Erik Grondahl, duke i shprehur mirëseardhje në Kosovë....

Pacolli priti ambasadorin e ri të Norvegjisë, konfirmohet vullneti për thellim të bashkëpunimit

para një jave - Koha.net

Prishtinë, 11 shtator –Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Behgjet Pacolli, ka pritur sot në një takim kortezie ambasadorin e ri të Norvegjisë në Republikën e Kosovës, Jens...

Pacolli takon ambasadorin e ri të Norvegjisë, Jens Erik Grondahl

para një jave - Medial

13:13, 11 Shtator 2019 Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, Behxhet Pacolli, ka pritur në një takim kortezie ambasadorin e ri të Norvegjisë në Republikën e Kosovës, Jens Erik Grondahl, duke i shprehur...

Haradinaj pret në takim ambasadoren e re të Francës

para një jave - Insajderi

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, sot priti në takim njohës  ambasadoren e re të Francës, Marie-Christine Butel. Në këtë takim kryeministri e ka njoftuar  për progresin e  Kosovës, proceset aktuale ...

Haradinaj: Partneriteti me Francën është dhe do të jetë afatgjatë

para një jave - Gazeta Express

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, priti sot në takim njohës ambasadoren e re të Francës në Kosovë, Marie-Christine Butel. Me këtë rast, kryeministri në detyrë Haradinaj, e ka njoftuar...

Haradinaj: Partneriteti me Francën është dhe do të jetë afatgjatë, jemi mirënjohës për mbështetjen

para një jave - GazetaBlic

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, priti sot në takim njohës ambasadoren e re të Francës në Kosovë, Marie-Christine Butel. Me këtë rast, kryeministri në detyrë Haradinaj, e ka njoftuar...

Franca do ta mbështes Kosovën në rrugën e integrimit euroatlantik

para një jave - Epoka e Re

Kryeministri në largim i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur sot në takim njohës ambasadoren e re të Francës në Kosovë, Marie-Christine Butel. Me këtë rast, kryeministri e ka njoftuar ambasadoren...

Pacolli takon ambasadoren franceze, flasin për proceset politike në vend

para një jave - Epoka e Re

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministri në largim i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Behxhet Pacolli, ka pritur në takim ambasadoren e re të shtetit francez në Republikën e Kosovës, Marie Christine...

Pacolli dhe Butel diskutojnë për thellimin e marrëdhënieve Kosovë-Francë

para një jave - Arbresh

Zëvendëskryeministri i parë në detyrë, njëherësh ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Behgjet Pacolli, ka pritur sot në takim ambasadoren e re të shtetit francez në vendin tonë, Marie Christine Butel,...

Kryeministri në detyrë u takua me ambasadoren e re të Francës

para një jave - Koha.net

Ramush Haradinaj, kryeministri në detyrë është takuar me ambasadoren e re të Francës në Kosovë, Marie Christine Butel. Haradinaj tha se Kosova është mirënjohëse për kontributin e Francës dhënë ndër vite...

Pacolli takohet me ambasadoren e re franceze në Kosovë, Marie Christine Butel

para një jave - Ekonomia Online

Zëvendëskryeministri në detyrë, Behxhet Pacolli, ka pritur në takim Ambasadoren e re të shtetit francez në Republikën e Kosovës, Marie Christine Butel, të cilën e njoftoi për të arriturat e Kosovës, proceset...

Pacolli - Butel diskutojnë për thellimin e marrëdhënieve Kosovë-Francë

para një jave - KosovaPress

Ministri Pacolli shprehu gatishmëri për thellimin e mëtejmë të marrëdhënieve bilaterale ndërmjet dy vendeve. U shkëmbyen po ashtu pikëpamjet mbi mbarëvajtjen e zhvillimeve politike në Kosovë, rajon dhe...

Ramush Haradinaj takohet me ambasadoren e re të Francës Marie Christine Butel

para një jave - Klan Kosova

Ramush Haradinaj, kryeministri në detyrë është takuar me ambasadoren e re të Francës në Kosovë, Marie Christine Butel. Haradinaj tha se Kosova është mirënjohëse për kontributin e Francës dhënë ndër vite...

Pacolli priti në takim ambasadorin e ri të Norvegjisë, Jens Erik Grondahl

para një jave - Arbresh

Zëvendëskryeministri i Parë dhe Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Behgjet Pacolli, ka pritur në një takim kortezie Ambasadorin e ri të Norvegjisë në Republikën e Kosovës, Jens Erik...

Pacolli priti në takim ambasadorin e ri të Norvegjisë, Jens Erik Grondahl

para një jave - Ekonomia Online

Zëvendëskryeministri i Parë dhe Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Behxhet Pacolli, ka pritur në një takim kortezie Ambasadorin e ri të Norvegjisë në Republikën e Kosovës, Jens Erik...

Pacolli takohet me ambasadorin e ri të Norvegjisë, Jens Erik Grondahl

para një jave - KosovaPress

Në takim të dy bashkëbiseduesit shkëmbyen pikëpamjet mbi mbarëvajtjen e zhvillimeve politike në Kosovë, rajon dhe më gjerë. Ministri Pacolli vuri në dukje marrëdhënien bilaterale dhe partneritetin strategjik...

Haradinaj takon ambasadoren e re franceze, flasin për thellimin e bashkëpunimit

para një jave - Shenja

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka takuar ambasadoren e re të shtetit francez, Marie Christine Butel, të cilën e ka njoftuar për të arriturat e Kosovës, si dhe proceset aktuale politike. Haradinaj...

Haradinaj: Partneriteti me Francën është dhe do të jetë afatgjatë

para një jave - KosovaPress

Me këtë rast, kryeministri në detyrë Haradinaj, e ka njoftuar për progresin e Kosovës dhe për orientimin properëndimor të shtetit të Kosovës dhe përkushtimin e institucioneve në zbatimin e rendit dhe ligjit,...

Haradinaj takon ambasadoren Marie Christine Butel

para një jave - Arbresh

Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj,  ka pritur në takime ambasadoren  e re të shtetit francez, Marie Christine Butel. Përmes një postimi në facebook, Haradinaj ka shkruar se Kosova është mirënjohëse...

Ramush Haradinaj takohet me ambasadoren e re të Francës Marie Christine Butel

para një jave - Periskopi

Ramush Haradinaj, kryeministri në detyrë është takuar me ambasadoren e re të Francës në Kosovë, Marie Christine Butel. Haradinaj tha se Kosova është mirënjohëse për kontributin e Francës dhënë ndër vite...

Haradinaj takohet me ambasadoren e re të Francës Marie Christine Butel

para një jave - Ekonomia Online

Ramush Haradinaj, kryeministër në detyrë është takuar me ambasadoren e re të Francës në Kosovë, Marie Christine Butel. Haradinaj tha se Kosova është mirënjohëse për kontributin e Francës dhënë ndër vite...

Haradinaj pret në takim ambasadorin e ri të Norvegjisë në Kosovë

para një jave - Gazeta Express

Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj ka pritur sot në takim ambasadorin e ri të Norvegjisë në Kosovë, Jens Eric Grondahl. Haradinaj ka shkruar në Facebook se Norvegjia ishte ndër shtetet e para që...

Haradinaj pret në takim ambasadorin e ri të Norvegjisë

para një jave - Insajderi

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj ka pritur në takim ambasadorin e ri të Norvegjisë,  Jens Eric Grondahl, të cilit i ka uruar mirëseardhje në Kosovës. Haradinaj përmes një postimit të tij, e ka...

Haradinaj takohet me ambasadorin norvegjez, e njofton  për proceset politike në vend

para një jave - Klan Kosova

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka pasë sot një takim mirëpritës me ambasadorin e Norvegjisë në Kosovë, Jens Eric Grondahl. Haradinaj tha se Norvegjia ishte ndër të parat që u rreshtua përkrah...

Haradinaj takohet me ambasadorin norvegjez, e njofton  për proceset politike në vend

para një jave - Medial

11:16, 10 Shtator 2019 Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka pasë sot një takim mirëpritës me ambasadorin e Norvegjisë në Kosovë, Jens Eric Grondahl. Haradinaj tha se Norvegjia ishte ndër të parat...

Haradinaj dhe ambasadori i ri norvegjez pajtohen për bashkëpunim në këto fusha

para një jave - RTV 21

Haradinaj në takim me ambasadorin e ri norvegjez “Norvegjia ka treguar përkushtim dhe mbështetje të plotë për Kosovën, në sferat më të rëndësishme për jetën në vend dhe ne jemi mirënjohës për këtë fakt,...

Haradinaj priti në takim njohës Ambasadorin e ri të Norvegjisë, Grondahl

para një jave - GazetaBlic

“Norvegjia ka treguar përkushtim dhe mbështetje të plotë për Kosovën, në sferat më të rëndësishme për jetën në vend dhe ne jemi mirënjohës për këtë fakt, siç jemi të interesuar ta vazhdojmë këtë partneritet...

Haradinaj thotë se Kosova ka vullnet të thellojë bashkëpunimet me Norvegjinë

para një jave - Koha.net

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur sot në takim ambasadorin e ri të Norvegjisë, Jens Erik Grondahl. Me të thotë të ketë biseduar edhe për përgatitjet për zgjedhjet e parakohshme....

Norvegjia mbështet konsolidimin ndërkombëtar të Kosovës

para një jave - Sinjali

Norvegjia do ta vazhdojë mbështetjen për Kosovën sidomos në fushën e konsolidimit ndërkombëtar dhe thellimit të bashkëpunimit mes të dyja shteteve. Këtë mesazh e ka përcjellë sot në Prishtinë, ambasadori...

Haradinaj priti në takim njohës Ambasadorin e ri të Norvegjisë, Grondahl

para një jave - Infokusi

“Norvegjia ka treguar përkushtim dhe mbështetje të plotë për Kosovën, në sferat më të rëndësishme për jetën në vend dhe ne jemi mirënjohës për këtë fakt, siç jemi të interesuar ta vazhdojmë këtë partneritet...

Haradinaj priti në takim njohës Ambasadorin e ri të Norvegjisë, Grondahl

para një jave - KosovaPress

Duke e uruar për detyrën e re në vend, Kryeministri në detyrë Haradinaj ka theksuar se Kosova ka qenë me fat që në periudhat kyçe të shtetndërtimit ka pasur në krah vende si Norvegjia që e kanë mbështetur...

Kryeministri në detyrë Haradinaj priti në takim njohës Ambasadorin e ri të Norvegjisë, Grondahl

para një jave - Arbresh

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim ambasadorin e ri të Norvegjisë në Kosovë, Jens Erik Grondah l. “Norvegjia ka treguar përkushtim dhe mbështetje të plotë për Kosovën, në sferat...

Haradinaj pret në takim ambasadorin e ri të Norvegjisë

para një jave - Epoka e Re

Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj, ka pritur sot në takim ambasadorin e ri të Norvegjisë në Kosovë, Jens Eric Grondahl, të cilit ia ka shprehur vullnetin e Kosovës për thellimin e mëtejmë të...

Norvegjia do ta vazhdojë mbështetjen për Kosovën

para një jave - KosovaLive360

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, priti në takim ambasadorin e ri të Norvegjisë në Kosovë, Jens Erik Grondahl. Ai ta se Norvegjia ka treguar përkushtim dhe mbështetje të plotë për Kosovën, në sferat...

Haradinaj pret në takim ambasadorin e ri të Norvegjisë në Kosovë

para një jave - Gazeta Monitor

Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj ka pritur sot në takim ambasadorin e ri të Norvegjisë në Kosovë, Jens Eric Grondahl. Haradinaj ka shkruar në Facebook se Norvegjia ishte ndër shtetet e para që...

Haradinaj thotë se Kosova ka vullnet të thellojë bashkëpunimet me Norvegjinë

para një jave - Ekonomia Online

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur sot në takim ambasadorin e ri të Norvegjisë, Jens Erik Grondahl. Me të thotë të ketë biseduar edhe për përgatitjet për zgjedhjet e parakohshme....

Haradinaj priti në takim njohës Ambasadorin e ri të Norvegjisë, Grondahl

para një jave - Periskopi

“Norvegjia ka treguar përkushtim dhe mbështetje të plotë për Kosovën, në sferat më të rëndësishme për jetën në vend dhe ne jemi mirënjohës për këtë fakt, siç jemi të interesuar ta vazhdojmë këtë partneritet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK