http://kariera.mk

​OVL e UÇK-së: Po lëshohen certifikata të reja të statusit të veteranit

para 3 muajve - Insajderi

Organizata e Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës shpreh shqetësimin e thellë për siç thotë kjo organizatë, keqpërdorimin e vazhdueshëm të statusit të veteranit të luftës së UÇK-së.

OVL e UÇK-së e shqetësuar se ende po lëshohen certifikata për statusin e veteranit

para 3 muajve - Portalb

Organizata e Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës shpreh shqetësimin e thellë për siç thotë kjo organizatë, keqpërdorimin e vazhdueshëm të statusit të veteranit të luftës së UÇK-së, njofton...

Zyra për çështje të kategorive të dala nga lufta mohon se lëshon certifikata për statusin e veteranit

para 3 muajve - Koha.net

Drejtori i Zyrës për çështje të kategorive të dala nga lufta, Gazmend Syla, përmes një reagimi ndaj shqetësimeve të OVL të UÇK-së, për vazhdim të dhënies së certifikatave për statusin e veteranëve të UÇK-së...

OVL e UÇK’së: Mos e keqpërdorni statusin e veteranit

para 3 muajve - Gazeta Express

Organizata e Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës shpreh shqetësimin e thellë për keqpërdorimin e vazhdueshëm të statusit të veteranit të luftës së UÇK-së. Që nga koha e marrjes së materialeve...

OVL e UÇK-së e shqetësuar se ende po lëshohen certifikata për statusin e veteranit

para 3 muajve - Koha.net

Organizata e Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës shpreh shqetësimin e thellë për siç thotë kjo organizatë, keqpërdorimin e vazhdueshëm të statusit të veteranit të luftës së UÇK-së. Që...

Veteranët kundër keqpërdorimit të statusit të tyre

para 3 muajve - Klan Kosova

Organizata e Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës shpreh shqetësimin e thellë për keqpërdorimin e vazhdueshëm të statusit të veteranit të luftës së UÇK-së. Sipas kësaj organizate, që...

Veteranët kundër keqpërdorimit të statusit të tyre

para 3 muajve - Medial

12:39, 11 Shtator 2019 Organizata e Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës shpreh shqetësimin e thellë për keqpërdorimin e vazhdueshëm të statusit të veteranit të luftës së UÇK-së. Sipas...

Zyra e kategorive të dala nga lufta reagon ndaj OVL-UÇK-së: Nuk po lëshojmë certifikata të veteranit

para 3 muajve - Infokusi

Gjatë ditës Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së dolën me një reagim, ku thonin se dikush po vazhdon akoma të lëshoj certifikata të veteranëve. Nënkryetari i kësaj organizate, Nasim Haradinaj tha...

Vazhdon keqpërdorimi me lëshimin e certifikatave të reja për ‘veteranët’, reagon OVL e UÇK-së

para 3 muajve - OraInfo

Ende po vazhdon lëshimi i certifikatave të reja për statusin e veteranit. Organizata e Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës shpreh shqetësimin e thellë për keqpërdorimin e vazhdueshëm...

Paralajmërohet shteti: Po manipulohet me certifikatat e veteranëve

para 3 muajve - Sinjali

Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së ka reaguar duke shprehur shqetësimin për keqpërdorimin e statusit të veteranit të luftës. OVL e UÇK-së njofton se po lëshohen ende certifikata të statusit të...

Veteranët kundër keqpërdorimit të statusit të tyre

para 3 muajve - GazetaBlic

Organizata e Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës shpreh shqetësimin e thellë për keqpërdorimin e vazhdueshëm të statusit të veteranit të luftës së UÇK-së. Sipas kësaj organizate, që...

Haradinaj: Ka nisur fushata kundër veteranëve, po etiketohemi si “dele të zeza”

para 3 muajve - Ekonomia Online

Përmes një reagimi lidhur me keqpërdorimin e statutit të veteranit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, OVL e UÇK-së ka bërë të ditur se ende janë duke u lëshuar certifikata të veteranëve të UÇK-së. Nënkryetari...

Haradinaj: Ka nisur fushata kundër veteranëve, po etiketohemi si “Delja e Zezë”

para 3 muajve - Gazeta Observer

Nëpërmjet një reagimi lidhur me keqpërdorimin e statutit të veteranit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, OVL e UÇK-së ka bërë të ditur se ende janë duke u lëshuar certifikata të veteranëve të UÇK-së. Nënkryetari...

Haradinaj: Ka nis fushatë kundër veteranëve, po etiketohemi si “Delja e Zezë”

para 3 muajve - Ekonomia Online

Përmes një reagimi lidhur me keqpërdorimin e statutit të veteranit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, OVL e UÇK-së ka bërë të ditur se ende janë duke u lëshuar certifikata të veteranëve të UÇK-së. Nënkryetari...

Haradinaj: Dikush po lëshon ende certifikata të veteranit

para 3 muajve - Infokusi

Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së ka lëshuar gjatë ditës një reagim për media, ku kanë thënë se dikush po lëshon me të madhe çertifika të veteranit. Nënkryetari i kësaj organizate, Nasim Haradinaj...

Zyra për kategoritë e dala nga lufta ka mohuar të ketë lëshuar certifikata për statusin e veteranit

para 3 muajve - Arbresh

Zyra për Kategoritë e Dala nga Lufta, që funksionon në kuadër të kryeministrisë, ka reaguar ndaj deklaratës së OVL-së së UÇK-së lidhur me pretendimet e kësaj të fundit se po vazhdon lëshimi i certifikatave...

Reagon Zyra për çështje të kategorive të dala nga lufta: Nuk po lëshojmë certifikata për statusin e veteranit

para 3 muajve - Periskopi

Drejtori i Zyrës për çështje të kategorive të dala nga lufta, Gazmend Syla, përmes një reagimi ndaj shqetësimeve të OVL të UÇK-së, për vazhdim të dhënies së certifikatave për statusin e veteranëve të UÇK-së,...

Gazmend Syla reagon ndaj komunikatës se OVL UÇK-së

para 3 muajve - Epoka e Re

Këshilltari politik i kryeministrit dhe drejtori i Zyrës për Çështjet e Kategorive të dala nga Lufta e UÇK-së (ZÇKL), Gazmend Syla, ka reaguar ndaj komunikatës se Organizatës së Veteranëve të Luftës së...

OVL UÇK-ja kërkon të mos keqpërdoret statusi i veteranit

para 3 muajve - Epoka e Re

Organizata e Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (OVL UÇK) nëpërmjet një komunikate për medie ka shprehur shqetësimin e thellë për keqpërdorimin e vazhdueshëm të statusit të veteranit...

OVL e UÇK-së: Po lëshohen certifikata të reja të statusit të veteranit

para 3 muajve - Gazeta e re

Organizata e Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës shpreh shqetësimin e thellë për siç thotë kjo organizatë, keqpërdorimin e vazhdueshëm të statusit të veteranit të luftës së UÇK-së. Që...

Veteranët e rrejshëm: OVL e UÇK’së alarmon se po vazhdojnë të lëshohen cerifikata

para 3 muajve - Periskopi

Organizata e Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës shpreh shqetësimin e thellë për siç thotë kjo organizatë, keqpërdorimin e vazhdueshëm të statusit të veteranit të luftës së UÇK-së. Që...

OVL e UÇK-së: Po lëshohen certifikata të reja të statusit të veteranit

para 3 muajve - KosovaPress

Që nga koha e marrjes së materialeve nga prokuroria,  OVL e UÇK-së thotë se ka pasur dhe ka indikacione nga terreni se janë lëshuar dhe po lëshohen edhe më tutje certifikata të reja të statusit të veteranit....

OVL e UÇK-së: Mos e keqpërdorni statusin e veteranit

para 3 muajve - Fakti Ditor

Organizata e Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës nëpërmjet një reagimi shpreh shqetësimin e thellë për keqpërdorimin e vazhdueshëm të statusit të veteranit të luftës së UÇK-së. “Që nga...

Reagon OVL e UÇK-së për keqpërdorimin e statusit të veteranit, kërkon nga kryeministri të parandalojë lëshimin e certifikatave

para 3 muajve - Ekonomia Online

Organizata e Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (OVL UÇK), përmes një reagimi për media ka shprehur shqetësimin për keqpërdorimin e vazhdueshëm të statusit të veteranit të luftës së...

OVL e UÇK-së: Mos e keqpërdorni statusin e veteranit

para 3 muajve - Gazeta Observer

Foto ilustrim Organizata e Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës nëpërmjet një reagimi shpreh shqetësimin e thellë për keqpërdorimin e vazhdueshëm të statusit të veteranit të luftës së...

OVL e UÇK’së: Mos e keqpërdorni statusin e veteranit

para 3 muajve - Bota Press

Botapress 11 Shtator – Organizata e Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës shpreh shqetësimin e thellë për keqpërdorimin e vazhdueshëm të statusit të veteranit të luftës së UÇK-së. Që nga...

OVL UÇK: Shqetësim për keqpërdorimin e statusit të veteranit të UÇK

para 3 muajve - KosovaLive360

Organizata e Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës shpreh shqetësimin e thellë për keqpërdorimin e vazhdueshëm të statusit të veteranit të luftës së UÇK-së. Që nga koha e marrjes së materialeve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK