http://kariera.mk

Unifikimi diplomatik ndërmjet Kosovës e Shqipërisë, në pikëpyetje

para 3 muajve - Shprehja.com

Hezitimet për këtë marrëveshje, janë pikërisht përbrenda Ministrisë së Jashtme të Kosovës, e cila edhe e kishte arritur marrëveshjen me Ministrinë e Jashtme të Shqipërisë. Jetlir Zyberaj, këshilltar i...

Kosovë-Shqipëri: Unifikimi diplomatik në pikëpyetje

para 3 muajve - Gazeta Express

Ende pa filluar me zbatimin e marrëveshjes për unifikimin e misioneve diplomatike e konsullore midis Kosovës dhe Shqipërisë, në Prishtinë është shtuar konfuzioni nëse një marrëveshje e tillë është e nevojshme...

Kosovë-Shqipëri – unifikimi diplomatik në pikëpyetje

para 3 muajve - Insajderi

Ende pa filluar me zbatimin e marrëveshjes për unifikimin e misioneve diplomatike e konsullore midis Kosovës dhe Shqipërisë, në Prishtinë është shtuar konfuzioni nëse një marrëveshje e tillë është e nevojshme...

Ende pa nisur unifikimi diplomatik Kosovë-Serbi shtohen konfuzionet

para 3 muajve - Koha.net

Ende pa filluar me zbatimin e marrëveshjes për unifikimin e misioneve diplomatike e konsullore midis Kosovës dhe Shqipërisë, në Prishtinë është shtuar konfuzioni nëse një marrëveshje e tillë është e nevojshme...

Unifikimi diplomatik midis Kosovës e Shqipërisë, në pikëpyetje

para 3 muajve - Evropa e Lirë

Ende pa filluar me zbatimin e marrëveshjes për unifikimin e misioneve diplomatike e konsullore midis Kosovës dhe Shqipërisë, në Prishtinë është shtuar konfuzioni nëse një marrëveshje e tillë është e nevojshme...

Unifikimi diplomatik midis Kosovës e Shqipërisë, në pikëpyetje

para 3 muajve - Opinion

Ende pa filluar me zbatimin e marrëveshjes për unifikimin e misioneve diplomatike e konsullore midis Kosovës dhe Shqipërisë, në Prishtinë është shtuar konfuzioni nëse një marrëveshje e tillë është e nevojshme...

Unifikimi diplomatik midis Kosovës e Shqipërisë, në pikëpyetje

para 3 muajve - GazetaBlic

Ende pa filluar me zbatimin e marrëveshjes për unifikimin e misioneve diplomatike e konsullore midis Kosovës dhe Shqipërisë, në Prishtinë është shtuar konfuzioni nëse një marrëveshje e tillë është e nevojshme...

Ende pa nisur unifikimi diplomatik Kosovë-Shqipëri shtohen konfuzionet

para 3 muajve - Koha.net

Ende pa filluar me zbatimin e marrëveshjes për unifikimin e misioneve diplomatike e konsullore midis Kosovës dhe Shqipërisë, në Prishtinë është shtuar konfuzioni nëse një marrëveshje e tillë është e nevojshme...

Unifikimi diplomatik midis Kosovës e Shqipërisë, në pikëpyetje

para 3 muajve - Infokusi

Ende pa filluar me zbatimin e marrëveshjes për unifikimin e misioneve diplomatike e konsullore midis Kosovës dhe Shqipërisë, në Prishtinë është shtuar konfuzioni nëse një marrëveshje e tillë është e nevojshme...

Unifikimi diplomatik midis Kosovës e Shqipërisë, në pikëpyetje

para 3 muajve - Gazeta Fjala

Ende pa filluar me zbatimin e marrëveshjes për unifikimin e misioneve diplomatike e konsullore midis Kosovës dhe Shqipërisë, në Prishtinë është shtuar konfuzioni nëse një marrëveshje e tillë është e nevojshme...

Unifikimi diplomatik midis Kosovës e Shqipërisë, në pikëpyetje

para 3 muajve - Gazeta e re

Ende pa filluar me zbatimin e marrëveshjes për unifikimin e misioneve diplomatike e konsullore midis Kosovës dhe Shqipërisë, në Prishtinë është shtuar konfuzioni nëse një marrëveshje e tillë është e nevojshme...

Unifikimi i misioneve diplomatike të Kosovës e Shqipërisë, në pikëpyetje

para 3 muajve - Illyria

Prishtinë, 11 shtator 2019 – Ende pa filluar me zbatimin e marrëveshjes për unifikimin e misioneve diplomatike e konsullore midis Kosovës dhe Shqipërisë, në Prishtinë është shtuar konfuzioni nëse një marrëveshje...

Unifikimi diplomatik ndërmjet Kosovës e Shqipërisë, në pikëpyetje

para 3 muajve - Ekonomia Online

Ende pa filluar me zbatimin e marrëveshjes për unifikimin e misioneve diplomatike e konsullore midis Kosovës dhe Shqipërisë, në Prishtinë është shtuar konfuzioni nëse një marrëveshje e tillë është e nevojshme...

Unifikimi diplomatik midis Kosovës e Shqipërisë, në pikëpyetje

para 3 muajve - KDPolitik

Ende pa filluar me zbatimin e marrëveshjes për unifikimin e misioneve diplomatike e konsullore midis Kosovës dhe Shqipërisë, në Prishtinë është shtuar konfuzioni nëse një marrëveshje e tillë është e nevojshme...

Unifikimi diplomatik midis Kosovës e Shqipërisë, në pikëpyetje

para 3 muajve - Epoka e Re

Ende pa filluar me zbatimin e marrëveshjes për unifikimin e misioneve diplomatike e konsullore midis Kosovës dhe Shqipërisë, në Prishtinë është shtuar konfuzioni nëse një marrëveshje e tillë është e nevojshme...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK