http://kariera.mk

Tri lexime të John Boltonit

para 4 muajve - BalkanWeb

Porosia për “korrigjimin e kufijve” të Kosovës nga Washingtoni erdhi nga njeriu, i cili ishte kundër pavarësisë së Kosovës. Por ka edhe më shumë se kaq… 1. Në fund të gushtit, pas shumë supozimeve, erdhi...

Tri lexime të John Boltonit

para 4 muajve - Infokusi

Nga Veton Surroi Porosia për “korrigjimin e kufijve” të Kosovës nga Washingtoni erdhi nga njeriu, i cili ishte kundër pavarësisë së Kosovës. Por ka edhe më shumë se kaq… 1. Në fund të gushtit, pas shumë...

Surroi: Tri lexime të John Boltonit

para 4 muajve - Koha.net

Rreth një vit më parë shkrimtari dhe publicisti Veton Surroi në kolumnen e tij në “Koha Ditore” rreth John Boltonit kishte shfaqur rezerva ndaj figurës së tij. Kujtojmë se dje presidenti amerikan Donald...

Tri lexime të John Boltonit…

para 4 muajve - Standard

Nga Veton Surroi Porosia për “korrigjimin e kufijve” të Kosovës nga Washingtoni erdhi nga njeriu, i cili ishte kundër pavarësisë së Kosovës. Por ka edhe më shumë se kaq… 1. Në fund të gushtit, pas shumë...

Veton Surroi: Tri lexime të John Boltonit

para 4 muajve - Koha Jone

Nga Veton Surroi Porosia për “korrigjimin e kufijve” të Kosovës nga Washingtoni erdhi nga njeriu, i cili ishte kundër pavarësisë së Kosovës. Por ka edhe më shumë se kaq… 1. Në fund të gushtit, pas shumë...

Tri lexime të John Boltonit

para 4 muajve - Koha.net

Porosia për “korrigjimin e kufijve” të Kosovës nga Washingtoni erdhi nga njeriu, i cili ishte kundër pavarësisë së Kosovës. Por ka edhe më shumë se kaq... 1. Në fund të gushtit, pas shumë supozimeve, erdhi...

Shkarkimi nga Trumpi, e lë Boltonin pa vizituar Serbinë

para 4 muajve - Koha.mk

John Bolton i shkarkuar nga Trump sot,  kishte për ta vizituar Beogradin e Prishtinën në fillimi të shtatorit, kështu  kishte raportuar gazeta serbe “Blic”. Sipas gazetës thuhet se SHBA-ja , kishte për...

Shkarkimi i John Bolton mërzit serbët: Iku kundërshtari i Kosovës

para 4 muajve - Koha Jone

Former U.S. Ambassador to the UN John Bolton speaks at the Conservative Political Action Conference (CPAC), Friday, Feb. 24, 2017, in Oxon Hill, Md. (AP Photo/Alex Brandon) Presidenti Donald Trump ka shkarkuar...

Shkarkimi i John Bolton/ Reagojnë mediat serbe: Iku kundërshtari i pavarësisë së Kosovës…

para 4 muajve - Standard

Presidenti Donald Trump ka shkarkuar këshilltarin e tij të Sigurisë, John Bolton, për shkak të këshillave të këqija që ka bërë. Edhe pse shkarkimi i Bolton nuk ka lidhje të drejtpërdrejtë me Ballkanin,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK