http://kariera.mk

"Prokurorët e çështjes 'Tahiri' duhet të merren të pandehur nëse...", Hajdari ‘trondit’ me deklaratën

para 11 muajve - Sot News

Ish-prokurori Shkëlqim Hajdari u shpreh në Repolitix se çështja  e Tahirit do kalojë një kalvar të gjatë derisa të mbyllet plotësisht, kjo për shkak se për të është pranuar gjykim i shkurtuar. Ai tha se...

Prokuroria kërkon 12 vjet burg/ Ish-prokurori tregon se çfarë do të ndodhë me Tahirin më 19 shtator nëse shpallet fajtor

para 11 muajve - Sot News

Ish-Prokurori Shkëlqim Hajdari tregoi se çfarë do të ndodhë me Saimir Tahirin nëse Gjykata do ta shpallë fajtor në seancën e 19 shtatorit. Ai tha se pa u marrë një vendim i formës së prerë, Tahiri do vazhdojë...

Çfarë paralajmëron Tahiri??? Do të bëjë edhe unë një rrëmujë, nuk do të kalojë gjithçka kaq qetë…

para 11 muajve - Standard

Prej orës 9 të mëngjesit të sotëm ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ndodhet në Gjykatën e Krimeve të Rënda, ku po kërkon lirinë, pavarësisht se Prokuroria kërkoi 12 vite burg. Ndërkohë që trupi gjykues...

Prokuroria kërkon 12 vjet burg! Ish-prokurori tregon se çfarë do të ndodhë me Tahirin më 19 shtator nëse shpallet fajtor: Nuk arrestohet dot

para 11 muajve - Lajme.al

Ish-Prokurori Shkëlqim Hajdari tregoi se çfarë do të ndodhë me Saimir Tahirin nëse Gjykata do ta shpallë fajtor në seancën e 19 shtatorit. Ai tha se pa u marrë një vendim i formës së prerë, Tahiri do vazhdojë...

“S’ka asnjë provë të re”, avokati i Tahirit: Ja çfarë do ndodhë nëse dënohet

para 11 muajve - BalkanWeb

Avokati i Saimir Tahirit, Maks Haxhia deklaroi se Prokuroria nuk ka asnjë provë të re, madje sipas tij, materialet e sjella ishin kopje dhe jo të bëra mirë. Haxhia deklaroi pas seancës se nëse Prokuroria...

Avokati i Tahirit tregon rrugën që do të ndjekin në ish-ministri dënohet

para 11 muajve - Albeu

Avokati i ish ministrit të Brendshëm Saimir Tahirit deklaroi se prokuroria në konkluzionet përfundimtare nuk solli asnjë prove të re. Në një deklaratë për median avokati Maks Haxhia bëri me dije se nëse...

Avokati: Tahiri e shkroi vetë mbrojtjen, pretencën e dinim prej muajsh

para 11 muajve - Koha Jone

Avokati i ish-ministrit të Brendshëm, Maks Haxhia, tha se e gjithë mbrojtja sot në gjykatën e Krimeve të Rënda ishte bërë nga vetë ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri. Ai e quajti një mbrojtje brilante...

“S’ka asnjë provë të re”, avokati i Tahirit: Ja çfarë do ndodhë nëse dënohet

para 11 muajve - Medial

TIRANË Avokati i Saimir Tahirit, Maks Haxhia deklaroi se Prokuroria nuk ka asnjë provë të re, madje sipas tij, materialet e sjella ishin kopje dhe jo të bëra mirë. Haxhia deklaroi pas seancës se nëse Prokuroria...

Avokati i Tahirit: Prokuroria nuk solli asnjë prove të re, të gjitha materialet ishin copy paste (tregon dhe email-in që “tronditi” prokurorët)

para 11 muajve - Gazeta Tema

Avokati i ish ministrit të Brendshëm Saimir Tahirit deklaroi se prokuroria në konkluzionet përfundimtare nuk solli asnjë prove të re. Në një deklaratë për median avokati Maks Haxhia bëri me dije se nëse...

Avokati i Tahirit: Prokuroria nuk solli asnjë prove të re, të gjitha materialet që ishin tani ishin copy paste (tregon dhe email-in që “tronditi” prokurorët)

para 11 muajve - Gazeta Tema

Avokati i ish ministrit të Brendshëm Saimir Tahirit deklaroi se prokuroria në konkluzionet përfundimtare nuk solli asnjë prove të re. Në një deklaratë për median avokati Maks Haxhia bëri me dije se nëse...

Avokati i Tahirit: po të kishte dinjitet prokuroria…

para 11 muajve - Te Sheshi

Ish-ministri Tahiri e ka bërë vetë mbrojtjen para akuzave të prokurorisë në procesin e tij, e konfirmuar kjo dhe nga avokati Maks Haxhia.Sipas këtij të fundit, mbrojtja ishte brilante, e nëse prokuroria...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK