http://kariera.mk

Nënkryetari i AAK-së thotë se gjatë qeverisjes së tyre do të rritet numri i policëve dhe prokurorëve

para 3 muajve - Insajderi

Nënkryetari i AAK-së, Adrian Gjini, ka prezantuar disa prej pikave të programit të koalicionit me PSD-në me të cilin synojnë që qeverisin pas 6 tetorit. Ndër pikat kryesore është ndërtimi i autostradës...

AAK-PSD prezantojnë programin e tyre qeverisës, premtohet rritje ekonomike

para 3 muajve - Insajderi

Kandidati për kryeministër Ramush Haradinaj, tha se e kanë programin e tyre 100 për qind Kosovë, derisa ka adresuar kritika PDK-së e LDK-së. “Kemi programin tonë 100 për qind shtet. Vijmë në momentumin...

Gjini: Do ta rrisim numrin e policëve, prokurorëve dhe gjyqtarëve

para 3 muajve - Gazeta Express

Nënkryetari i AAK-së, Adrian Gjini, ka prezantuar disa prej pikave të programit të koalicionit me PSD-në me të cilin synojnë që qeverisin pas 6 tetorit. Ndër pikat kryesore është ndërtimi i autostradës...

Gjini: Ushtrisë duhet t’i rriten kapacitetet – do ta rrisim numrin e policëve, prokurorëve dhe gjyqtarëve

para 3 muajve - Klan Kosova

Nënkryetari i AAK-së, Adrian Gjini, ka prezantuar disa prej pikave të programit të koalicionit me PSD-në me të cilin synojnë që qeverisin pas 6 tetorit. Ndër pikat kryesore është ndërtimi i autostradës...

Gjini prezanton pikat e programit të koalicionit me PSD-në me të cilin synojnë të qeverisin

para 3 muajve - OraInfo

Me 6 tetor do të mbahen zgjedhjet në vendin tonë. Nënkryetari i AAK-së, Adrian Gjini, ka prezantuar disa prej pikave të programit të koalicionit me PSD-në me të cilin synojnë që qeverisin pas 6 tetorit....

“Ramush Haradinaj i ra plumb ballit punësimit me të njofshëm”

para 3 muajve - Klan Kosova

Koalicioni AAK-PSD në Bibliotekën Kombëtare është duke bërë prezantimin e programit qeverisës për katër vjetët e ardhshme para shumë anëtarëve të të dy partive, si dhe disa qytetarëve. Besnik Tahiri nga...

Gjini: Ushtrisë duhet t’i rriten kapacitetet – do ta rrisim numrin e policëve

para 3 muajve - GazetaBlic

Nënkryetari i AAK-së, Adrian Gjini, ka prezantuar disa prej pikave të programit të koalicionit me PSD-në me të cilin synojnë që qeverisin pas 6 tetorit. Ndër pikat kryesore është ndërtimi i autostradës...

Gjini: Ushtrisë duhet t’i rriten kapacitetet – do ta rrisim numrin e policëve, prokurorëve dhe gjyqtarëve

para 3 muajve - Medial

Nënkryetari i AAK-së, Adrian Gjini, ka prezantuar disa prej pikave të programit të koalicionit me PSD-në me të cilin synojnë që qeverisin pas 6 tetorit. Ndër pikat kryesore është ndërtimi i autostradës...

“Ramush Haradinaj i ra plumb ballit punësimit me të njofshëm”

para 3 muajve - Medial

Koalicioni AAK-PSD në Bibliotekën Kombëtare është duke bërë prezantimin e programit qeverisës për katër vjetët e ardhshme para shumë anëtarëve të të dy partive, si dhe disa qytetarëve. Besnik Tahiri nga...

Koalicioni AAK-PSD prezanton plan programin

para 3 muajve - Infokusi

Kryetari i AAK-së njëherësh edhe kandidat për kryeministër nga koalicioni AAK-PSD, Ramush Haradinaj dhe lideri i Partisë Socialdemokrate Shpend Ahmeti janë duke bërë prezantimin e programit qeverisës për...

AAK-PSD prezantojnë programin qeverisës, Haradinaj e quan 100 për qind për Kosovën

para 3 muajve - Arbresh

Koalicioni AAK-PSD ka prezantuar sot programin e tyre qeverisës. Kandidati për kryeministër të Kosovës nga ky koalicion, Ramush Haradinaj, tha se programi i tyre ka emër, dhe se ai quhet 100 për qind për...

Gjini: Ushtrisë duhet t’i rriten kapacitetet – do ta rrisim numrin e policëve, prokurorëve dhe gjyqtarëve

para 3 muajve - Arbresh

Nënkryetari i AAK-së, Adrian Gjini, ka prezantuar disa prej pikave të programit të koalicionit me PSD-në me të cilin synojnë që qeverisin pas 6 tetorit. Ndër pikat kryesore është ndërtimi i autostradës...

AAK-PSD prezantojnë programin e tyre qeverisës, premtohet rritje ekonomike

para 3 muajve - Periskopi

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Partia Socialdemokrate kanë prezantuar sot programin e tyre qeverisës, ku u tha se programi 100 për qind Kosovë është program qeverisës. Kandidati për kryeministër...

AAK-PSD prezantojnë programin e tyre qeverisës, premtohet rritje ekonomike

para 3 muajve - Periskopi

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Partia Socialdemokrate kanë prezantuar sot programin e tyre qeverisës, ku u tha se programi 100 për qind Kosovë është program qeverisës. Kandidati për kryeministër...

AAK-PSD prezantojnë programin e tyre qeverisës, premtohet rritje ekonomike

para 3 muajve - KosovaPress

Kandidati për kryeministër Ramush Haradinaj, tha se e kanë programin e tyre 100 për qind Kosovë, derisa ka adresuar kritika PDK-së e LDK-së. "Kemi programin tonë 100 për qind shtet. Vijmë në momentumin...

Gjini: Ushtrisë duhet t’i rriten kapacitetet,do ta rrisim numrin e policëve, prokurorëve dhe gjyqtarëve

para 3 muajve - Ekonomia Online

Nënkryetari i AAK-së, Adrian Gjini, ka prezantuar disa prej pikave të programit të koalicionit me PSD-në me të cilin synojnë që qeverisin pas 6 tetorit. Ndër pikat kryesore është ndërtimi i autostradës...

Koalicioni AAK-PSD prezanton plan programin

para 3 muajve - Gazeta Fjala

Kryetari i AAK-së njëherësh edhe kandidat për kryeministër nga koalicioni AAK-PSD, Ramush Haradinaj dhe lideri i Partisë Socialdemokrate Shpend Ahmeti janë duke bërë prezantimin e programit qeverisës për...

Haradinaj: AAK-së i bashkohen 250 anëtarë të PDK-së

para 3 muajve - KosovaPress

Postimi i Haradinjat në Facebook: Interesim i jashtëzakonshëm i qytetarëve që të bëhen pjesë e vizionit të Aleancës, si konfirmim i fuqishëm i vendimeve tona të mëdha. Në Greme të Ferizajit, i nderuar...

Reagon PDK: Në AAK aderuan pronaret e bastoreve dhe kazinove

para 3 muajve - KosovaPress

Reagimi i degës së PDK-së: Dega e Partisë Demokratike të Kosovës në Ferizaj demanton publikisht deklarimin e Kryetarit të AAK-së, Ramush Haradinaj se në Greme të Ferizajt, mbi 250 anëtarë të PDK-së iu...

AAK-PSD thonë se sipas një sondazhi ndërkombëtar janë të parët

para 3 muajve - Insajderi

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka thënë se bashkë me Partinë Socialdemokrate sipas një sondazhi ndërkombëtar, por pa e treguar se kush, kanë dalë të parët. “Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës njofton mbështetësit,...

AAK-PSD thonë se sipas një sondazhi ndërkombëtar janë të parët

para 3 muajve - Gazeta Express

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka thënë se bashkë me Partinë Socialdemokrate sipas një sondazhi ndërkombëtar, por pa e treguar se kush, kanë dalë të parët. “Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës njofton mbështetësit,...

Përkrahje e fuqishme për Daut Haradinajn deputet, aderime të shumta për konceptin 100 për qind shtet

para 3 muajve - GazetaBlic

Kandidati për deputet nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj, partia e të cilit po garon me moton 100 për qind shtet për zgjedhjet nacionale të 6 tetorit, po merr përkrahje anë...

AAK-PSD thonë se sipas një sondazhi ndërkombëtar janë të parit

para 3 muajve - Portalb

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka thënë se bashkë me Partinë Socialdemokrate sipas një sondazhi ndërkombëtar, por pa e treguar se kush, kanë dalë të parët, transmeton KlanKosova . “Aleanca për Ardhmërinë...

AAK-PSD thonë se sipas një sondazhi ndërkombëtar janë të parët

para 3 muajve - GazetaBlic

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka thënë se bashkë me Partinë Socialdemokrate sipas një sondazhi ndërkombëtar, por pa e treguar se kush, kanë dalë të parët. “Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës njofton mbështetësit,...

AAK-PSD thonë se sipas një sondazhi ndërkombëtar janë të parit

para 3 muajve - Klan Kosova

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka thënë se bashkë me Partinë Socialdemokrate sipas një sondazhi ndërkombëtar, por pa e treguar se kush, kanë dalë të parët. “Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës njofton mbështetësit,...

AAK-PSD: Sipas një sondazhi ndërkombëtar, jemi të parët

para 3 muajve - OraInfo

Me 6 tetor do të mbahen zgjedhjet në vendin tonë. Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka thënë se bashkë me Partinë Socialdemokrate sipas një sondazhi ndërkombëtar, por pa e treguar se kush, kanë dalë të...

AAK-PSD thonë se sipas një sondazhi ndërkombëtar janë të parit

para 3 muajve - Medial

22:03, 10 Shtator 2019 Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka thënë se bashkë me Partinë Socialdemokrate sipas një sondazhi ndërkombëtar, por pa e treguar se kush, kanë dalë të parët. “Aleanca për Ardhmërinë...

PDK në Ferizaj: Në AAK kaluan disa pronarë të bastoreve e kazinove

para 3 muajve - Arbresh

Dega e Partisë Demokratike të Kosovës në Ferizaj demanton publikisht deklarimin e kryetarit të AAK-së, Ramush Haradinaj, se në Greme të Ferizajt, mbi 250 anëtarë të PDK-së iu bashkuan këtij subjekti politik....

Haradinaj takohet me simpatizantët në Ferizaj

para 3 muajve - Klan Kosova

Kryetari i AAK-së njëherësh edhe kandidat i koalicionit AAK-PSD për kryeministër, Ramush Haradinaj, po merr pjesë në tubimin me qytetarë që po mbahet në fshatin Greme të Ferizajt. Haradinaj para të pranishmëve...

AAK-PSD thonë se sipas një sondazhi ndërkombëtar janë të parët

para 3 muajve - Infokusi

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka thënë se bashkë me Partinë Socialdemokrate sipas një sondazhi ndërkombëtar, por pa e treguar se kush, kanë dalë të parët. “Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës njofton mbështetësit,...

PDK në Ferizaj: Në AAK kaluan disa pronarë të bastoreve e kazinove

para 3 muajve - Ekonomia Online

Dega e Partisë Demokratike të Kosovës në Ferizaj demanton publikisht deklarimin e kryetarit të AAK-së, Ramush Haradinaj, se në Greme të Ferizajt, mbi 250 anëtarë të PDK-së iu bashkuan këtij subjekti politik....

Haradinaj takohet me simpatizantët në Ferizaj

para 3 muajve - GazetaBlic

Kryetari i AAK-së njëherësh edhe kandidat i koalicionit AAK-PSD për kryeministër, Ramush Haradinaj, po merr pjesë në tubimin me qytetarë që po mbahet në fshatin Greme të Ferizajt. Haradinaj para të pranishmëve...

Reagon PDK: Në AAK aderuan pronaret e bastoreve dhe kazinove

para 3 muajve - KosovaPress

Reagimi i degës së PDK-së: Dega e Partisë Demokratike të Kosovës në Ferizaj demanton publikisht deklarimin e Kryetarit të AAK-së, Ramush Haradinaj se në Greme të Ferizajt, mbi 250 anëtarë të PDK-së iu...

AAK-PSD thonë se sipas një sondazhi ndërkombëtar janë të parit

para 3 muajve - Sovrani

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka thënë se bashkë me Partinë Socialdemokrate sipas një sondazhi ndërkombëtar, por pa e treguar se kush, kanë dalë të parët. “Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës njofton mbështetësit,...

AAK-PSD thonë se sipas një sondazhi ndërkombëtar janë të parit

para 3 muajve - Periskopi

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka thënë se bashkë me Partinë Socialdemokrate sipas një sondazhi ndërkombëtar, por pa e treguar se kush, kanë dalë të parët. “Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës njofton mbështetësit,...

Haradinaj: AAK-së i bashkohen 250 anëtarë të PDK-së

para 3 muajve - KosovaPress

Postimi i Haradinjat në Facebook: Interesim i jashtëzakonshëm i qytetarëve që të bëhen pjesë e vizionit të Aleancës, si konfirmim i fuqishëm i vendimeve tona të mëdha. Në Greme të Ferizajit, i nderuar...

Haradinaj: Mbi 250 anëtarë të PDK-së iu bashkuan sot AAK-së

para 3 muajve - Arbresh

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka thënë se ka interesim të jashtë jashtëzakonshëm nga qytetarët që të bëhen pjesë e vizionit të partisë që ai udhëheq. Haradinaj në shkrimin...

Haradinaj: Mbi 250 anëtarë të PDK-së iu bashkuan sot AAK-së

para 3 muajve - Ekonomia Online

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka thënë se ka interesim të jashtë jashtëzakonshëm nga qytetarët që të bëhen pjesë e vizionit të partisë që ai udhëheq. Haradinaj në shkrimin...

Haradinaj takohet me simpatizantët në Ferizaj

para 3 muajve - Ekonomia Online

Kryetari i AAK-së njëherësh edhe kandidat i koalicionit AAK-PSD për kryeministër, Ramush Haradinaj, po merr pjesë në tubimin me qytetarë që po mbahet në fshatin Greme të Ferizajt. Haradinaj para të pranishmëve...

Anëtarë nga parti të ndryshme aderojnë në AAK

para 3 muajve - Periskopi

Anëtarë nga subjekte të ndryshme politike në Duhël kanë aderuar në AAK. Këtë e ka konfirmuar kryetari i Suharekës, Bali Muharremaj në rrjetin e tij social Facebook. Muharremaj u shpreh i bindur për fitore...

AAK-PSD i prezantojnë kandidatët

para 3 muajve - Klan Kosova

Udhëheqësit e koalicioni AAK-PSD, prezantuan sonte kandidatët e listës së tyre për deputetë. Aty i nominuari për Kryeministër, Ramush Haradinaj, ka thënë se pas marrëveshjes që kanë bërë për koalicion...

Haradinaj: PDK-ja është treguar e paqëndrueshme, LDK-ja e dimë si mbahet në pushtet

para 3 muajve - Gazeta e re

Para simpatizantëve të AAK-së në Dardani të Pejës, kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj deklaroi se edhe pse janë marrë disa vendime me rëndësi gjatë qeverisjes së tij, theksoi se duhet angazhim për nxitjen...

Haradinaj: PDK-ja është treguar e paqëndrueshme, LDK-ja e dimë si mbahet në pushtet

para 3 muajve - KosovaPress

Haradinaj po ashtu tha se duhet të krijohen privilegje për diasporën dhe investime të huaja. Ndonëse, sipas tij, arsyeja pse Kosova ka ngecë në ekonomi, është se Kosova ende nuk i ka përmbyllë disa tema....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK