http://kariera.mk

Plagosja me armë në Lezhë, dorëzohet në polici 22-vjeçari

para 6 muajve - Top Channel

Një 22-vjeçar nga fshati Troshan është dorëzuar në polici, pasi plagosi mbrëmjen e djeshme, në qytetin e Lezhës, një 37-vjeçar. Përgjatë një konflikti të çastit, autori i ngjarjes, Sandër Dedgjonaj plagosi...

Negociata me familjen, dorëzohet pas rrethimit autori i plagosjes së 37-vjeçarit në Lezhë

para 6 muajve - BalkanWeb

Arrestohet autori i plagosjes së 37-vjeçarit Ardian Kola, ngjarje e ndodhur mbrëmë në qytetin e Lezhës. Policia e Lezhës, menjëherë pas ngjarjes së ndodhur mbrëmjen e djeshme falë veprimeve të shpejta...

Negociata me familjen, dorëzohet pas rrethimit autori i plagosjes së 37-vjeçarit në Lezhë

para 6 muajve - Koha Jone

Arrestohet autori i plagosjes së 37-vjeçarit Ardian Kola, ngjarje e ndodhur mbrëmë në qytetin e Lezhës. Policia e Lezhës, menjëherë pas ngjarjes së ndodhur mbrëmjen e djeshme falë veprimeve të shpejta...

Plagosja me armë e 37 vjeçarit në Lezhë, arrestohet autori

para 6 muajve - Vizion Plus

Policia e Lezhës ka vënë në pranga autorin e plagosjes së 37 vjeçarit, ngjarje e ndodhur mbrëmjen e së martës. Si pasojë e presionit të kontrolleve dhe rrethimit të zonës së pyllëzuar si dhe falë edhe...

Negociata me familjen, dorëzohet pas rrethimit autori i plagosjes së 37-vjeçarit në Lezhë

para 6 muajve - Medial

LEZHË Arrestohet autori i plagosjes së 37-vjeçarit Ardian Kola, ngjarje e ndodhur mbrëmë në qytetin e Lezhës. Policia e Lezhës, menjëherë pas ngjarjes së ndodhur mbrëmjen e djeshme falë veprimeve të shpejta...

Plagosja e mbrëmshme në Lezhë, dorëzohet autori

para 6 muajve - Albeu

Brenda 24 orëve është arrestuar autori i plagosjes me armë zjarri të një 37 vjeç ari në qytetin e Lezhë s. Policia sqaron se në pranga ka përfunduar 22 vjeç, me iniciale Sandër Dedgjonaj, i cili është...

Plagosi me armë zjarri 37-vjeçarin në Lezhë, dorëzohet i riu

para 6 muajve - Shekulli

Policia e Lezhës ka vënë në pranga autorin e dyshuar të plagosjes me armë të 37-vjeçarit mbrëmjen e djeshme. Sipas informacioneve të policisë bëhet me dije se autor i dyshuar është shtetasi me iniciale...

Plagosi 37-vjeçarin në Lezhë, bie në pranga autori i dyshuar

para 6 muajve - Opinion

Ka rënë në prangat e policisë autori i dyshuar për plagosjen e 37-vjeçarit, A.K mbrëmjen e 10 shtatorit në Lezhë. Autori i dyshuar është gjetur në fshatin Troshan në sajë të kontrollit të policisë pasi...

Itali, makina përplaset me kamionin plagosen tre shqiptarë

para 6 muajve - TV21

Ditën e sotme në Itali gjegjësisht në autostradën A14 një makinë është përplasur me një kamion me të cilët kanë mbetur të lënduar tre shqiptarë. Të tre personat janë dërguar në spital për të marrë ndihmën...

Aksident i rëndë në Itali, makina përplaset me kamionin, plagosen 3 shqiptarë

para 6 muajve - Albeu

Një aksident automobilistik ka ndodhur ditën e sotme në Itali . Mësohet se në autostradën A14 një makinë tip Volkswagen u përplas me një kamion, ku kanë mbetur të plagosur tre shqiptarë. Sipas mediave...

Aksident i rëndë në Itali, makina përplaset me kamionin, lëndohen 3 shqiptarë

para 6 muajve - Gazeta Observer

Një aksident automobilistik ka ndodhur ditën e sotme në Itali. Mësohet se në autostradën A14 një makinë tip Volkswagen u përplas me një kamion, ku kanë mbetur të plagosur tre shqiptarë. Sipas mediave italiane,...

Aksident i rëndë/ Makina përplaset me kamionin, 3 shqiptarë të plagosur…

para 6 muajve - Standard

Tre shqiptarë kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti të ndodhur mëngjesin e kësaj të mërkure në Itali. Nngjarja ka ndodhur para orës 08:00 në zonën e Santa Luçia, raportojnë mediat italiane....

Aksident i rëndë në Itali, makina përplaset me kamionin, lëndohen 3 shqiptarë

para 6 muajve - Ekonomia Online

Një aksident automobilistik ka ndodhur ditën e sotme në Itali. Mësohet se në autostradën A14 një makinë tip Volkswagen u përplas me një kamion, ku kanë mbetur të plagosur tre shqiptarë. Sipas mediave italiane,...

Detaje nga plagosja, konflikti nisi për 1 mbushës telefoni

para 6 muajve - Sinjali

Aleksandër Dedgjonaj është personi që qëlloi me armë Ardian Kolën, mbrëmjen e djeshme në Lezhë të Shqipërisë. Policia ka zbardhur ngjarjen dhe duket se gjithçka ka lidhje me bizneset e dy lezhjanëve. Të...

Foto/ Kush është autori i plagosjes në Lezhë, policia blindon zonën për kapjen e tij

para 6 muajve - BalkanWeb

“BalkanWeb” ka siguruar fotografinë e autorit të plagosjes me armë zjarri mbrëmjen e kaluar në Lezhë. Personi që shihni më poshtë është Aleksandër Dedgjonaj, i cili është shpallur në kërkim nga policia....

Publikohet fotoja/ Kush është autori i plagosjes në Lezhë, policia blindon zonën për kapjen e tij

para 6 muajve - Sot News

Mbrëmjen e kaluar në Lezhë ndodhi një ngjarje e rëndë, plagosje me armë zjarri. Zbardhet fotografia e autorit të plagosjes. Personi që shihni më poshtë është Aleksandër Dedgjonaj, i cili është shpallur...

Plagosja në Lezhë, konflikti nisi për një karikues celulari

para 6 muajve - Koha Jone

Një sherr i nisur për një karikues celulari mësohet se ka qenë pikënisja e konfliktit që përfundoi me përdorimin e armës mbrëmjen e së martës te katedralja në Lezhë, 10 shtator 2019. Ardian Kola ka shkuar...

Zbardhen detaje nga plagosja në Lezhë, autori sherr me 37-vjeçarin për bizneset

para 6 muajve - Gazeta Express

Janë zbardhur detaje të reja nga konflikti që përfundoi mbrëmë në të shtëna me armë zjarri dhe një të plagosur pranë Katedrales. I plagosur mbeti Ardian Kola, ndërsa autori që është ende në kërkim nga...

Plagosja mbrëmë në Lezhë, autori sherr me 37-vjeçarin për bizneset

para 6 muajve - Albeu

Detaje të reja kanë dalë nga plagosja me armë zjarri e 37-vjeçarit Ardjan Kola në Lezhë. Mësohet se autori është Aleksandër Dedgjonaj ka plagosur në këmbë 37-vjeçarin pas një sherri për bizneset e tyre....

Detaje të reja nga plagosja në Lezhë, ja si u përplasën dy pronarët e dyqaneve…

para 6 muajve - Standard

Janë zbardhur detaje të reja nga konflikti që përfundoi mbrëmë në të shtëna me armë zjarri dhe një të plagosur pranë Katedrales. I plagosur mbeti Ardian Kola, ndërsa autori që është ende në kërkim nga...

Itali/ Makina përplaset me kamionin, tre shqiptarë plagosen

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Tre shqiptare kane mbetur të plagosur në një aksident që ndodhi mëngjesin e sotëm në Itali. Aksidenti ndodhi para orës 08:00 të mëngjesit në zonën e Santa Lucia. Një kamion dhe një Volkswagen, me tre shqiptarë...

Zbardhen detaje nga plagosja në Lezhë, autori sherr me 37-vjeçarin për bizneset

para 6 muajve - Arbresh

Janë zbardhur detaje të reja nga konflikti që përfundoi mbrëmë në të shtëna me armë zjarri dhe një të plagosur pranë Katedrales. I plagosur mbeti Ardian Kola, ndërsa autori që është ende në kërkim nga...

Plagosja e 37 vjeçarit në Lezhë pas sherrit, identifikohet autori

para 6 muajve - Gazeta Express

Të shtëna me armë drejt një 37 vjeçari, i identifikuar si Ardjan Kola, në qytetin e Lezhës kanë alarmuar banorët. Sipas informacioneve të para, mësohet se ngjarja ka ndodhur pranë Katedrales. Policia ndodhet...

Aksident me të lënduar në Prizren, dalin pamje nga vendi i ngjarjes

para 6 muajve - OraInfo

Aksidentet janë bërë shumë të shpeshta në vendin tonë. Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 22:00 në Prizren. Në këtë aksident janë përfshirë një makinë dhe një motoçikletë, derisa dyshohet se ka...

Të shtëna me armë zjarri në Lezhë, plagoset 1 person

para 6 muajve - Top Channel

Të shtëna me armë janë regjistruar në afërsi të katedrales së Lezhës. Mësohet se ka mbetur i plagosur një person. Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, por bëhet me dijeni se policia po punon për zbardhjen...

Qëllohet me armë zjarri një person pranë katedrales në Lezhë

para 6 muajve - Gazeta Express

Qëllohet me armë zjarri një person pranë katedrales në Lezhë. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë por ende nuk dihen rrethanat e saj. Ndërkohë që policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes.

Plagosja në Lezhë, pamjet e para nga vendi i ngjarjes. Policia: Kemi identifikuar autorin

para 6 muajve - BalkanWeb

Policia identifikon autorin e plagosjes së 37-vjeçarit Ardian Kola mbrëmjen e sotme dhe është vënë në ndjekje të tij. Sa i përket ngjarjes, Policia njofton se rreth orës 20:16, te spitali Rajonal Lezhë...

EMRI/ Kush është i plagosur në Lezhë, armët u nxorën pas një konflikti për…

para 6 muajve - BalkanWeb

Një grindje mes dy të rinjve në qytetin e Lezhës ka çuar në plagosjen e njërit prej tyre. Gazetari Elidon Ndreka duke iu referuar burimeve nga policia raportoi për “BalkanËeb” se i plagosur ka mbetur shtetasi...

Të shtënat me armë, një i plagosur në Lezhë, u qëllua nga një makinë në ecje

para 6 muajve - BalkanWeb

Një i plagosur në Lezhë pas të shtënave me armë. Mësohet se i plagosur ka mbetur shtetasi me iniciale A.K. i cili po lëvizte më këmbë në zonën e Katedrales. Dyshimet e para janë se personi në fjalë është...

LAJM I FUNDIT/ Të shtëna me armë pranë Katedrales në Lezhë

para 6 muajve - BalkanWeb

LEZHË Të shtëna me armë zjarri pranë Katedrales në Lezhë. Policia është nisur drejt vendit të ngjarjes, ku dyshohet të ketë ndodhur një përplasje. Nuk ka ende informacione zyrtare nga policia. vijon..

Plagosja në Lezhë, pamjet e para nga vendi i ngjarjes. Policia: Kemi identifikuar autorin (Emri)

para 6 muajve - Medial

LEZHË Policia identifikon autorin e plagosjes së 37-vjeçarit Ardian Kola mbrëmjen e sotme dhe është vënë në ndjekje të tij. Sa i përket ngjarjes, Policia njofton se rreth orës 20:16, te spitali Rajonal...

Plagosje me armë në Lezhë, si nisi konflikti

para 6 muajve - Shekulli

Një konflikt mes dy personave ka çuar në plagosjen e njërit prej tyre. Duke iu referuar njoftimit të policisë, bëhet me dije se i plagosur ka mbetur shtetasi Ardian Kola, 37 vjeç nga Lezha. Ai ka marrë...

Plagosja në Lezhë, pamjet e para nga vendi i ngjarjes. Policia: Kemi identifikuar autorin

para 6 muajve - Medial

LEZHË Policia identifikon autorin e plagosjes së 37-vjeçarit Ardian Kola mbrëmjen e sotme dhe është vënë në ndjekje të tij. Sa i përket ngjarjes, Policia njofton se rreth orës 20:16, te spitali Rajonal...

Zbardhet konflikti/ Zbulohet kush është i plagosur në Lezhë

para 6 muajve - Sot News

Një grindje mes dy personave në qytetin e Lezhës ka çuar në plagosjen e njërit prej tyre. Raportohet se i plagosur ka mbetur shtetasi Ardian Kola, 37 vjeç nga Lezha. Ai ka marrë plumb në këmbën e majtë...

Kush është i plagosuri në Lezhë, identifikohet autori i ngjarjes

para 6 muajve - Standard

Është identifikuar autori i plagosjes së 37-vjeçarit Ardjan Kola që ndodhi pasditen e sotme. Sipas njoftimit zyrtar bëhet me dije se autori është një person me inicialet A.D.. Policia është vënë në ndjekje...

E FUNDIT/ Plas arma në Lezhë, një person niset me urgjencë në spital

para 6 muajve - Albeu

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Katedralës së qytetit dhe mësohet se një person ka qëlluar në drejtim të një personi tjetër. Mësohet se i plagosuri është dërguar në spital ku po merr edhe trajtimin e duhur...

Plagosja me armë në Lezhë, Policia identifikon autorin

para 6 muajve - Koha Jone

Policia identifikon autorin e plagosjes së 37 vjeçarit, ndersa thekson se vijon ndjekja për kapjen e tij. “Rreth orës 20:16, te spitali Rajonal Lezhë është paraqitur shtetasi A.K. vjeç 37, banues në Lezhë...

Çfarë ndodhi në Lezhë? Si u qëllua me armë 37-vjeçari

para 6 muajve - Opinion

Një 37-vjeçar është plagosur ditën e sotme në Lezhë. I plagosur është identifikuar me inicialet A.K., ndërsa është lënduar në këmbë. Ai është transportuar në spital dhe po merr ndihmën e nevojshme mjekësore....

Lezhë/ Plagoset me armë zjarri pas sherrit 37-vjeçari, policia identifikon autorin

para 6 muajve - Shekulli

Të shtëna me armë drejt një 37-vjeçari në qytetin e  Lezhës kanë alarmuar banorët. Sipas informacioneve të para, mësohet se ngjarja ka ndodhur pranë Katedrales.Policia ndodhet në vendngjarje, ndërsa bën...

Të shtëna me armë pranë katedrales, një i plagosur

para 6 muajve - RTV 21

Policia po heton rastin Disa të shtëna me armë janë regjistruar në qytetin e Lezhes, pranë katedrales. Mësohet se të shtënat kanë qenë në drejtim të një personi. RTV Ora raporton se si pasojë e të shtënave...

Të shtëna me armë zjarri në Lezhë, plagoset një 37 vjeçar

para 6 muajve - Vizion Plus

Të shtëna me armë janë regjistruar mbrëmjen e kësaj të marte në Lezhë ku është plagosur një 37 vjeçar. Ngjarja ndodhi pranë Katedrales. Sipas policisë 37 vjeçari me inicialet A.K., banues në Lezhë është...

Të shtënat me armë, një i plagosur në Lezhë, u qëllua nga një makinë në ecje

para 6 muajve - Medial

LEZHË Një i plagosur në Lezhë pas të shtënave me armë. Mësohet se i plagosur ka mbetur shtetasi me iniciale A.K. i cili po lëvizte më këmbë në zonën e Katedrales. Dyshimet e para janë se personi në fjalë...

Të shtëna me armë në Lezhë, ka të plagosur

para 6 muajve - Opinion

Të shtëna me armë janë regjistruar mbrëmjen e sotme në qytetin e  Lezhës. Mësohet se ngjarja ka ndodhur para Katedrales së këtij qyteti, ndërsa nga të shtënat ka mbetur i plagosur një person i cili është...

Të shtëna me armë zjarri te Katedralja në Lezhë

para 6 muajve - Shekulli

Pak momente më parë të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pranë Katedrales në Lezhë. Policia është nisur drejt vendit të ngjarjes, ku dyshohet të ketë ndodhur një përplasje. Nuk ka ende informacione...

Të shtëna me armë te Katedralja në Lezhë

para 6 muajve - Shekulli

Pak momente më parë të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pranë Katedrales në Lezhë. Policia është nisur drejt vendit të ngjarjes, ku dyshohet të ketë ndodhur një përplasje. Nuk ka ende informacione...

LAJM I FUNDIT/ Të shtëna me armë në Lezhë, një person niset me urgjencë në spital

para 6 muajve - Koha Jone

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Katedralës së qytetit dhe mësohet se një person ka qëlluar në drejtim të një personi tjetër. Mësohet se i plagosuri është dërguar në spital ku po merr edhe trajtimin e duhur...

LAJM I FUNDIT/ Të shtëna me armë pranë Katedrales në Lezhë

para 6 muajve - Medial

Burimi: https://www.balkanweb.com/

Ngjarja pak minuta më parë, të shtëna me armë pranë katedrales në Lezhë

para 6 muajve - Standard

Disa të shtëna me armë janë regjistruar në qytetin e Lezhes, pranë katedrales. Mësohet se të shtënat kanë qenë në drejtim të një personi. Ngjarja pak minuta më parë dhe policia ka shkuar për zbardhjen...

Plas arma në Lezhë, ka të plagosur

para 6 muajve - Sot News

Qëllohet me armë zjarri një person pranë katedrales në Lezhë. Vijon...

Atentat me armë në qendër të Lezhës, një person qëllohet nga një makinë në ecje

para 6 muajve - Blitz

Qyteti i Lezhës është tronditur mbrëmjen e sotme nga një atentat me armë në qendër të qytetit. Sikurse raporton BallkanWeb, i plagosur ka mbetur shtetasi me iniciale A.K. i cili po lëvizte më këmbë në...

Qëllohet me armë zjarri një person pranë katedrales në Lezhë

para 6 muajve - Tetova Sot

Qëllohet me armë zjarri një person pranë katedrales në Lezhë. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë por ende nuk dihen rrethanat e saj. Ndërkohë që policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes. Loading...

Të shtënat me armë, një i plagosur, u qëllua nga një makinë në ecje

para 6 muajve - Flaka

Një i plagosur në Lezhë pas të shtënave me armë. Mësohet se i plagosur ka mbetur shtetasi me iniciale A.K. i cili po lëvizte më këmbë në zonën e Katedrales. Dyshimet e para janë se personi në fjalë është...

Aksidentohet makina me motoçikletë në Prizren, ka të lënduar

para 6 muajve - Gazeta Observer

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 22:00 në Prizren. Në këtë aksident janë përfshirë një makinë dhe një motoçikletë, derisa dyshohet se ka edhe të lënduar, shkruan Indeksonline. Në vendin e ngjarjes...

Qëllohet me armë zjarri një person pranë katedrales në Lezhë

para 6 muajve - Arbresh

Qëllohet me armë zjarri një person pranë katedrales në Lezhë. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë por ende nuk dihen rrethanat e saj. Ndërkohë që policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes.

Aksident në Lezhë, drejtuesi i motorit në gjendje të rëndë

para 6 muajve - Gazeta Express

Mëngjesin e sotëm një aksident ka ndodhur në kryqëzimin e Shënkollit në Lezhë, aty ku një motor është përplasur me një automjet dhe si pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorit. I aksidentuari, në...

Aksident në Lezhë, motoristi në gjendje të rëndë

para 6 muajve - Top Channel

Një aksident është shënuar orët e para mëngjesin e kësaj të marte, ku një motor është përplasur me një automjet dhe si pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorit. Aksidenti ka ndodhur te kryqëzimi...

E përplas makina në Kryqëzimin e Shënkollit, plagoset rëndë drejtuesi i motorit

para 6 muajve - BalkanWeb

Një tjetër aksident i rëndë është shënuar në vendin tonë. Ngjarja ka ndodhur tek kryqezimi i Shënkollit pak minuta me pare, ku për pasojë një person ka mbetur i plagosur rëndë. ‘BalkanWeb’ mëson se një...

Tjetër aksident në Lezhë, makina përplaset me motorin plagoset drejtuesi

para 6 muajve - Vizion Plus

Një tjetër aksident ka përgjakur rrugët e Lezhës në orët e para të së martës. Informacionet bëjnë me dije se pranë kryqëzimit të Shënkollit pak minuta me parë, një makinë është përplasur me një motor,...

Aksident në superstradën Lezhë-Shkodër, 3 persona të plagosur

para 6 muajve - Gazeta Express

Një aksident ka ndodhur këtë mëngjes në aksin Lezhë-Shkodër, në afërsi të kryqëzimit të Blinishtit. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë dy persona kanë mbetur të plagosur. Policia...

Aksident në Lezhë-Shkodër, dy persona të plagosur

para 6 muajve - Top Channel

Një aksident ka ndodhur këtë mëngjes në aksin Lezhë-Shkodër, në afërsi të kryqëzimit të Blinishtit. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë dy persona kanë mbetur të plagosur. Policia...

Aksident në Lezhë-Shkodër, dy të lënduar

para 6 muajve - Klan Kosova

Një aksident ka ndodhur këtë mëngjes në aksin Lezhë-Shkodër, në afërsi të kryqëzimit të Blinishtit. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë dy persona kanë mbetur të plagosur. Policia...

Përplasen dy makina në aksin Lezhë-Shkodër, dy persona të plagosur

para 6 muajve - BalkanWeb

Nje aksident me dy te plagosur ka ndodhur mengjesin e sotem ne superstraden Lezhe-Shkoder. Ngjarja ndodhi ne kryeqezimin e Blinishtit. Mesohet se dy makina jane perplasur me njera-tjetren. Deri tani nuk...

Përplasen dy makina në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, mbeten të plagosur tre persona

para 6 muajve - Standard

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona. Aksidenti ka ndodhur në kryqëzimin e Blinishtit ku dy automjete janë përplasur...

Aksident në Lezhë-Shkodër, plagosen dy persona

para 6 muajve - Vizion Plus

Dy persona janë plagosur si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur mëngjesin e kësaj të marte në aksin Lezhë-Shkodër. Informacionet bëjnë me dije se në këtë aksident janë përfshirë dy automjete, një...

Përplasen dy makina në aksin Lezhë-Shkodër, mbeten të plagosur tre persona

para 6 muajve - Standard

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona. Aksidenti ka ndodhur në kryqëzimin e Blinishtit ku dy automjete janë përplasur...

Aksident në aksin Lezhë-Shkodër, dy persona të lënduar

para 6 muajve - GazetaBlic

Një aksident ka ndodhur këtë mëngjes në aksin Lezhë-Shkodër, në afërsi të kryqëzimit të Blinishtit. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë dy persona kanë mbetur të plagosur. Policia...

Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shkodër, plagosen dy persona

para 6 muajve - Shekulli

Një aksident i rëndë  është regjistruar mëngjesin e sotëm në aksin Lezhë-Shkodër, në afërsi të kryqëzimit të Blinishtit. Deri më tani bëhet e ditur se në aksident janë përfshirë dy automjete, të cilat...

Aksident i rëndë në superstradën Lezhë-Shkodër, ka të plagosur

para 6 muajve - Sot News

Një aksident me dy të plagosur ka ndodhur mëngjesin e sotëm në superstradën Lezhë-Shkodër. Ngjarja ndodhi në kryëqezimin e Blinishtit. Mësohet se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën. Deri tani nuk...

Aksident në aksin Lezhë-Shkodër, plagosen tre persona

para 6 muajve - Albeu

Tre persona të plagosur, është bilanci i një aksidenti të ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Lezhë-Shkodër. Në këtë aksident janë përfshirë dy automjete, një tip Mercedez Benz' dhe një tip 'Caddy'....

Aksident në Lezhë-Shkodër, dy persona të plagosur

para 6 muajve - InfoMagazin

Një aksident ka ndodhur këtë mëngjes në aksin Lezhë-Shkodër, në afërsi të kryqëzimit të Blinishtit. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë dy persona kanë mbetur të plagosur. Policia...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK