http://kariera.mk

Mediat e huaja publikojnë skandalin, kryebashkiaku kapet duke bërë s*ks me prostituta

para 8 muajve - Standard

Mediat e huaja kanë publikuar sëfundmi skandalin seksual të kryebashkiakut të qytetit Gyor, Zolt Borkai i cili është fotografuar nën shoqërinë e disa prositutave, e ndërkohë me njërën shihet duke kryer...

Skandal seksual: Kryebashkiaku filmohet duke kryer marrëdhënie me prostituta (FOTO LAJM)

para 8 muajve - Albeu

Pak ditë para zgjedhjeve lokale, një skandal seksual ka shpëthyer në Hungari pak ditë para zgjedhjeve lokale. Në mediat e vendit janë publikuar pamje të kryebashkiakut të qytetit Gyor, Zolt Borkai, i cili...

“Plas ska.ndali”, kryebashkiaku kapet me prostituta në jaht

para 8 muajve - Lexo

Kryebashkiku i qytetit hungarez Gyor Zsolt Borkai është përfshirë në një ska ndal se ksual, i cili përhapur në rrugët virale në rrjetet sociale. Ish-presidenti i Komitetit Olimpik hungarez shfaqet në një...

Skandal seksual: Kryebashkiaku filmohet duke kryer marrëdhënie me prostituta (FOTO LAJM)

para 8 muajve - Tetova Sot

Pak ditë para zgjedhjeve lokale, një skandal seksual ka shpëthyer në Hungari pak ditë para zgjedhjeve lokale. Në mediat e vendit janë publikuar pamje të kryebashkiakut të qytetit Gyor, Zolt Borkai, i cili...

Kryebashkiaku filmohet duke kryer marrëdhënie me prostituta

para 8 muajve - Lajm

Pak ditë para zgjedhjeve lokale, një skandal seksual ka shpëthyer në Hungari pak ditë para zgjedhjeve lokale. Në mediat e vendit janë publikuar pamje të kryebashkiakut të qytetit Gyor, Zolt Borkai, i cili...

Skandal seksual: Kryebashkiaku filmohet duke kryer marrëdhënie me prostituta (FOTO LAJM)

para 8 muajve - Fakti Ditor

Pak ditë para zgjedhjeve lokale, një skandal seksual ka shpëthyer në Hungari pak ditë para zgjedhjeve lokale. Në mediat e vendit janë publikuar pamje të kryebashkiakut të qytetit Gyor, Zolt Borkai, i cili...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK