http://kariera.mk

Arta Nitaj reklamon të pasmet nga Dubai

para 8 muajve - Gazeta Express

Arta Nitaj e PDK’së e njohur si ‘Xhesika’, po raportohet se aktualisht ajo gjendet në Dubai nga ku edhe ka postuar foto në InstaStory. Përveç kësaj, Nitaj pak orë më parë ka postuar edhe një foto tjetër...

Arta Nitaj lë pa fjalë me paraqitjet nga Dubai, vera për të s’ka mbaruar!

para 8 muajve - GazetaBlic

Modelja dhe aktorja e njohur Arta Nitaj përveç aktrimi është komentuar shpesh edhe për paraqitjet e saj, si dhe jetën private, shkruan GazetaBlic. Nitaj së fundmi ka udhëtuar drejt Dubait nga ku dhe po...

Fotografia e Artës që po merr vëmendje të madhe

para 8 muajve - RTV 21

Pushimet luksoze të Artës Aktorja, prezantuesja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, është një ndër femrat më të komentuara të showbiz-it vendor, shkruan rtv21.tv Arta e cila është shumë aktive në rrjetin social...

Arta Nitaj lë pa fjalë me paraqitjet nga Dubai,

para 8 muajve - Gazeta Observer

Modelja dhe aktorja e njohur Arta Nitaj përveç aktrimi është komentuar shpesh edhe për paraqitjet e saj, si dhe jetën private, shkruan GazetaBlic. Nitaj së fundmi ka udhëtuar drejt Dubait nga ku dhe po...

Arta Nitaj ‘përvëluese’, paraqitet me bikini

para 8 muajve - Fakti Ditor

Aktorja shqiptare Arta Nitaj njihet për publikun si pjesë e serialit ‘O sa mirë’ ku luante rolin e Xhesikës, e që u bë mjaft e dashur për publikun, shkruan Indeksonline. Ajo përpos angazhimeve në fushën...

“Xhesika” tregon vendin luksoz ku po pushon

para 8 muajve - OraInfo

“Xhesika” tani ka nisur pushimet. Arta Nitaj në kohën sa nuk është e angazhuar me ndonjë projekt televiziv ka shfrytëzuar mundësinë që të udhëtoi në vise më të nxheta për disa ditë pushim. Aktorja e cila...

Arta Nitaj tregon gjoksin dhe të pasmet në postimet e fundit

para 8 muajve - Periskopi

Aktorja e njohur shqiptare ka provokuar me një foto ku ekspozon gjoksin. Aktorja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, e ka ndarë me ndjekësit një imazh në bikini. Në foton të cilën e ka postuar në Instastory...

Arta Anitaj fillon pushimet luksoze në Dubai (FOTO)

para 8 muajve - in7

Arta Nitaj ka ‘ikur’ për në vende më të nxehta. Arta Nitaj në kohën sa nuk është e angazhuar me ndonjë projekt televiziv ka shfrytëzuar mundësinë që të udhëtoi në vise më të nxheta për disa ditë pushim....

Arta Nitaj nis pushimet në Dubai

para 8 muajve - Telegrafi

Foto: Arta Nitaj/Instagram

Arta Nitaj në pushime luksoze në Dubai

para 8 muajve - Gazeta Express

Arta Nitaj në kohën sa nuk është e angazhuar me ndonjë projekt televiziv ka shfrytëzuar mundësinë që të udhëtoi në vise më të nxheta për disa ditë pushim. Aktorja e cila bëri famë me rolin e ‘Xhesikës’...

Arta Nitaj lajmërohet nga Dubai

para 8 muajve - Epoka e Re

Aktorja dhe fotomodeluesja ka udhëtuar drejt Dubait bashkë me shoqe. Arta Nitaj ka shkuar në këto pushime për t’i filluar festimet e ditëlindjes të cilën e ka në plan ta festojë gjatë gjithë javës. Ajo...

Moderatorja kosovare e sportit befason me format e saj në Dubai

para 8 muajve - Insajderi

Aktorja e njohur e ‘O sa mirë’ Arta Nitaj, e cila njihet edhe si moderatorë e sportit, më 10 tetor ka ditëlindjen. Ajo vendosi që këtë ditëlindje ta festojë në një vend luksoz, në Dubai të Emirateve, me...

Arta Nitaj zhvishet në Dubai, i ‘shashtris’ sheikët

para 8 muajve - The Prestige

Aktorja e njohur e ‘O sa mirë’ Arta Nitaj, më 10 tetor ka ditëlindjen. Ajo vendosi që këtë ditëlindje ta festojë në një vend luksoz, në Dubai të Emirateve, me miket e saj më të mira. Modelja solli disa...

Zgjedhjet kaluan, Arta Nitaj filloi me postimin e fotove në bikini nga Dubai

para 8 muajve - Gazeta Express

Arta Nitaj ka filluar pushimet e javës së ditëlindjes në Dubai. Aktorja dhe fotomodelja ka udhëtuar drejt Dubait bashkë me shoqe të saj. Arta ka shkuar në këto pushime për të filluar festimet e ditëlindjes,...

Arta Nitaj zhvishet në Dubai, i ‘shashtris’ sheikët

para 8 muajve - OraInfo

Aktorja e njohur e ‘O sa mirë’ Arta Nitaj, më 10 tetor ka ditëlindjen. Ajo vendosi që këtë ditëlindje ta festojë në një vend luksoz, në Dubai të Emirateve, me miket e saj më të mira. Modelja solli disa...

Zgjedhjet kaluan, Arta Nitaj filloi me postimin e fotove në bikini nga Dubai

para 8 muajve - Shprehja

Aktorja dhe fotomodelja ka udhëtuar drejt Dubait bashkë me shoqe të saj. Arta ka shkuar në këto pushime për të filluar festimet e ditëlindjes, të cilën e ka në plan ta festojë gjatë gjithë javës, shkruan...

Arta Nitaj filloi pushimet në këtë vend

para 8 muajve - Koha.mk

Aktorja e njohur, Arta Nitaj ka treguar se ka filluar pushimet. Ajo përmes një InstaStory ka bërë të ditur që ka udhëtuar drejt Dubait. Bukuroshja Pejane është e njohur për jetën e saj luksoze të cilën...

Arta Nitaj nis pushimet, nuk heziton të shfaqet në bikini

para 8 muajve - Insajderi

Është njëra ndër femrat  më të komentuara  në media kjo për shkak  të formave të saj  shumë tërheqëse, shkruan Insajderi. Së fundmi Arta Nitaj ka nis pushimet e saj në Dubai ku nuk po mungoj fotot e postuara...

Arta Nitaj zgjodhi këtë vend luksoz për ta festuar ditëlindjen

para 8 muajve - GazetaBlic

‘Java e ditëlindjes filloi” Aktorja dhe prezantuesja e mirënjohur shqiptare, Arta Nitaj, më 10 tetor ka ditëlindjen. Ajo vendosi që këtë ditëlindje ta festojë në një vend luksoz, në Dubai të Emirateve,...

Arta Nitaj zgjodhi këtë vend luksoz për ta festuar ditëlindjen

para 8 muajve - RTV 21

“Java e ditëlindjes filloi” Aktorja dhe prezantuesja e mirënjohur shqiptare, Arta Nitaj, pas dy ditësh feston ditëlindjen. Ajo vendosi që këtë ditëlindje ta festojë në një vend luksoz, në Dubai të Emirateve,...

Arta Nitaj në pushime luksoze

para 8 muajve - Shprehja

Arta Nitaj në kohën sa nuk është e angazhuar me ndonjë projekt televiziv ka shfrytëzuar mundësinë që të udhëtoi në vise më të nxheta për disa ditë pushimi, shkruan lajmi.net. Aktorja e cila bëri famë me...

Zgjedhjet kaluan, Arta Nitaj filloi me postimin e fotove në bikini nga Dubai

para 8 muajve - Periskopi

Arta Nitaj ka filluar pushimet e javës së ditëlindjes në Dubai. Aktorja dhe fotomodelja ka udhëtuar drejt Dubait bashkë me shoqe të saj. Arta ka shkuar në këto pushime për të filluar festimet e ditëlindjes,...

Zgjedhjet kaluan, Arta Nitaj filloi me postimin e fotove në bikini nga Dubai

para 8 muajve - Bota Press

Arta Nitaj ka filluar pushimet e javës së ditëlindjes në Dubai. Aktorja dhe fotomodelja ka udhëtuar drejt Dubait bashkë me shoqe të saj. Arta ka shkuar në këto pushime për të filluar festimet e ditëlindjes,...

Arta Nitaj shkëlqen në foton e fundit

para 8 muajve - Gazeta Observer

Arta Nitaj ka zgjedhur që t’u kthehet pushimeve. Këtë herë ajo bashkë me miken e saj kanë udhëtuar drejt Dubai-t. Sigurisht se dyshja duket për mrekulli, por çfarë bie në sy janë linjat trupore të Artës,...

Arta Nitaj në pushime luksoze

para 8 muajve - Lajm

Arta Nitaj ka ‘ikur’ për në vende më të nxehta. Arta Nitaj në kohën sa nuk është e angazhuar me ndonjë projekt televiziv ka shfrytëzuar mundësinë që të udhëtoi në vise më të nxheta për disa ditë pushimi,...

Arta Nitaj me pushime luksoze në këtë vend

para 8 muajve - Gazeta Observer

Aktorja e njohur, Arta Nitaj ka treguar se ka filluar pushimet. Ajo përmes  një InstaStory ka bërë të ditur që ka udhëtuar drejt Dubait Bukuroshja Pejane është  e njohur për jetën e saj luksoze të cilën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK