http://kariera.mk

Ish-ministrja Dade reagon ashpër: Rama luan me përfaqësimin e grave

para 8 muajve - Standard

Po të kishte qenë vetë ministre nuk do ta kishte pëlqyer letrën që u dërgua dje nga ministret femra drejt Holandës. Sipas ish-ministres Arta Dades, kryeministri Edi Rama luan me përfaqësimin e grave. Gjatë...

Letra e ministreve, Dade thumbon Ramën: Po luan me përfaqësimin e grave

para 8 muajve - Albeu

Arta Dade është kthyer në një ndër kritiket më të mëdha të kryeministrit Edi Rama . Së fundmi ajo ka komentuar letrën e dërguar nga ministret e qeverisë Rama drejt Hollandës në Abc news. Sipas ish-ministres...

Letra e ministreve për Holandën, Arta Dade: Rama luan me përfaqësimin e grave

para 8 muajve - Koha Jone

Po të kishte qenë vetë ministre nuk do ta kishte pëlqyer letrën që u dërgua dje nga ministret femra drejt Holandës. Sipas Arta Dades, kryeministri Edi Rama luan me përfaqësimin e grave. Gjatë një interviste...

Arta Dade revoltohet me ministret e Ramës: I përdor si karta

para 8 muajve - Sot News

Ish-ministrja Arta Dade ka komentuar letrën nga politikanet shqiptare për parlamentin holandez. Ajo u shpreh se po të kishte qenë vetë ministre nuk do ta kishte pëlqyer. Sipas Arta Dades, kryeministri...

Holanda do ndryshojë qëndrim? Pas letrës, ministret e Ramës të vendosura të mos ndalen me kaq

para 8 muajve - Sot News

Gratë ministre të cilat i dërguan letër parlamentit holandez për t'i kërkuar të mos bllokojnë procesin e integrimit, duket se janë të vendosura të mos ndalen me kaq. Ministrja e Kulturës Elva Margariti,...

Holanda do ndryshojë qëndrim? Pas letrës, ministret e Ramës të vendosura të mos ndalen me kaq

para 8 muajve - Lajme.al

Gratë ministre të cilat i dërguan letër parlamentit holandez për t’i kërkuar të mos bllokojnë procesin e integrimit, duket se janë të vendosura të mos ndalen me kaq. Ministrja e Kulturës Elva Margariti,...

Negociatat/ Ministrja e Kulturës, Margariti: Shqipëria do të shpërblehet

para 8 muajve - Lexo

Ministrja e Kulturës, Elva Margariti, është një nga 8 ministret nismëtare të një letre të dërguar ekzekutivit dhe parlamentit holandez me kërkesën për hapjen e negociatave. E ftuar në Ditarin e orës 09:00,...

Ministret bukuroshe të Ramës, letër Holandës: Aman, na shpëtoni nga forcat e errëta!

para 8 muajve - Koha Jone

-Letra e shkruar dje nga ministret simpatike kuptohet që është një mënyrë shfajësimi, në mos edhe e shkruar nga kryeministrit Edi Rama, për të thënë me 18 tetor se fajin e kanë “forcat e errëta”. Teksti...

Skeptike për çeljen e negociatave, 8 ministret e qeverisë letër Holandës: Beteja jonë është e vështirë, nuk mund ta fitojmë të vetëm

para 8 muajve - Sot News

Ministret e kabinetit qeveritar kërkojnë mbështetjen e Holandës, për çeljen e negociatave të Shqipërisë në Bashkimin Evropian. Dje, ministret Olta Xhaçka, Anila Denaj, Etilda Gjonaj, Belinda Balluku, Elva...

“Forca të errëta kundër Shqipërisë”, Meta flet për çuna problematikë

para 8 muajve - Opinion

Pasditen e kësaj të marte u publikua letra që tetë ministret e qeverisë shqiptare i ishin drejtuar parlamentit holandez për hapjen e negociatave me Bashkimin Europian. Ne letrën prej katër faqe, ministret...

“Forca të errëta kundër Shqipërisë”, letra e ministreve shqiptare drejtuar deputetëve të Holandës

para 8 muajve - InfoShqip

Katër ditë më parë, qeveria holandeze zyrtarizoi qëndrimin e saj përsa i takon çeljes së negociatave për Shqipërinë. Në një letër drejtuar parlamentit, ekzekutivi i Holandës theksonte se është një hap...

Letra/ “Rama përdor tetë ministret kukulla për t’iu lutur Holandës”

para 8 muajve - Standard

Vetëm Edi Rama nuk e ka kuptuar se shfaqet e tij fasadë nuk arrijnë të gënjejnë më njeri. As vetëpromovimi si artist dhe piktor, sa barcaletat që u tregon liderve ndërkombëtarë dhe as mburrjet se ka më...

“Forcat e errëta punojnë kundër Shqipërisë”, shpërthen Strazimiri: Këto “shoqet” mos e kanë për kandidatët tutorë prostitutash?

para 8 muajve - Standard

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Gent Strazimiri me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se qeveritarët flasin paturpërisht për “forca të errëta që punojnë kundër Shqipërisë”. Strazimiri deklaron...

“Forcat e errëta punojnë kundër Shqipërisë”, Strazimiri: Mos e kanë për kandidatët tutorë prostitutash?

para 8 muajve - BalkanWeb

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Gent Strazimiri me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se qeveritarët flasin paturpërisht për “forca të errëta që punojnë kundër Shqipërisë”. Strazimiri deklaron...

“Forcat e errëta punojnë kundër Shqipërisë”, Strazimiri: Mos e kanë për kandidatët tutorë prostitutash?

para 8 muajve - Medial

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Gent Strazimiri me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se qeveritarët flasin paturpërisht për “forca të errëta që punojnë kundër Shqipërisë”. Strazimiri deklaron...

Ministret shqiptare letër deputetëve të Holandës / Gent Strazimiri tregon forcat e errëta që punojnë kundër Shqipërisë

para 8 muajve - Sot News

Pas qëndrimit skeptik nga qeveria holandeze lidhur me çeljen e negociatave të Shqipërisë për BE, ministret e kabinetit qeveritar ‘Rama’ kanë bërë një lëvizje, vetëm pak ditë nga vendimi që pritet të merret...

“Për cilat forca të errëta e kanë fjalën shoqet e PS?”

para 8 muajve - Koha Jone

Ish-deputeti i PD-së, Gent Strazimiri ka reaguar për letrën që deputetet e PS i kanë dërguar parlamentit Holandez. Në letër, gratë e PS thonë se Shqipërisë duhet t’i hapen negociatat, pasi rrezikohet nga...

Ministret shqiptare letër Holandës: Mbështesni hapjen e negociatave

para 8 muajve - Medial

Tetë ministret e kabinetit “Rama” I kanë dërguar një letër parlamentit holandezë në lidhje me çështjen e negociatave me Shqipërinë. Kur priten edhe pak ditë nga dhënia e përgjigjes së KE, ministrja, Olta...

Ministret shqiptare letër Holandës: Mbështesni hapjen e negociatave

para 8 muajve - Vizion Plus

Tetë ministret e kabinetit “Rama” I kanë dërguar një letër parlamentit holandezë në lidhje me çështjen e negociatave me Shqipërinë. Kur priten edhe pak ditë nga dhënia e përgjigjes së KE, ministrja, Olta...

“Forca të errëta kundër Shqipërisë”, letra e ministreve shqiptare për deputetët e Holandës

para 8 muajve - Gazeta Express

Katër ditë më parë, qeveria holandeze zyrtarizoi qëndrimin e saj përsa i takon çeljes së negociatave për Shqipërinë. Në një letër drejtuar parlamentit, ekzekutivi i Holandës theksonte se është një hap...

“Një dritë jeshile” Ministret e Ramës letër parlamentit holandez

para 8 muajve - Koha Jone

Ministret e qeverisë “Rama” i kanë dërguar një letër parlamentit holandez lidhur me çeljen e negoicatave me Shqipërinë. “Shpresojmë që ju të njihni arritjet tona sic i njohu parlamenti gjerman. Një dritë...

Negociatat/ “Forca të errëta kundër Shqipërisë”, letra e ministreve shqiptare për deputetët e Holandës

para 8 muajve - Medial

Katër ditë më parë, qeveria holandeze zyrtarizoi qëndrimin e saj përsa i takon çeljes së negociatave për Shqipërinë. Në një letër drejtuar parlamentit, ekzekutivi i Holandës theksonte se është një hap...

Gratë e PS, letër parlamentit holandez: Forca të errëta kundër Shqipërisë në Tiranë

para 8 muajve - Koha Jone

Katër ditë më parë, qeveria holandeze zyrtarizoi qëndrimin e saj përsa i takon çeljes së negociatave për Shqipërinë. Në një letër drejtuar parlamentit, ekzekutivi i Holandës theksonte se është një hap...

Negociatat/ “Forca të errëta kundër Shqipërisë”, letra e ministreve shqiptare për deputetët e Holandës

para 8 muajve - BalkanWeb

Katër ditë më parë, qeveria holandeze zyrtarizoi qëndrimin e saj përsa i takon çeljes së negociatave për Shqipërinë. Në një letër drejtuar parlamentit, ekzekutivi i Holandës theksonte se është një hap...

Ekskluzive/ “Forca të errëta kundër Shqipërisë”, letra e ministreve shqiptare për deputetët e Holandës

para 8 muajve - Top Channel

Katër ditë më parë, qeveria holandeze zyrtarizoi qëndrimin e saj përsa i takon çeljes së negociatave për Shqipërinë. Në një letër drejtuar parlamentit, ekzekutivi i Holandës theksonte se është një hap...

Ministret e PS i shkruajnë parlamentit holandez: Forca të errëta kundër Shqipërisë në Tiranë

para 8 muajve - Koha Jone

Katër ditë më parë, qeveria holandeze zyrtarizoi qëndrimin e saj përsa i takon çeljes së negociatave për Shqipërinë. Në një letër drejtuar parlamentit, ekzekutivi i Holandës theksonte se është një hap...

Ministret e PS i shkruajnë Holandës për: Forca të errëta kundër Shqipërisë në Tiranë

para 8 muajve - Koha Jone

Katër ditë më parë, qeveria holandeze zyrtarizoi qëndrimin e saj përsa i takon çeljes së negociatave për Shqipërinë. Në një letër drejtuar parlamentit, ekzekutivi i Holandës theksonte se është një hap...

Vendimi për negociatat, gratë ministre letër për deputetët e Holandës: Dështimi i përpjekjeve tona për të çelur bisedimet është çmimi më i madh për forcat e errëta që po e pengojnë

para 8 muajve - Gazeta Tema

Katër ditë më parë, qeveria holandeze zyrtarizoi qëndrimin e saj përsa i takon çeljes së negociatave për Shqipërinë. Në një letër drejtuar parlamentit, ekzekutivi i Holandës theksonte se është një hap...

“Forca të errëta kundër Shqipërisë”, ministret e qeverisë Rama i nisin letër holandezëve

para 8 muajve - Sot News

Tirana zyrtare i drejton një letër qeverisë holandeze. Letra mban firmën e grave ministre të qeverisë sonë Letra e tërheq vëmendjen edhe tek bashkëpunimi mes Shqipërisë dhe Holandës në luftën kundër krimit...

“Forca të errëta kundër Shqipërisë”, letra e ministreve shqiptare për deputetët e Holandës

para 8 muajve - Lexo

Katër ditë më parë, qeveria holandeze zyrtarizoi qëndrimin e saj përsa i takon çeljes së negociatave për Shqipërinë. Në një letër drejtuar parlamentit, ekzekutivi i Holandës theksonte se është një hap...

“Forca të errëta kundër Shqipërisë”, letra e ministreve shqiptare për deputetët e Holandës

para 8 muajve - Arbresh

Katër ditë më parë, qeveria holandeze zyrtarizoi qëndrimin e saj përsa i takon çeljes së negociatave për Shqipërinë. Në një letër drejtuar parlamentit, ekzekutivi i Holandës theksonte se është një hap...

Joshje femërore për negociatat, “gratë” e Ramës i shkruajnë Hollandës: “Jo”-ja, çmim i madh për forca të errëta!

para 8 muajve - Te Sheshi

Qeveria shqiptare ka vendosur të luajë kartën “femërore” me Hollandën, për t’i ndryshuar qëndrim e marrë “Po”-në e dëshiruar prej saj për negociatat. Nuk dihet nëse është ide e Ramës apo e vetë ministreve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK