http://kariera.mk

E kanë në gjak mashtrimin, këto tre shenja të horoskopit s’duhet besuar kurrë

para 8 muajve - Gazeta Observer

Gënjeshtrat janë pjesë e pandashme e jetës sonë, do të tregoheshim plotësisht gënjeshtarë nëse do u thoshim të kundërtën, ndonëse askujt nuk i pëlqen të mësojë që e kanë mashtruar. Nuk ka rëndësi nëse...

E kanë në gjak mashtrimin, këto tre shenja të Horoskopit s’duhen besuar kurrë

para 8 muajve - Gazeta Observer

Gënjeshtrat janë pjesë e pandashme e jetës sonë, do të tregoheshim plotësisht gënjeshtarë nëse do u thoshim të kundërtën, ndonëse askujt nuk i pëlqen të mësojë që e kanë mashtruar. Nuk ka rëndësi nëse...

As mami e babi dhe as burri, vajzat e këtyre tre shenjave të horoskopi ia dalin gjithmonë vetë

para 8 muajve - Tetova Sot

Ato nuk ulen këmbëkryq për të pritur të surprizohen si me magji, nuk janë shtëpiake të dëshpëruara që presin burrat të sjellin para në shtëpi, ndërsa vet nuk kanë një punë. Gratë e forta e bëjnë vetë çdo...

As mami e babi dhe as burri, vajzat e këtyre tre shenjave të horoskopit IA DALIN GJITHMONË VETË

para 8 muajve - Republika

Ato nuk ulen këmbëkryq për të pritur të surprizohen si me magji, nuk janë shtëpiake të dëshpëruara që presin burrat të sjellin para në shtëpi, ndërsa vet nuk kanë një punë. Gratë e forta e bëjnë vetë çdo...

As mami e babi dhe as burri, vajzat e këtyre tre shenjave të horoskopi ia dalin gjithmonë vetë

para 8 muajve - Lexo

Ato nuk ulen këmbëkryq për të pritur të surprizohen si me magji, nuk janë shtëpiake të dëshpëruara që presin burrat të sjellin para në shtëpi, ndërsa vet nuk kanë një punë. Gratë e forta e bëjnë vetë çdo...

Tre shenjat e Horoskopit që s’duhen besuar

para 8 muajve - Vizion Plus

BINJAKËT: Të lindurit në shenjën e Binjakëve janë gënjeshtarë të tmerrshëm dhe as vetë ata nuk habiten nga kjo renditje. Janë manipulues, hipokritë dhe me dy fytyra. Kjo është edhe arsyeja përse njerëzit...

Gratë më të forta të zodiakut janë të këtyre shenjave

para 8 muajve - Opinion

Sipas astrologëve vajzat dhe gratë e këtyre shenjave të zodiakut janë të pavarura dhe arrijnë të bëjnë vet çdo gjë. Ato janë të shenjave të Demit, Binjakëve dhe Bricjapit. Demi Nëse keni menduar se mund...

Këto janë femrat më të forta sipas shenjës së horoskopit

para 8 muajve - Lexo

Gratë janë pjesë e mistereve më të mëdha të të gjithë universit. Të afta për të mahnitur me ngjyrat, aromat dhe emocionet e tyre, ato përfaqësojnë nuancat e ndryshme të qenies. Secila prej tyre ka karakteristika...

Bazuar në shenjën e tyre të horoskopit, këto janë gratë më të forta

para 8 muajve - Tetova Sot

Gratë janë pjesë e mistereve më të mëdha të të gjithë universit. Të afta për të mahnitur me ngjyrat, aromat dhe emocionet e tyre, ato përfaqësojnë nuancat e ndryshme të qenies. Secila prej tyre ka karakteristika...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK