http://kariera.mk

Porsche 911 Cabriolet fiton një konkurrent të ashpër

para 10 muajve - Alsat-M

Prodhuesi britanik i makinave premium sportive Aston Martin ka prezantuar një version të konvertueshëm të Vantage. Vantage me çati të luajtshme duket fenomenale, kështu që nuk ka dyshim se do të jetë një...

Ky është Aston Martin Vantage Roadster i ri

para 10 muajve - Flaka

Porsche 911 Carrera Cabriolet është rivali kryesor, që Aston Martin e ka në shënjestër Tani e një kohë, dihet se Aston Martin do ta sjellë një Vantage tërësisht të ri, që do ketë tavan të hapur. Meqenëse...

Porsche 911 Cabriolet do të ketë një konkurrent të ashpër

para 10 muajve - Flaka

Prodhuesi britanik i makinave premium sportive Aston Martin ka prezantuar një version të konvertueshëm të Vantage. Vantage me çati të luajtshme duket fenomenal, kështu që nuk ka dyshim se do të jetë një...

Porsche 911 Cabriolet fiton konkurrentin e ashpër

para 10 muajve - BalkanWeb

Prodhuesi britanik i makinave premium sportive Aston Martin ka prezantuar një version të konvertueshëm të Vantage. Vantage me çati të luajtshme duket fenomenale, kështu që nuk ka dyshim se do të jetë një...

Ky është Aston Martin Vantage Roadster i ri, për herë të parë me kulm të hapur

para 10 muajve - Arbresh

Porsche 911 Carrera Cabriolet është rivali kryesor, që Aston Martin e ka në shënjestër Tani e një kohë, dihet se Aston Martin do ta sjellë një Vantage tërësisht të ri, që do ketë tavan të hapur. Meqenëse...

Porsche 911 Cabriolet fiton konkurrentin e ashpër

para 10 muajve - Tetova Sot

Prodhuesi britanik i makinave premium sportive Aston Martin ka prezantuar një version të konvertueshëm të Vantage. Vantage me çati të luajtshme duket fenomenale, kështu që nuk ka dyshim se do të jetë një...

Porsche 911 Cabriolet fiton konkurrentin e ashpër – foto

para 10 muajve - KosovaPress

Vantage me çati të luajtshme duket fenomenale, kështu që nuk ka dyshim se do të jetë një konkurrencë e madhe për Porsche 911 Cabriolet kur të dalë në treg në pranverën e vitit 2020. Dizajnerët e Aston...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK