http://kariera.mk

Çun Lajçi prek me dedikimin për vajzën e ndjerë

para 12 muajve - Gazeta Express

Tre vite më parë, aktori i njohur shqiptar, Çun Lajçi, humbi vajzën e tij të vetme, Bubulinën.Humbja e saj e pikëlloi pafund aktorin, i cili nuk ka reshtur së shkruari për të, duke e ndarë me ndjekësit...

Premiera e parë pa të bijën – Çun Lajçi thur fjalët më të ndjera që do ju përlotin

para 12 muajve - Aktuale

Vajza e aktorit të mirënjohur shqiptar Bubulina Lajçi u nda nga jeta tragjikisht në vitin 2017, dhe që atëherë, babai i saj e kujton më shumë mall, duke i thurur vargje e shkrime të bijës.Kështu, një vit...

Çun Lajçi prek me dedikimin për vajzën e ndjerë

para 12 muajve - Shprehja

Në llogarinë e tij në Facebook, ai ka ndarë një shkrim ku i drejtohet së bijës me fjalët që na e pikëlluan zemrën.“Po Miraloshe, e pashë nji premierë mbas tri vitesh zie Që kur vdiqe ti Mirake, vdiqën...

Premiera e parë pa të bijën – Çun Lajçi thur fjalët më të ndjera që do ju përlotin

para 12 muajve - Prive

Vajza e vetme e aktorit të mirënjohur shqiptar Bubulina Lajçi u nda nga jeta tragjikisht në vitin 2017, dhe që atëherë, babai i saj e kujton më shumë mall, duke i thurur vargje e shkrime të bijës. Kështu,...

Çun Lajçi prek me dedikimin për vajzën e ndjerë

para 12 muajve - GazetaBlic

Tre vite më parë, aktori i njohur shqiptar, Çun Lajçi, humbi vajzën e tij të vetme, Bubulinën. Humbja e saj e pikëlloi pafund aktorin, i cili nuk ka reshtur së shkruari për të, duke e ndarë me ndjekësit...

Aktori shqiptar këput zemrat me dedikimin 3 vite pasi humbi vajzën (FOTO LAJM)

para 12 muajve - Albeu

Tre vite më parë, aktori i njohur shqiptar, Çun Lajçi, humbi vajzën e tij të vetme, Bubulinën. Humbja e saj e pikëlloi pafund aktorin, i cili nuk ka reshtur së shkruari për të, duke e ndarë me ndjekësit...

“Më kritikon shumë”, Eduarti tregon anën ‘e keqe’ të Arbanës: Ishalla e mbaron shpejt atë që ka nisur

para 12 muajve - Lexo

Pas deklaratës së djeshme, teksa plot emocione tha se Arbana Osmani është frymëzimi i jetës së tij, regjisori Eduart Grishaj ka treguar një tjetër anë të moderatores. I ftuar në “Ftesë në 5”, Grishaj tha...

Eduarti tregon anën ‘e keqe’ të Arbanës: Ishalla e mbaron shpejt atë që ka nisur….

para 12 muajve - Standard

Pas deklaratës së djeshme, teksa plot emocione tha se Arbana Osmani është frymëzimi i jetës së tij, regjisori Eduart Grishaj ka treguar një tjetër anë të moderatores. I ftuar në “Ftesë në 5”, Grishaj tha...

Çun Lajçi prek me dedikimin për vajzën e ndjerë

para 12 muajve - Gazeta Observer

Tre vite më parë, aktori i njohur shqiptar, Çun Lajçi, humbi vajzën e tij të vetme, Bubulinën. Humbja e saj e pikëlloi pafund aktorin, i cili nuk ka reshtur së shkruari për të, duke e ndarë me ndjekësit...

Në lidhje me Arbanën, Eduarti tregon për marrëdhënien me djalin e moderatores

para 12 muajve - Insajderi

Në premierën e filmit “Gjyshja”, Eduart Grishaj pranoi lidhjen me Arbana Osmanit. Në mes të të ftuarve, ai e quajti Arbanën si gjënë më të mirë që ka në jetë dhe ky ishte dedikimi më romantik që kishim...

Çun Lajçi tri vite pas vdekjes së vajzës, i dedikon një shkrim emocionues

para 12 muajve - Ekonomia Online

Tre vite më parë, aktori i njohur shqiptar, Çun Lajçi, humbi vajzën e tij të vetme, Bubulinën . Humbja e saj e pikëlloi pafund aktorin, i cili nuk ka reshtur së shkruari për të, duke e ndarë me ndjekësit...

Eduardi mezi pret që Arbana të mbyllë librin e gatimit, e paska zënë hall i madh

para 12 muajve - Gazeta Express

Në 24 orët e fundit, Arbana Osmani dhe partneri i saj, Eduart Grishaj janë kthyer në kryefjalën e mediave rozë. Pas deklararës publike në premierën e filmit “Gjyshja” ku regjisori tha se Arbana ka qenë...

​ Çun Lajçi prek me dedikimin për vajzën e ndjerë

para 12 muajve - Bota Press

Tre vite më parë, aktori i njohur shqiptar, Çun Lajçi, humbi vajzën e tij të vetme, Bubulinën.Humbja e saj e pikëlloi pafund aktorin, i cili nuk ka reshtur së shkruari për të, duke e ndarë me ndjekësit...

I bëri dedikim special Arbanës tani Eduart Grishaj zbulon marrëdhënien që ka me Jonin

para 12 muajve - Tetova Sot

Ditën e djeshme regjisori Eduart Grishaj ishte i ftuar në ‘Ftesë në 5’ nga moderatorja Bieta Sulo. Ai foli për projektin e tij më të ri të titulluar ‘Gjyshja’ premiera e të cilës ishte pak ditë më parë....

“Më kritikon shumë”, Eduarti tregon anën ‘e keqe’ të moderatores shqiptare

para 12 muajve - GazetaBlic

Pas deklaratës së djeshme, teksa plot emocione tha se Arbana Osmani është frymëzimi i jetës së tij, regjisori Eduart Grishaj ka treguar një tjetër anë të moderatores. I ftuar në “Ftesë në 5”, Grishaj tha...

Në lidhje me Arbanën, Eduarti tregon për marrëdhënien me djalin e moderatores

para 12 muajve - Albeu

Në premierën e filmit “Gjyshja”, Eduart Grishaj pranoi lidhjen me Arbana Osmanit. Në mes të të ftuarve, ai e quajti Arbanën si gjënë më të mirë që ka në jetë dhe ky ishte dedikimi më romantik që kishim...

Eduart Grishaj flet publikisht për marrëdhënien me djalin e Arbanës

para 12 muajve - Blitz

Dy ditë më parë, në “Kinema Millenium” u mbajt premiera e filmit më të ri me metrazh të shkurtër, të titulluar “Gjyshja” e regjisorit Eduart Grishaj, i cili së fundmi është përfolur shumë në media edhe...

Eduardi mezi pret që Arbana të mbyllë librin e gatimit, e paska zënë hall i madh

para 12 muajve - Arbresh

Në 24 orët e fundit, Arbana Osmani dhe partneri i saj, Eduart Grishaj janë kthyer në kryefjalën e mediave rozë. Pas deklararës publike në premierën e filmit “Gjyshja” ku regjisori tha se Arbana ka qenë...

“Më kritikon shumë”, Eduarti tregon anën ‘e keqe’ të moderatores shqiptare

para 12 muajve - Gazeta Express

Pas deklaratës së djeshme, teksa plot emocione tha se Arbana Osmani është frymëzimi i jetës së tij, regjisori Eduart Grishaj ka treguar një tjetër anë të moderatores. I ftuar në “Ftesë në 5”, Grishaj tha...

Eduarti flet për herë të parë për anën tjetër të Arbanës

para 12 muajve - Prive

Pas deklaratës së djeshme, teksa plot emocione tha se Arbana Osmani është frymëzimi i jetës së tij, regjisori Eduart Grishaj ka treguar një tjetër anë të moderatores. I ftuar në “Ftesë në 5”, Grishaj tha...

Eduart Grishaj nuk ndalet, flet sërish me plot dashuri për Arbana Osmanin

para 12 muajve - GazetaBlic

Pas deklaratës së djeshme, teksa plot emocione tha se Arbana Osmani është frymëzimi i jetës së tij, regjisori Eduart Grishaj ka treguar një tjetër anë të moderatores. I ftuar në “Ftesë në 5”, Grishaj tha...

Pas deklaratës së djeshme, Eduart Grishaj: Arbana është kritikuesja ime më e madhe!

para 12 muajve - Top Channel

Mbrëmjen e kaluar, regjisori Eduart Grishaj prezantoi për të gjithë publikun premierën e filmit me metrazh të shkurtër “Gjyshja”, film i bazuar në histori të vërtetë që hedh dritë mbi realitetin në Malësinë...

“DO t’ia dorëzoj atij”/ Eduart Grishaj tregon për marrëdhënien me djalin e Arbanës

para 12 muajve - Lexo

Ditën e djeshme në premierën e filmit “Gjyshja”, Eduart Grishaj pranoi lidhjen me Arbana Osmanit. Në mes të të ftuarve, ai e quajti Arbanën si gjënë më të mirë që ka në jetë dhe ky ishte dedikimi më romantik...

Si u veshën të ftuarit VIP në premierën e filimit të Eduart Grishaj (FOTO LAJM)

para 12 muajve - Albeu

Mbrëmjen e djeshme është mbajtur premiera e filmit "Gjyshja" të regjisorit Eduart Grishaj . I frymëzuar nga një histori e treguar prej gjyshes së tij, regjisori arriti të krijonte këtë film. Sigurisht...

Shfaqet premierë filmi “Gjyshja”, një dramë shqiptare, me regji të Eduart Grishaj

para 12 muajve - Top Channel

Filmi me metrazh të shkurtër ‘Gjyshja’ e regjsorit Eduart Grishaj u shfaq premierë të hënën në mbrëmje. Filmi ‘Gjyshja’ me një kast aktorësh të njohur si: Ema Andrea, Çun Lajçi, Rita Gjeka dhe Enxhi Cuku...

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj janë fejuar? Xhemi Shehu e thotë hapur

para 12 muajve - Lajme.al

Moderatorja Arbana Osmani ka marrë pjesë në premierën e filmit “Gjyshja”, të realizuar Eduart Grishaj. Teksa ka postuar foto në rrjetet sociale, nga premiera e mbrëmshme, Xhemi Shehu i drejton moderatores...

Arbana në krahët e të dashurit, e lumtur për sukseset e tij!

para 12 muajve - GazetaBlic

Arbana Osmani ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën u shfaq pranë Eduart Grishajt. Me këtë foto, ajo e uroi atë për suksesin me filmin e shkurtër “Gjyshja”, ndërsa dukeshin për...

Filmi ‘Gjyshja’, Eduart Grishaj: Këshilla e Gjergj Xhuvanit dhe deklarat e fortë për Arbanën

para 12 muajve - Gazeta Express

Ditën e sotme regjisori i talentuar, Eduart Grishaj ka prezantuar për të gjithë publikun premierën e filmit të tij të shkurtër me titull ‘Gjyshja’. Me anë të një fjalimi të mbajtur plot me emocione, Edi...

Arbana e lumtur për sukseset e Eduartit, ja çfarë thotë për të

para 12 muajve - Tetova Sot

Arbana Osmani tanimë nuk e fsheh lidhjen me Eduart Grishaj. Arbana Osmani ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën u shfaq pranë Eduart Grishajt. Me këtë foto, ajo e uroi atë për suksesin...

Në premierën e filmit, Eduarti zbulon se frymëzimi i tij është Arbana!

para 12 muajve - Blitz

Mbrëmjen e sotme, në “Kinema Millenium” u mbajt premiera e filmit më të ri me metrazh të shkurtër, të titulluar “Gjyshja”. Filmi është prodhim i regjisorit Eduart Grishaj, i cili së fundmi është përfolur...

Arbana Osmani është fejuar me Eduart Grishajn?

para 12 muajve - Tetova Sot

Moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj po jetojnë një histori të bukur dashurie, për të cilën janë kthyer në kryefjalën e mediave. Ata i shohim shpesh me pushime së bashku dhe nuk mungojnë...

Arbana Osmani është fejuar me Eduart Grishajn?

para 12 muajve - Standard

Moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj po jetojnë një histori të bukur dashurie, për të cilën janë kthyer në kryefjalën e mediave. Ata i shohim shpesh me pushime së bashku dhe nuk mungojnë...

Filmi ‘Gjyshja’, Eduart Grishaj: Këshilla e Gjergj Xhuvanit dhe deklarat e fortë për Arbanën

para 12 muajve - Gazeta Telegraf

Ditën e sotme regjisori i talentuar, Eduart Grishaj ka prezantuar për të gjithë publikun premierën e filmit të tij të shkurtër me titull ‘Gjyshja’. Me anë të një fjalimi të mbajtur plot me emocione, Edi...

Pasi Eduarti bëri dedikimin romantik në mes të premierës, as Arbana nuk ja le mangët (FOTO LAJM)

para 12 muajve - Albeu

Mbrëmjen e djeshme, regjisori Eduart Grishaj mbajti premierën e filmit të tij më të ri të titulluar “ Gjyshja ”. Ai rrëfeu se ky film bazohej në një histori të dhimbshme reale, të cilën ia kishte treguar...

Arbana Osmani e fejuar me Eduart Grishajn? Xhemi Shehu s’e mban dot lajmin për vete dhe e thotë publikisht

para 12 muajve - Lexo

Moderatorja Arbana Osmani ka qenë e pranishme në premierën e filmit “Gjyshja”, të realizuar nga i dashuri i saj, Eduart Grishaj. Veshur klas, me një fund të zi tyli dhe një xhaketë të gjatë, Arbana Osmani...

Në premierën e filmit, Eduarti e shpreh hapur dashurinë për Arbanën: Je frymëzimi im

para 12 muajve - BalkanWeb

Sot në kinema është dhënë premiera e filmit “Gjyshja” e regjisorit Eduart Grishaj. Në këtë eveniment të rëndësishëm për Eduartin nuk mund të mungonte edhe partnerja e tij, Arbana Osmani. Prej kohësh të...

Foto e parë zyrtare si çift, Arbana dhe Eduarti shfaqen krah njëri-tjetrit

para 12 muajve - Albeu

Prej kohësh është përfolur në mediat rozë për lidhjen e moderatores Arbana Osmani dhe regjisorit Eduart Grishaj. Ndërkohë që mbrëmjen e sotme gjatë premierës së filmit “Gjyshja”, çfiti ka dalë për herë...

Në premierën e filmit të ri, Eduarti zbulon se frymëzimi i tij është Arbana!

para 12 muajve - Blitz

Mbrëmjen e sotme, u mbaj premiera e filmit të tij më të ri me metrazh të shkurtër, të titulluar “Gjyshja”. Filmi wshtw prodhim i regjisorit Eduart Grishaj, i cili sëfundmi është përfolur shumë në medai...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK