http://kariera.mk

Sela: Zaev të kërkojë drejtësi edhe për rastin Pacient dhe jo ta mbrojë Bujar Osmanin

para 6 dite - InfoShqip

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në emisionin ’24 Analizë’ në TV24, ka folur rreth zhvillimeve të fundit politike duke komentuar edhe përfshirjen e nënkryetares të Kuvendit, në rastin ‘Reket’,...

Ziadin Sela: Zaev të kërkojë drejtësi edhe për rastin Pacient, jo ta mbroj Bujar Osmanin!

para 6 dite - Shprehja.com

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në emisionin ’24 Analizë’ në TV24, ka folur rreth zhvillimeve të fundit politike duke komentuar edhe përfshirjen e nënkryetares të Kuvendit, në rastin ‘Reket’,...

Ziadin Sela: Zaev të kërkojë drejtësi edhe për rastin Pacient, jo ta mbroj Bujar Osmanin!

para 6 dite - Ina

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në emisionin ’24 Analizë’ në TV24, ka folur rreth zhvillimeve të fundit politike duke komentuar edhe përfshirjen e nënkryetares të Kuvendit, në rastin ‘Reket’,...

Sela: Po bëhet racizëm ndaj nxënësve shqiptarë në Idrizovë

para 6 dite - Flaka

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në emisioni “24 Analiza” në Televizionin 24 është duke folur rreth aktualitetit politik në vend, përcjell in7. Sipas Selës koncepti “një shoqëri për të gjithë”...

Ziadin Sela: Zaev të kërkojë drejtësi edhe për rastin Pacient, jo ta mbroj Bujar Osmanin!

para 6 dite - Tetova1

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në emisionin ’24 Analizë’ në TV24, ka folur rreth zhvillimeve të fundit politike duke komentuar edhe përfshirjen e nënkryetares të Kuvendit, në rastin ‘Reket’,...

Ziadin Sela: Zaev të kërkojë drejtësi edhe për rastin Pacient, jo ta mbroj Bujar Osmanin!

para 6 dite - Lajm

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në emisionin ’24 Analizë’ në TV24, ka folur rreth zhvillimeve të fundit politike duke komentuar edhe përfshirjen e nënkryetares të Kuvendit, në rastin ‘Reket’,...

Sela: Zaev do ta largojë Remenskin, kurse Osmanin e ka zv.kryeministër

para 6 dite - Flaka

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela në intervistën e sontme në TV 24 thotë se kryeministri Zoran Zaev është kontradiktor me njoftimin e sotëm se e largon Frosina Remenskin për shkak të dyshimeve...

Sela: Po bëhet racizëm ndaj nxënësve shqiptarë në Idrizovë

para 6 dite - Zyrtare

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në emisioni “24 Analiza” në Televizionin 24 është duke folur rreth aktualitetit politik në vend, përcjell in7. Sipas Selës koncepti “një shoqëri për të gjithë”...

Sela: Nxënësit shqiptarë po diskriminohen, rastet e montuara nuk zgjidhen, ky është dështim i Qeverisë!

para 6 dite - Fol

Ziadin Sela, kryetari i Aleancës për Shqiptarët, po diskuton për zhvillimet politike në Maqedoninë e Veriut. Shqiptarët sipas Ziadin Selës gjithmonë kanë dhënë mundësi, për të zbardhur rastet e montuara....

Ziadin Sela: Po bëhet racizëm ndaj nxënësve shqiptarë në Idrizovë

para 6 dite - in7

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela në emisioni “24 Analiza” në Televizionin 24 është duke folur rreth aktualitetit politik në vend, përcjell in7. Sipas Selës koncepti “një shoqëri për të gjithë”...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK