http://kariera.mk

Kili po përballet me protesta të dhunshme dhe vrasje, Kosova po merr pjesë në Kampionat Botëror atje!

para 9 muajve - Gazeta Express

Kili po përballet me protesta të dhunshme së fundmi, ndërsa raportohet se së paku 11 njerëz janë vrarë, shkruan Gazeta Express. Presidenti i këtij vendi jug-amerikan, Sebastián Piñera ka thënë se Kili...

Kili po përballet me protesta të dhunshme dhe vrasje, Kosova po merr pjesë në Kampionat Botëror atje!

para 9 muajve - Medial

Kili po përballet me protesta të dhunshme së fundmi, ndërsa raportohet se së paku 11 njerëz janë vrarë, shkruan Gazeta Express. Presidenti i këtij vendi jug-amerikan, Sebastián Piñera ka thënë se Kili...

Kili po përballet me protesta të dhunshme dhe vrasje, Kosova po merr pjesë në Kampionat Botëror atje

para 9 muajve - Medial

Kili po përballet me protesta të dhunshme së fundmi, ndërsa raportohet se së paku 11 njerëz janë vrarë, shkruan Gazeta Express. Presidenti i këtij vendi jug-amerikan, Sebastián Piñera ka thënë se Kili...

Kili në protesta, por kombëtarja e Kosovës në Karate më se e sigurtë

para 9 muajve - GazetaBlic

Përfaqësuesja e Kosovës në Karate po kalon shumë mirë dhe është e sigurtë në Santiago te Kilit pas protestës nga popullata vendase thuhet në njoftimin e FKK-së. Kombëtarja jonë në karate ka udhëtuar për...

Karateistët kosovar lajmërohen nga Kili: Jemi shëndosh e mirë

para 9 muajve - Gazeta Observer

Të paktën 11 persona kanë vdekur në Kili, ndërsa dhuna dhe protestat në vend vazhdojnë. Kombëtarja e Kosovës në Karate po qëndron në shtetin e Amerikës së Jugut pasi do të marrin pjesë në Kampionatin Botëror....

Karateistët mbërritën në Kili, seleksionuesi i U21, Huseini:Jemi të përgatitur, shpresojmë në medalje

para 9 muajve - Lajm

Karatesistët e Maqedonisë së Veriut dje (e hënë) kanë mbërritur në Santiago të Kilit, ku do të marrin pjesë në kampionatin Botëror të karatesë për kadetë, juniorë dhe U-21, i cili do të zhvilohet nga 23-27...

Karateistët mbërritën në Kili

para 9 muajve - Arena Ring

Karatesistët e Maqedonisë së Veriut dje (e hënë) kanë mbërritur në Santiago të Kilit, ku do të marrin pjesë në kampionatin Botëror të karatesë për kadetë, juniorë dhe U-21, i cili do të zhvilohet nga 23-27...

Karateistët kosovarë nisen drejt Kilit, për Kampionatin Botëror

para 9 muajve - Infokusi

Kombëtarja e Kosovës në karate do të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të Karatesë për kadetë, juniorë dhe U-21, që prej 23-27 tetor 2019 do të mbahet në Santiago të Kilit. Ekspedita e karatesë përbëhet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK