http://kariera.mk

Audi RS Q8 thyen rekordin e Mercedes-AMG GLC 63 S në Nurburgring

para 7 muajve - Koha.net

Audi RS Q8, premiera botërore e të cilit pritet të mbahet së shpejti, pistën e njohur gjermane të Nurburgringut me gjatësi prej 20.8 kilometra e ka kaluar për 7:42:253 minuta, kështu duke shënuar rekord...

Audi RS Q8 thyen rekordin e Mercedes-AMG GLC 63 S në Nurburgring

para 7 muajve - Zhurnal

Audi RS Q8, premiera botërore e të cilit pritet të mbahet së shpejti, pistën e njohur gjermane të Nurburgringut me gjatësi prej 20.8 kilometra e ka kaluar për 7:42:253 minuta, kështu duke shënuar rekord...

Audi RS Q8 thyen rekordin e Mercedes-AMG GLC 63 S në Nurburgring

para 7 muajve - Indeks.mk

RS Q8 është njëra nga modelet më të fuqishme të Audi-së, e cila pritet të ketë së shpejti premierën botërore. Këtë të martë ky model është testuar në pistën e famshme gjermane të Nurburgringut, e cila...

Audi RS Q8 thyen rekordin e Mercedes-AMG GLC 63 S në Nurburgring

para 7 muajve - Medial

RS Q8 është njëra nga modelet më të fuqishme të Audi-së, e cila pritet të ketë së shpejti premierën botërore. Këtë të martë ky model është testuar në pistën e famshme gjermane të Nurburgringut, e cila...

Audi RS Q8 thyen rekordin e shpejtësisë, e kishte vendosur Mercedesi

para 7 muajve - Ina

Audi RS Q8, lansimi publik i të cilit do bëhet së shpejti, ka thyer rekordin e shpejtësisë së Mercedes-AMG GLC 63 S në Nurburgring të Gjermanisë. Vetura në fjalë e ka kaluar pistën me gjatësi prej 20,8...

Audi RS Q8 thyen rekordin e shpejtësisë, e kishte vendosur Mercedesi

para 7 muajve - Gazeta Observer

Audi RS Q8, lansimi publik i të cilit do bëhet së shpejti, ka thyer rekordin e shpejtësisë së Mercedes-AMG GLC 63 S në Nurburgring të Gjermanisë. Vetura në fjalë e ka kaluar pistën me gjatësi prej 20,8...

Audi RS Q8 thyen rekordin e Mercedes-AMG GLC 63 S në Nurburgring

para 7 muajve - Tetova Sot

RS Q8 është njëra nga modelet më të fuqishme të Audi-së, e cila pritet të ketë së shpejti premierën botërore. Këtë të martë ky model është testuar në pistën e famshme gjermane të Nurburgringut, e cila...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK