http://kariera.mk

Shpërthen Adelina Ismaili, ja arsyeja e fortë…

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Këngëtarja e njohur Adelina Ismaili ndër vite ka publikuar këngë që janë pritur shumë mirë nga publiku. Së fundmi një ndër këngët e saj është kënduar pa leje dhe Adelina ka reaguar ndërmjet një postimi...

Adelina Ismaili revoltohet me këngëtaren, vjedhin këngë do përballen me gjyq

para 7 muajve - Alsat-M

Këngëtarja e njohur Adelina Ismaili ka publikuar një story në Instagram ku shprehet e irrituar me një artiste të re që ka huazuar një pjesë të këngës së saj, pa e pyetur më parë atë. Pjesa e këngës është...

“Bastardojnë idetë e mia!” Adelina Ismajli gati të hedhë në gjyq këngëtaren shqiptare

para 7 muajve - Lexo

Adelina Ismajli ka shpërthyer e inatosur me një këngë të fundit të kënduar nga Taulant Bajraliu dhe Albina Kelmendi, fituese e vendit të dytë në “The Voice of Albania 4”. Këngëtarja shqiptare ka parë në...

I kënduan këngën pa leje, shpërthen Adelina Ismaili: Do fitoj gjyqet (FOTO LAJM)

para 7 muajve - Albeu

Këngëtarja e njohur Adelina Ismaili ndër vite ka publikuar këngë që janë pritur shumë mirë nga publiku. Së fundmi një ndër këngët e saj është kënduar pa leje dhe Adelina ka reaguar ndërmjet një postimi...

Ia vodhën këngën, Adelina Ismaili reagon ashpër

para 7 muajve - Zhurnal

Adelina Ismaili ka reaguar ashpër pasi që njëra prej hiteve të saj të krijuara pas viteve 90’ta E fundit është kënga e saj e krijuar menjëherë pas luftës “Shko n’RrS”, e cila është njëra prej këngëve më...

FOTO/ I kënduan këngën pa leje, shpërthen Adelina Ismaili

para 7 muajve - Tetova Sot

Këngëtarja e njohur Adelina Ismaili ndër vite ka publikuar këngë që janë pritur shumë mirë nga publiku. Së fundmi një ndër këngët e saj është kënduar pa leje dhe Adelina ka reaguar ndërmjet një postimi...

Shpërthen Adelina Ismajli: Hajna, më bastarduat këngën

para 7 muajve - Blitz

Një video teksa shihet Albina Kelmendi të këndojë këngën e Adelina Ismajlit “ Shko n’rrs” ka acaruar keq autoren e këngës, Adelina Ismajli e cila ka reaguar jo fort mirë në llogarinë e saj në Instagram....

Ia morën këngën pa lejën e saj, reagon ashpër Adelina Ismaili

para 7 muajve - OraInfo

Adelina Ismaili ka reaguar ashpër pasi që njëra prej hiteve të saj të krijuara pas viteve 90’ta. E fundit është kënga e saj e krijuar menjëherë pas luftës “Shko n’RrS”, e cila është njëra prej këngëve...

Ia vodhën këngën, Adelina Ismaili reagon ashpër

para 7 muajve - Gazeta Express

Adelina Ismaili ka reaguar ashpër pasi që njëra prej hiteve të saj të krijuara pas viteve 90’ta E fundit është kënga e saj e krijuar menjëherë pas luftës “Shko n’RrS”, e cila është njëra prej këngëve më...

Ia huazojnë këngën “Shko në RS”, reagon e revoltuar Adelina: Nëse po i gëzohem qeverisë së re, është shpresa që do i fitoj gjyqet ndaj hajnave

para 7 muajve - Telegrafi

Foto: Adelina Ismaili/Instagram

Ia vodhën këngën, Adelina Ismaili reagon ashpër

para 7 muajve - Aktuale

Adelina Ismaili ka reaguar ashpër pasi që njëra prej hiteve të saj të krijuara pas viteve 90’ta E fundit është kënga e saj e krijuar menjëherë pas luftës “Shko n’RrS”, e cila është njëra prej këngëve më...

Adelina reagon ashpër pasi ia morën këngën pa leje

para 7 muajve - RTV 21

Adelina shpreson që do t’i fitojë gjyqet ndaj atyre që ia shkatërrojnë krijimtarinë Ishte viti 2000 kur diva e muzikës shqiptare, Adelina Ismaili publikoi projektin “Shko nRRS”, i cili i rezistoj kohës...

Shpërthen në akuza Adelina Ismaili: Po i gezohem krijimit të qeverisë së re, do të fitoj gjyqet kundër hajnave

para 7 muajve - Shprehja

Mirëpo, ka qenë Albina Kelmendi dhe Taulant Bajraliu ata të cilët kaë realizuar një potpuri këngësh në emisionin “nKosovë Show”, e këtu këngëtarja ka futur dhe një pjesë të këngës së Adelina Ismailit....

Çartet Adelina Ismaili, i reagon ashpër Albina Kelmendit: Hajna që me dekada vjedhin dhe shkatërrojnë krijimtarinë time

para 7 muajve - GazetaBlic

Para shumë vitesh Adelina Ismaili realizoi projektin “Shko nRRS”, i cili edhe sot e kësaj dite vazhdon të pëlqehet nga publiku shqiptar, shkruan GazetaBlic. Mirëpo, ka qenë Albina Kelmendi dhe Taulant...

Ia morën këngën pa leje, Adelina Ismaili reagon a shpër

para 7 muajve - Tetova1

Adelina Ismaili është artiste që për vite me radhë ka krijuar hite, të cilat dëgjohen ende, shkruan lajmi.net. Së fundi, ajo ka parë në rrjete sociale një pjesë të shkëputur të një potpurie të kënduar...

Ia morën këngën pa leje, Adelina Ismaili reagon ashpër

para 7 muajve - Lajm

Adelina Ismaili është artiste që për vite me radhë ka krijuar hite, të cilat dëgjohen ende, shkruan lajmi.net. Së fundi, ajo ka parë në rrjete sociale një pjesë të shkëputur të një potpurie të kënduar...

Çartet Adelina Ismaili, i reagon ashpër Albina Kelmendit: Hajna që me dekada vjedhin dhe shkatërrojnë krijimtarinë time

para 7 muajve - Bota Press

Para shumë vitesh Adelina Ismaili realizoi projektin “Shko nRRS”, i cili edhe sot e kësaj dite vazhdon të pëlqehet nga publiku shqiptar. Mirëpo, ka qenë Albina Kelmendi dhe Taulant Bajraliu ata të cilët...

Ia morën këngën pa leje, Adelina Ismaili reagon ashpër

para 7 muajve - Fakti Ditor

Adelina Ismaili ka reaguar ashpër përmes një postimi në Instagram. Adelina Ismaili është artiste që për vite me radhë ka krijuar hite, të cilat dëgjohen ende, shkruan lajmi.net. Së fundi, ajo ka parë në...

Ia morën këngën pa leje, Adelina Ismaili reagon ashpër

para 7 muajve - Gazeta Observer

Adelina Ismaili është artiste që për vite me radhë ka krijuar hite, të cilat dëgjohen ende. Së fundi, ajo ka parë në rrjete sociale një pjesë të shkëputur të një potpurie të kënduar për festat e fundvitit,...

Ia morën këngën pa leje, Adelina Ismaili reagon ashpër

para 7 muajve - Arbresh

Adelina Ismaili është artiste që për vite me radhë ka krijuar hite, të cilat dëgjohen ende. Së fundi, ajo ka parë në rrjete sociale një pjesë të shkëputur të një potpurie të kënduar për festat e fundvitit,...

Albina Kelmendi publikon këngën e re “Ta fali zemra”

para 7 muajve - Zhurnal

Këngëtarja Albina Kelmendi është një këngëtare mjaft e talentuar. Edhe pse e re në moshë, vetëm 21 vjeçare ajo po merr vëmendjen e publikut me zërin e saj të veçantë, shkruan Indeksonline. Së fundmi ajo...

Albina Kelmendi publikon këngën e re “Ta fali zemra”

para 7 muajve - Gazeta Observer

Këngëtarja Albina Kelmendi është një këngëtare mjaft e talentuar. Edhe pse e re në moshë, vetëm 21 vjeçare ajo po merr vëmendjen e publikut me zërin e saj të veçantë Së fundmi ajo ka publikuar këngën e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK