http://kariera.mk

Kërkonte unazën e humbur të shokut, zbulon thesarin që i mahniti të gjithë

para 7 muajve - Gazeta Express

Paul Raynard është një kërkues thesaresh në Irlandën e Veriut i cili zbuloi një thesar të vërtetë me monedha ari 500 vjeçare, ndërkohë që kishte dalë për të kërkuar unazën e humbur të një shoku të tij....

Kërkonte me detektor unazën e shokut, gjen thesarin e artë 500-vjeçar

para 7 muajve - Gazeta Express

Një kërkues metalesh në Irlandën e Veriut zbuloi një thesar të vërtetë me monedha ari 500-vjeçare ndërsa kishte dalë për të kërkuar për unazën e humbur të një shoku të tij. Paul Raynard shpërtheu në lot...

Kërkonte unazën e humbur të shokut, zbulon thesarin që i mahniti të gjithë

para 7 muajve - Top Channel

Paul Raynard është një kërkues thesaresh në Irlandën e Veriut i cili zbuloi një thesar të vërtetë me monedha ari 500 vjeçare, ndërkohë që kishte dalë për të kërkuar unazën e humbur të një shoku të tij....

Kërkonte me detektor unazën e shokut, gjen thesarin e artë 500-vjeçar

para 7 muajve - Flaka

Një kërkues metalesh në Irlandën e Veriut zbuloi një thesar të vërtetë me monedha ari 500-vjeçare ndërsa kishte dalë për të kërkuar për unazën e humbur të një shoku të tij. Paul Raynard shpërtheu në lot...

Kërkonte unazën e humbur të shokut, zbulon thesarin që i mahniti të gjithë

para 7 muajve - Zhurnal

Paul Raynard është një kërkues thesaresh në Irlandën e Veriut i cili zbuloi një thesar të vërtetë me monedha ari 500 vjeçare, ndërkohë që kishte dalë për të kërkuar unazën e humbur të një shoku të tij....

Kërkonte unazën e humbur të martesës së shokut të tij, zbuloi një thesar

para 7 muajve - RTV 21

Për 44 vjeçarin kjo ishte e pabesueshme Paul Raynard nga Irlanda e Veriut zbuloi një thesar të vërtetë me monedha ari 500 vjeçare, ani pse ai kishte dalë për të kërkuar unazën e humbur të martesës së shokut...

Kërkonte me detektor unazën e shokut, gjen thesarin e artë 500-vjeçar

para 7 muajve - Zhurnal

Një kërkues metalesh në Irlandën e Veriut zbuloi një thesar të vërtetë me monedha ari 500-vjeçare ndërsa kishte dalë për të kërkuar për unazën e humbur të një shoku të tij. Paul Raynard shpërtheu në lot...

Kërkonte me detektor unazën e shokut, gjen thesarin e artë 500-vjeçar

para 7 muajve - Koha.mk

Një kërkues metalesh në Irlandën e Veriut zbuloi një thesar të vërtetë me monedha ari 500-vjeçare ndërsa kishte dalë për të kërkuar për unazën e humbur të një shoku të tij. Paul Raynard shpërtheu në lot...

Kërkonte me detektor unazën e shokut, gjen thesarin e artë 500-vjeçar

para 7 muajve - Lajm

Një kërkues metalesh në Irlandën e Veriut zbuloi një thesar të vërtetë me monedha ari 500-vjeçare ndërsa kishte dalë për të kërkuar për unazën e humbur të një shoku të tij. Paul Raynard shpërtheu në lot...

Kërkonte unazën e humbur të shokut, zbulon thesarin që i mahniti të gjithë

para 7 muajve - InfoShqip

Paul Raynard është një kërkues thesaresh në Irlandën e Veriut i cili zbuloi një thesar të vërtetë me monedha ari 500 vjeçare, ndërkohë që kishte dalë për të kërkuar unazën e humbur të një shoku të tij....

Kërkonte unazën e humbur të shokut, zbulon thesarin që i mahniti të gjithë

para 7 muajve - Lajme.al

Paul Raynard është një kërkues thesaresh në Irlandën e Veriut i cili zbuloi një thesar të vërtetë me monedha ari 500 vjeçare, ndërkohë që kishte dalë për të kërkuar unazën e humbur të një shoku të tij....

Kërkonte unazën e humbur të shokut, zbulon thesarin që i mahniti të gjithë

para 7 muajve - Infokusi

Paul Raynard është një kërkues thesaresh në Irlandën e Veriut i cili zbuloi një thesar të vërtetë me monedha ari 500 vjeçare, ndërkohë që kishte dalë për të kërkuar unazën e humbur të një shoku të tij....

Po ndihmonte shokun për të gjetur unazën e martesës, 44-vjeçari i ndryshon jeta nga ajo që zbulon

para 7 muajve - Lexo

Një kërkues metalesh në Irlandën e Veriut zbuloi një thesar të vërtetë me monedha ari 500 vjeçare ndërsa kishte dalë për të kërkuar për unazën e humbur të një shoku të tij. Paul Raynard shpërtheu në lot...

Kërkonte me detektor unazën e shokut, gjen thesarin e artë 500-vjeçar

para 7 muajve - Tetova Sot

Një kërkues metalesh në Irlandën e Veriut zbuloi një thesar të vërtetë me monedha ari 500-vjeçare ndërsa kishte dalë për të kërkuar për unazën e humbur të një shoku të tij. Paul Raynard shpërtheu në lot...

Po ndihmonte shokun për të gjetur unazën e martesës, 44-vjeçari i ndryshon jeta nga ajo që zbulon

para 7 muajve - Gazeta e re

Një kërkues metalesh në Irlandën e Veriut zbuloi një thesar të vërtetë me monedha ari 500 vjeçare ndërsa kishte dalë për të kërkuar për unazën e humbur të një shoku të tij. Paul Raynard shpërtheu në lot...

Kërkonte unazën e humbur të shokut, zbulon thesarin që i mahniti të gjithë

para 7 muajve - Bota Press

Paul Raynard është një kërkues thesaresh në Irlandën e Veriut i cili zbuloi një thesar të vërtetë me monedha ari 500 vjeçare, ndërkohë që kishte dalë për të kërkuar unazën e humbur të një shoku të tij....

Kërkon për unazën e shokut, zbulon një thesar të vërtetë

para 7 muajve - Gazeta Tema

Një kërkues metalesh në Irlandën e Veriut zbuloi një thesar të vërtetë me monedha ari 500 vjeçare ndërsa kishte dalë për të kërkuar për unazën e humbur të një shoku të tij. Paul Raynard shpërtheu në lot...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK