http://kariera.mk

Horoskopi ditor, e shtunë 9 nëntor 2019

para 3 muajve - Iliria News

Dashi Drita jeshile do ndizet gjate kësaj dite dhe marrëdhënia ne çift do jete akoma me harmonike se me pare. Do ia kaloni mjaft mire dhe emocionet do jene te shumëfishta. Beqaret do jene te vendosur ta...

Horoskopi ditor, e shtunë 9 nëntor 2019

para 3 muajve - Portalb

Dashi Drita jeshile do ndizet gjate kësaj dite dhe marrëdhënia ne çift do jete akoma me harmonike se me pare. Do ia kaloni mjaft mire dhe emocionet do jene te shumëfishta. Beqaret do jene te vendosur ta...

Horoskopi ditor, e premte 12 nëntor 2019

para 3 muajve - Iliria News

Dashi Nëse ndiheni te lumtur pranë partnerit sot do kaloni çaste edhe me te këndshme. Do bashkëpunoni për gjithçka dhe do argëtoheni pa fund. Beqaret do hezitojnë t hedhin çdo lloj hapi për te filluar...

‘Kujdes se po ju tradhton’, Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

para 3 muajve - Lexo

Pajtim, kjo do jete fjala kyç e këtyre ditëve pasi mbi te gjitha do kuptojme dhe pranojme dobesite tona”, bën të ditur Meri. Ndërkohë ata që e kanë partnerin Dem duhet të kenë kujdes pasi astrologia njofton...

‘Kujdes se po ju tradhton’, Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

para 3 muajve - Gazeta Express

Pajtim, kjo do jete fjala kyç e këtyre ditëve pasi mbi te gjitha do kuptojme dhe pranojme dobesite tona”, bën të ditur Meri. Ndërkohë ata që e kanë partnerin Dem duhet të kenë kujdes pasi astrologia njofton...

Horoskopi ditor, e premte 12 nëntor 2019

para 3 muajve - Portalb

Dashi Nëse ndiheni te lumtur pranë partnerit sot do kaloni çaste edhe me te këndshme. Do bashkëpunoni për gjithçka dhe do argëtoheni pa fund. Beqaret do hezitojnë t hedhin çdo lloj hapi për te filluar...

Horoskopi ditor, e mërkurë 7 nëntor 2019

para 3 muajve - Portalb

Dashi Yjet do iu nxitin ta joshni pa mase sot atë qe keni ne krah dhe jeta sentimentale do shkoje me se miri. Do iu rikthehen jo vetëm emocionet, por edhe pasioni. Beqaret ka shume mundësi te pëlqejnë...

Horoskopi ditor, e mërkurë 6 nëntor 2019

para 4 muajve - Portalb

Dashi Ndikimi i planetëve do jete mjaft pozitiv sot. Do ndiheni mjaft mire ne krahët e atij qe dashuroni dhe çdo gjë do shkoje ashtu si e keni ëndërruar prej kohesh. Beqaret do jene te vendosur te gjejnë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK