http://kariera.mk

Këto janë shtetet që konsumojnë më shumë alkool

para 7 muajve - Klan Kosova

Britanikët janë “pijanecë” më të mëdhenj se amerikanët. Ky është rezultati i Organizatës së Bashkëpunimit Ekonomik dhe të Zhvillimeve ose OECD. Statistikat tregojnë se çdo vit britanikët mbi moshën 15...

Ja shtetet që konsumojnë më shumë alkool

para 7 muajve - Alsat-M

Britanikët janë “pijanecë” më të mëdhenj se amerikanët. Ky është rezultati i Organizatës së Bashkëpunimit Ekonomik dhe të Zhvillimeve ose OECD. Statistikat tregojnë se çdo vit britanikët mbi moshën 15...

Britanikët “pijanecë” më të mëdhenj se amerikanët, ja shtetet që konsumojnë më shumë alkool

para 7 muajve - Koha Jone

Britanikët janë “pijanecë” më të mëdhenj se amerikanët. Ky është rezultati i Organizatës së Bashkëpunimit Ekonomik dhe të Zhvillimeve ose OECD. Statistikat tregojnë se çdo vit britanikët mbi moshën 15...

Shtetet që konsumojnë më shumë alkool

para 7 muajve - Periskopi

Britanikët janë “pijanecë” më të mëdhenj se amerikanët. Ky është rezultati i Organizatës së Bashkëpunimit Ekonomik dhe të Zhvillimeve ose OECD. Statistikat tregojnë se çdo vit britanikët mbi moshën 15...

​Ja shtetet që konsumojnë më shumë alkool

para 7 muajve - Indeks.mk

Britanikët janë “pijanecë” më të mëdhenj se amerikanët. Ky është rezultati i Organizatës së Bashkëpunimit Ekonomik dhe të Zhvillimeve ose OECD. Statistikat tregojnë se çdo vit britanikët mbi moshën 15...

Ja shtetet që konsumojnë më shumë alkool

para 7 muajve - KosovaPress

Statistikat tregojnë se çdo vit britanikët mbi moshën 15 vjeç konsumojnë 9.7 litra alkool të pastër ndërsa amerikanët konsumojnë 8.9 litra. Britanikët konsumojnë 108 shishe verë më përqindje alkooli pre...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK