http://kariera.mk

“Nëna mbronte me trup vajzën”, zjarrfikësi rrëfen tmerrin: Më kërkoi ujë, skenë që s’kam për ta harruar tërë jetën. Gërmova me thonj

para 6 muajve - BalkanWeb

Momente dramatike, gati si skenat e filmave janë ato që ka përjetuar Irjat Matraku, komandat i Grupit të zjarrfikësve gjatë operacionit të kërkim-shpëtimit në zonat e prekura nga tërmeti. I ftuar në emisionin...

Zjarrfikësi tregon momentet e fundit të Dienës me të bijën: S’kam për ta harruar gjithë jetën atë skenë. E mbronte me trup, gërmova me thonj…

para 6 muajve - Sot News

51 persona të vdekur, 913 të plagosur dhe 47 të shpëtuar, ky është bilanci tragjik i tërmetit. Momente dramatike, gati si skenat e filmave janë ato që ka përjetuar Irjat Matraku, komandat i Grupit të zjarrfikësve...

“Nëna mbronte me trup vajzën”, zja.rrfikësi rrëfen tmerrin: Më kërkoi ujë, skenë që s’kam për ta harruar tërë jetën. Gërmova me thonj

para 6 muajve - Medial

Momente dramatike, gati si skenat e filmave janë ato që ka përjetuar Irjat Matraku, komandat i Grupit të zjarrfikësve gjatë operacionit të kërkim-shpëtimit në zonat e prekura nga tërmeti. I ftuar në emisionin...

Zjarrfikësi: S’do e harroj kurrë nënën që mbulonte vajzën me trup dhe kërkonte ujë!

para 6 muajve - Arbresh

Momente dramatike, gati si skenat e filmave janë ato që ka përjetuar Irjat Matraku, komandat i Grupit të zjarrfikësve gjatë operacionit të kërkim-shpëtimit në zonat e prekura nga tërmeti. I ftuar në emisionin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK