http://kariera.mk

Comodita shkëlqen në panairin IMM

para 5 muajve - Insajderi

Fabrika e shpuzës dhe dyshekëve Comodita po merr pjesë për herë të dytë si ekspozues në panairin më të njohur në botë, IMM Cologne në Gjermani. Ky panair konsiderohet të jetë eventi më i rëndësishëm ku...

Comodita shkëlqen në panairin IMM në Gjermani

para 5 muajve - Klan Kosova

Comodita ka ekspozuar produktet në panairin ndërkombëtar të mobiljeve dhe interierit IMM Cologne në Gjermani. Fabrika e shpuzës dhe dyshekëve Comodita po merr pjesë për herë të dytë si ekspozues në panairin...

Comodita shkëlqen në panairin IMM në Gjermani

para 5 muajve - Medial

Comodita ka ekspozuar produktet në panairin ndërkombëtar të mobiljeve dhe interierit IMM Cologne në Gjermani. Fabrika e shpuzës dhe dyshekëve Comodita po merr pjesë për herë të dytë si ekspozues në panairin...

Comodita shkëlqen në panairin IMM

para 5 muajve - Bota Press

Comodita ekspozon produktet në panairin ndërkombëtar të mobiljeve  dhe interierit IMM Cologne në Gjermani. Fabrika e shpuzës dhe dyshekëve Comodita po merr pjesë për herë të dytë  si ekspozues në panairin...

Comodita shkëlqen në panairin IMM

para 5 muajve - KosovaPress

Fabrika e shpuzës dhe dyshekëve Comodita po merr pjesë për herë të dytë si ekspozues në panairin më të njohur në botë, IMM Cologne në Gjermani. Ky panair konsiderohet të jetë eventi më i rëndësishëm ku...

Comodita shkëlqen në panairin IMM

para 5 muajve - Epoka e Re

Comodita ekspozon produktet në panairin ndërkombëtar të mobiljeve dhe interierit IMM Cologne në Gjermani Fabrika e shpuzës dhe dyshekëve Comodita po merr pjesë për herë të dytë si ekspozues në panairin...

“Comodita” ekspozon produktet në panairin ndërkombëtar të mobiljeve dhe interierit “IMM Cologne” në Gjermani

para 5 muajve - Ekonomia Online

Fabrika e shpuzës dhe dyshekëve Comodita po merr pjesë për herë të dytë si ekspozues në panairin më të njohur në botë, IMM Cologne në Gjermani. Ky panair konsiderohet të jetë eventi më i rëndësishëm ku...

Kompanitë kosovare do të ekspozohen në panairin e përpunimit të drurit në Gjermani

para 5 muajve - Albinfo

Kompanitë kosovare nesër do të ekspozojnë produktet e veta në mesin e markave botërore në Gjermani Ekspozimi i kompanive nga Kosova do të bëhet nesër në panairin e IMM Cologne në Gjermani, shkruan albinfo.ch....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK