http://kariera.mk

Loredana tregoi arsyet e ndarjes, Mozzik reagon ashpër

para 6 muajve - Iliria News

Loredana dje për herë të parë foli për ndarjen nga reperi. Dje në një intervistë Loredana Zefi në versionin e saj rrëfeu arsyet e ndarjes nga reperi Mozzik, i cili menjëherë pas intervistës reagoi me disa...

“Ishim të stresuar”, Loredana tregon arsyen e ndarjes me Mozzik

para 6 muajve - Alsat-M

Prej disa kohës Loredana dhe Mozzik vendosën t’i japin fund martesës së tyre nga ku erdhi në jetë edhe vajza e tyre Hana. U aludua se kjo ndarje ishte vetëm për marketing, por Loredana e ftuar në emisionin...

Reagimi i ashpër i Mozzik pasi dëgjoi rrëfimin e Loredanës për arsyet e tyre të ndarjes

para 6 muajve - Fol

Reperja shumë e përfolur, Loredana Zefi mbrëmë për herë të parë në në një intervistë për “N’drrimin e Natës” ka folur pas ndarjes nga Mozzik. Duke qenë se ndarja e tyre bëri bujë të madhe në mediat gjithandej,...

Pas intervistës së Loredanës, reagon ashpër Mozzik

para 6 muajve - Infokusi

Loredana dje për herë të parë foli për ndarjen nga reperi. Dje në një intervistë Loredana Zefi në versionin e saj rrëfeu arsyet e ndarjes nga reperi Mozzik, i cili menjëherë pas intervistës reagoi me disa...

Rrëfimi ndryshe i Loredanës për jetën private dhe për ndarjen nga Mozzik

para 6 muajve - Zhurnal

Loredana, në një intervistë ekskluzive për NIN të Klan Kosova foli për herë të parë për një media shqiptare në lidhje me ndarjen nga Mozzik. Deklaratën e saj të plotë për këtë zhvillim të bujshëm në jetën...

Pas intervistës së Loredanës, reagon ashpër Mozzik

para 6 muajve - Zhurnal

Loredana dje për herë të parë foli për ndarjen nga reperi. Dje në një intervistë Loredana Zefi në versionin e saj rrëfeu arsyet e ndarjes nga reperi Mozzik, i cili menjëherë pas intervistës reagoi me disa...

Loredana tregoi arsyet e ndarjes, Mozzik reagon ashpër

para 6 muajve - Gazeta Express

Loredana dje për herë të parë foli për ndarjen nga reperi. Dje në një intervistë Loredana Zefi në versionin e saj rrëfeu arsyet e ndarjes nga reperi Mozzik, i cili menjëherë pas intervistës reagoi me disa...

Pas intervistës së Loredanës, reagon ashpër Mozzik

para 6 muajve - Sinjali

Loredana dje për herë të parë foli për ndarjen nga reperi. Dje në një intervistë Loredana Zefi në versionin e saj rrëfeu arsyet e ndarjes nga reperi Mozzik, i cili menjëherë pas intervistës reagoi me disa...

Loredana tregoi arsyet e ndarjes, Mozzik i reagon ashpër: Isha për ty në t’mirë e t’keq po të mos e bëjë bërllog ti

para 6 muajve - GazetaBlic

Reperja, Loredana Zefi ishte e ftuara e radhës në emisionin NIN, në Klan Kosova. Loredana, gjatë intervistës 44 minutëshe foli për të gjithë jetën e saj që nga skandalet, lindja e vajzës, ndarja me Mozzik...

Mesa duket Loredana nuk e di as vetë pse është ndarë nga Mozzik

para 6 muajve - Blitz

Në një nga intervistat e pakta në shqip, për mos të thënë e vetmja kohët e fundit, Loredana ka rrëfyer gjithçka në lidhje me jetën profesionale, por mbi të gjitha atë private. Dhe sigurisht për ndarjen...

Loredana tregon arsyen e ndarjes me Mozzik

para 6 muajve - Sinjali

Prej disa kohës Loredana dhe Mozzik, vendosën t’i japin fund martesës së tyre, nga ku erdhi në jetë edhe vajza e tyre Hana. U aludua se kjo ndarje ishte vetëm për marketing, por Loredana e ftuar në emisionin...

“Nuk duhej të ndodhte!” Loredana tregon arsyet e ndarjes me Mozzik

para 6 muajve - Lexo

“Nuk ka qenë e planifikuar ndarja ime me Mozzik”, kështu është shprehur Loredana në emisionin “NIN” me Alaudin Hamitin këtë mbrëmje, ku foli për karrierën dhe jetën private. “Kanë ndodhur gjëra që nuk...

Loredana tregoi arsyet e ndarjes, Mozzik reagon ashpër

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Loredana dje për herë të parë foli për ndarjen nga reperi. Dje në një intervistë Loredana Zefi në versionin e saj rrëfeu arsyet e ndarjes nga reperi Mozzik, i cili menjëherë pas intervistës reagoi me disa...

Pas intervistës së Loredanës, reagon ashpër Mozzik

para 6 muajve - Ekonomia Online

Loredana dje për herë të parë foli për ndarjen nga reperi. Dje në një intervistë Loredana Zefi në versionin e saj rrëfeu arsyet e ndarjes nga reperi Mozzik, i cili menjëherë pas intervistës reagoi me disa...

Pas intervistës së Loredanës, reagon ashpër Mozzik

para 6 muajve - Periskopi

Loredana dje për herë të parë foli për ndarjen nga reperi. Dje në një intervistë Loredana Zefi në versionin e saj rrëfeu arsyet e ndarjes nga reperi Mozzik, i cili menjëherë pas intervistës reagoi me disa...

Reagimi i ashpër i Mozzik pasi dëgjoi rrëfimin e Loredanës për arsyet e tyre të ndarjes

para 6 muajve - Arbresh

Reperja shumë e përfolur, Loredana Zefi mbrëmë për herë të parë në në një intervistë për “N’drrimin e Natës” ka folur pas ndarjes nga Mozzik. Duke qenë se ndarja e tyre bëri bujë të madhe në mediat gjithandej,...

Loredana nuk e mohon dashurinë për Mozzikun, flet për ndarjen ndaj tij

para 6 muajve - Ina

Loredana Zefi për herë të parë rrëfehet për ndarjen nga reperi. Loredana Zefi dhe Mozzik muaj më parë konfirmuan ndarjen e tyre, dhe kjo për javë me rresht ishte krye temë tek mediat rozë. Reperja sot...

Loredana për raportin me Mozzikun: Nuk ki qare pa fol

para 6 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja e njohur nga Ferizaj, Loredana Zefi, gjatë vitit që lamë pas ka qenë një nga emrat më të lakuar në faqet rozë. E gjithë kjo pas akuzës që iu bë nga çifti zviceran, ndarjen nga reperi Mozzik...

Loredana Zefi tregon se si është raporti i saj me Mozzik pas ndarjes

para 6 muajve - Telegrafi

Loredana Zefi dhe Mozzik (Foto: Instagram)

Rrëfimi ndryshe i Loredanës për jetën private dhe për ndarjen nga Mozzik

para 6 muajve - GazetaBlic

Loredana, në një intervistë ekskluzive për NIN të Klan Kosova foli për herë të parë për një media shqiptare në lidhje me ndarjen nga Mozzik. Deklaratën e saj të plotë për këtë zhvillim të bujshëm në jetën...

Loredana Zefi flet sërish për ndarjen me Mozzik: S’është marketing, por nuk e di as vet pse jemi ndarë

para 6 muajve - GazetaBlic

Loredana Zefi është e ftuara e radhës në NIN në Klan Kosova, ku përveç jetës profesionale, këngëtarja ka folur edhe për atë private, shkruan GazetaBlic. E pyetur nëse gjithçka dyshja po e bënin për marketing,...

Rrëfimi ndryshe i Loredanës për jetën private dhe për ndarjen nga Mozzik

para 6 muajve - Infokusi

Loredana, në një intervistë ekskluzive për NIN të Klan Kosova foli për herë të parë për një media shqiptare në lidhje me ndarjen nga Mozzik. Deklaratën e saj të plotë për këtë zhvillim të bujshëm në jetën...

Loredana nuk e mohon dashurinë për Mozzikun

para 6 muajve - Arbresh

Loredana Zefi për herë të parë rrëfehet për ndarjen nga reperi. Loredana Zefi dhe Mozzik muaj më parë konfirmuan ndarjen e tyre, dhe kjo për javë me rresht ishte krye temë tek mediat rozë. Reperja sot...

Loredana Zefi flet sërish për ndarjen me Mozzik

para 6 muajve - Bota Press

Loredana Zefi është e ftuara e radhës në NIN në Klan Kosova, ku përveç jetës profesionale, këngëtarja ka folur edhe për atë private, shkruan GazetaBlic.E pyetur nëse gjithçka dyshja po e bënin për marketing,...

Po ju bën kokën "lëmsh", kush është burri misterioz në videot e Loredanës

para 6 muajve - Albeu

Këngëtarja e njohur dhe e dashur nga publiku shqiptar Loredana, pas ndarjes nga Mozzik me të cilin ka sjellë në jetë vogëlushen Hana, shpesh tregon pamje të një mashkulli misterioz . Reperja ka publikuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK