http://kariera.mk

Studentja zhv.ishet në të brendshme duke prezantuar temën e diplomës, arsyeja do të ju befasojë

para 6 muajve - News33

Një student është zhveshur deri në të brendshme gjatë kohës sa po e prezantonte temën e saj të diplomimit. E gjitha kjo ndodhi si shenjë proteste ndaj komenteve të profesorit i cili tha se veshja e saj...

Çaji që kushton më shumë se ari, 200 dollarë për gram

para 6 muajve - News33

Një hotel luksoz në Londër po shërben filxhanin e çajit më të shtrenjtë në Britaninë e Madhe. “Rubens” pranë Buckingham Palace në Londër të ofron Golden Tips. Kushton 200 dollarë për gram, gati katër herë...

Klienti nuk ka gjithmonë të drejtë, njihuni me kërkesat më absurde

para 6 muajve - News33

Çdo njeri që ka punuar në sektorin e shërbimeve ka të paktën një histori të çuditshme për të treguar. Komediania Isabel Zaw-Tun filloi një ndarje masive të këtyre historive, kur pyeti ndjekësit e saj në...

Dyvjeçari tregon aftësitë në “gjuajtjet e lira” në futboll – ndoshta do ta kishin zili edhe Messi e Ronaldo

para 6 muajve - News33

Një djalë dy-vjeçar është vendosur të bëhet David Beckham i ardhshëm pasi tregoi aftësitë e tij të jashtëzakonshme me top. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, ka qenë nëna e tij, Daisy Webster,...

Familja shikojnë ujin që vinte përgjatë lumit të tharë – për herë të parë, pas disa vitesh

para 6 muajve - News33

Një familje ka parë me kënaqësi kur një shtrat lumi, i mbetur i tharë për në vite, ka filluar të mbushet me ujë – pas shirave të dendur. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, banorët e Gilgandrës...

Një fotografi “ngacmuese e trurit”: Duket se janë vetëm katër, por aty ka më shumë tigra!

para 6 muajve - News33

Me daljen në pah të internetit dhe rrjeteve sociale, në internet kanë qarkulluar shumë e shumë fotografi, të cilat thuhet se janë bërë për të “ngacmuar trurin tuaj”. Dhe një e tillë që po qarkullon së...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK