http://kariera.mk

Mercedes-AMG A45 S ka arritur një rekord të ri në pistën e Nurburgringut

para 3 dite - Telegrafi

Ky është një vërtetim, që AMG A45 S është një makinë shumë e fuqishme Deri më tani, dihej se Mercedes-AMG A45 S është një makinë e fuqishme me motorin 2.0 litra që prodhon 415 kuaj fuqi, i mundëson shpejtësinë...

Mercedes-AMG A45 S ka arritur një rekord të ri në pistën e Nurburgringut

para 3 dite - The Prestige

Ky është një vërtetim, që AMG A45 S është një makinë shumë e fuqishme Deri më tani, dihej se Mercedes-AMG A45 S është një makinë e fuqishme me motorin 2.0 litra që prodhon 415 kuaj fuqi, i mundëson shpejtësinë...

Mercedes-AMG A45 S ka arritur një rekord të ri në pistën e Nurburgringut

para 3 dite - Gazeta Observer

Ky është një vërtetim, që AMG A45 S është një makinë shumë e fuqishme Deri më tani, dihej se Mercedes-AMG A45 S është një makinë e fuqishme me motorin 2.0 litra që prodhon 415 kuaj fuqi, i mundëson shpejtësinë...

Ky është Mercedes AMG G63 Brabus, një nga 10 veturat e vetme të këtij lloji

para 4 dite - Gazeta Observer

Që Mercedes është një markë mjaftë kualitative e makinave e dinë të gjithë mirëpo këtë gjë kjo kompani po e vërteton vazhdimisht. Mercedes prodhoi veturën AMG G63 Brabus në numër të limituar, ku u prodhuan...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK