http://kariera.mk

OBSH: Një në 10 të infektuar me COVID-19 është punonjës i shëndetësisë

para një jave - Zëri i Amerikës

Organizata Botërore e Shëndetësisë ka ngritur shqetësimin e infektimit me koronavirus, të një numri gjithnjë e më të madh punonjësish të shëndetësisë. Sipas drejtorit të organizatës për Evropën Hans Kluge,...

Drejtori i OBSH për Evropë: Shenja inkurajuese të ngadalësimit të përapjes së virusit në Evropë

para një jave - Insajderi

“Edhe pse situata është ende brengosëse, po fillojmë të vërejmë shenja inkurajuese”, ka thënë Hans Kluge në një konferencë për gazetarë të emetuar on-line nga Kopenhaga. Ai ka thënë se në Itali, ku është...

OBSH: Shenja inkurajuese në Europë për luftën kundër koronavirusit. Mjekët italianë janë heronj

para një jave - Koha Jone

Organizata Botërore e Shëndetit (OBSH) thotë se ka “shenja inkurajuese” në Europë në luftën kundër koronavirusit Sars-CoV-2. “Megjithëse situata mbetet shumë serioze, ne kemi filluar të shohim shenja inkurajuese,”...

COVID19: OBSH thotë se po vëren shenja inkurajuese në Evropë

para një jave - Zeri

Drejtori i Organizatës Botërore të Shëndetësisë në Evropë, Hans Kluge, thotë se po sheh “shenja inkuarjuese” pasi Italia raportoi një normë më të ulët të infeksioneve të koronavirusit, raporton AFP. “Ndërsa...

Organizata Botërore e Shëndetësisë: Shenja inkurajuese në Europë për luftën kundër koronavirusit

para një jave - Gazeta Tema

Organizata Botërore e Shëndetit (OBSH) thotë se ka “shenja inkurajuese” në Europë në luftën kundër koronavirusit Sars-CoV-2. “Megjithëse situata mbetet shumë serioze, ne kemi filluar të shohim shenja inkurajuese,”...

Coronavirusi, OBSH thotë se po sheh shenja inkurajuese në Evropë

para një jave - Zhurnal

Drejtori i Organizatës Botërore të Shëndetësisë në Evropë, Hans Kluge, thotë se po sheh  “shenja inkuarjuese” pasi Italia raportoi një normë më të ulët të infeksioneve të coronavirusit, raporton AFP....

Coronavirusi, OBSH thotë se po sheh shenja inkurajuese në Evropë

para një jave - Medial

Drejtori i Organizatës Botërore të Shëndetësisë në Evropë, Hans Kluge, thotë se po sheh  “shenja inkuarjuese” pasi Italia raportoi një normë më të ulët të infeksioneve të coronavirusit, raporton AFP. “Ndërsa...

Coronavirusi, OBSH thotë se po sheh shenja inkurajuese në Evropë

para një jave - Telegrafi

Drejtori i Organizatës Botërore të Shëndetësisë në Evropë, Hans Kluge, thotë se po sheh “shenja inkuarjuese” pasi Italia raportoi një normë më të ulët të infeksioneve të coronavirusit, raporton AFP. “Ndërsa...

OBSH: Në Evropë po ngadalësohet përhapja e koronavirusit të ri

para një jave - TV Koha

Në Evropë ka shenja që është duke u ngadalësuar përhapja e Kovid-19, por situata mbetet serioze, deklaroi sot drejtori Zyrës Evropiane të Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH), Hans Kluge. “Megjithëse...

Covid-19, OBSH thotë se ka shenja inkurajuese në Evropë

para një jave - Klan Kosova

Drejtori rajonal evropian i Organizatës Botërore të Shëndetësisë thotë se po sheh “shenja inkurajuese” pasi Italia raportoi një normë më të ulët të infeksioneve të koronavirusit. “Përderisa situata mbetet...

Koronavirusi-OBSH: Në Europë ka shenja inkurajuese. Pandemia ende nuk e ka arritur kulmin

para një jave - Lexo

Organizata Botërore e Shëndetit (OBSH) thotë se ka “shenja inkurajuese” në Europë në luftën kundër koronavirusit Sars-CoV-2.”Megjithëse situata mbetet shumë serioze, ne kemi filluar të shohim shenja inkurajuese,”...

OBSH: Shenja inkurajuese të situatës me koronavirus në Evropë

para një jave - GazetaBlic

Zyrtarët e OBSH-së kanë thënë se janë duke i vërejtur disa shenja inkurajuese në Evropë, pasi Italia ka raportuar së fundmi një numër më të vogël të infekturave dhe të personave të vdekur, shkruan The...

OBSH optimiste: Po shohim të dhëna inkurajuese në Europë

para një jave - Koha Jone

Qendra europiane e Organizatës Botërore të Shëndetit tha se po sheh “shenja inkurajuese” në kontinent pasi Italia raportoi një normë më të ulët të infeksioneve të koronavirusit, sipas AFP. Drejtori rajonal...

OBSH: Në Evropë po ngadalësohet përhapja e koronavirusit të ri

para një jave - Shenja

Në Evropë ka shenja që është duke u ngadalësuar përhapja e Kovid-19, por situata mbetet serioze, deklaroi sot drejtori Zyrës Evropiane të Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH), Hans Kluge. “Megjithëse...

Corona e pamëshirshme, OBSH: shenja inkurajuese për Evropën

para një jave - Te Sheshi

Ekzistojnë “shenja inkurajuese” të një ngadalësimi të përhapjes së koronavirusit në Evropë, megjithëse situata është ende serioze, tha drejtori i degës së Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) për...

OBSH thotë se po vëren shenja inkurajuese në Evropë

para një jave - Albinfo

Drejtori i Organizatës Botërore të Shëndetësisë në Evropë, Hans Kluge, thotë se po sheh “shenja inkuarjuese” pasi Italia raportoi një normë më të ulët të infeksioneve të koronavirusit, raporton AFP. “Ndërsa...

OBSH: Në Evropë po ngadalësohet përhapja e koronavirusit të ri

para një jave - News33

Në Evropë ka shenja që është duke u ngadalësuar përhapja e Kovid-19, por situata mbetet serioze, deklaroi sot drejtori Zyrës Evropiane të Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH), Hans Kluge. “Megjithëse...

Covid-19, OBSh-ja thotë se ka shenja inkurajuese në Evropë

para një jave - Epoka e Re

Drejtori rajonal evropian i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSh), Hans Kluge, ka thënë se po sheh “shenja inkurajuese” pasi Italia ka raportuar një normë më të ulët të infeksioneve të koronavirusit....

OBSH-ja: Ka shenja shprese të situatës me koronavirus në Evropë

para një jave - News33

Zyrtarët e OBSH-së kanë thënë se janë duke i vërejtur disa shenja inkurajuese në Evropë, pasi Italia ka raportuar së fundmi një numër më të vogël të infekturave dhe të personave të vdekur, shkruan The...

OBSH-ja: Ka shenja shprese të situatës me koronavirus në Evropë

para një jave - Periskopi

Zyrtarët e OBSH-së kanë thënë se janë duke i vërejtur disa shenja inkurajuese në Evropë, pasi Italia ka raportuar së fundmi një numër më të vogël të infekturave dhe të personave të vdekur, shkruan The...

OBSH-ja: Ka shenja shprese të situatës me koronavirus në Evropë

para një jave - Gazeta Observer

Zyrtarët e OBSH-së kanë thënë se janë duke i vërejtur disa shenja inkurajuese në Evropë, pasi Italia ka raportuar së fundmi një numër më të vogël të infekturave dhe të personave të vdekur, shkruan The...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK