http://kariera.mk

Presidenti Thaci vizitoi Batalionin e Mjekësisë në FSK

para një jave - RTV 21

Thaçi: Gjendja në vend ndaj COVID-19 është duke u menaxhuar mire.- Rama: Nuk kemi asnjë pjesëtar të FKS-së të infektuar me COVID 19.- Syla: Kemi ngritur edhe kapacitetet e brendshme infrastrukturore Presidenti...

Thaçi: Gjendja me koronavirus në Kosovë është duke e menaxhuar mirë

para një jave - OraInfo

Edhe Kosova po përballet me përhapjen e koronavirusit ku deri më tani janë shënuar 71 raste të prekur dhe nje person ka ndërruar jetë. Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi sot ka vizituar Qendrën...

Presidenti Thaçi: Batalioni i Mjekësisë në FSK i mobilizuar në luftimin e koronavirusit

para një jave - Klan Kosova

Presidenti i vendit Hashim Thaçi ka vizituar sot Batalionin e Mjekësisë në Forcën e Sigurisë së Kosovës. Thaçi është shprehur se ky batalion mjekësor i FSK-së, është i mobilizuar dhe përmbush kapacitetet...

Presidenti Thaçi nga FSK-ja përsëri fton qytetarët që të mos dalin

para një jave - Kallxo

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka vizituar sot Batalionin e Mjekësisë në Forcën e Sigurisë së Kosovës. Ai në një vizitë të përbashkët me komandantin Rrahman Rama ka ftuar qytetarët që të rrinë në shtëpi...

Thaçi: FSK-ja është e gatshme që t’u dalë në ndihmë qytetarëve të Kosovës, kurdo që kërkohet

para një jave - Lajmi.net

Përmes një postimi në Facebook, Thaçi ka kërkuar nga qytetarët e Kosovës që të rrinë në shtëpitë e tyre, në këtë mënyrë siç tha ai, Forca e Sigurisë së Kosovës nuk do të ketë fare nevojë ta aktivizojë...

Thaçi viziton Batalionin e Mjekësisë të FSK-së: Do të jetë në shërbim të qytetarëve nëse nevojitet

para një jave - Sinjali

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka vizituar sot Batalionin e Mjekësisë së Forcave të Sigurisë së Kosovës. Përmes një postimi në Facebook, Thaçi ka shkruar se në rast nevoje Batalioni...

Thaçi: FSK-ja është e gatshme që t’u dalë në ndihmë qytetarëve të Kosovës, kurdo që kërkohet

para një jave - Zeri

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, sot ka vizituar Forcën e Sigurisë së Kosovës, konkretisht Batalionin e Mjekësisë, ku për së afërmi ka parë punën e tyre. Përmes një postimi në Facebook, Thaçi ka kërkuar...

Thaçi: FSK-ja është e gatshme që t’u dalë në ndihmë qytetarëve të Kosovës, kurdo që kërkohet

para një jave - Telegrafi

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, sot ka vizituar Forcën e Sigurisë së Kosovës, konkretisht Batalionin e Mjekësisë, ku për së afërmi ka parë punën e tyre. “Për mua ishte kënaqësi e veçantë të shoh një...

Thaçi: FSK e gatshme t’i ndihmojë institucionet

para një jave - RTV 21

Rama: Asnjë pjesëtar i FSK-së nuk është i infektuar me koronavirus Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, sot ka vizituar Forcën e Sigurisë së Kosovës, konkretisht Batalionin e Mjekësisë, ku për së afërmi...

Thaçi: FSK-ja është e gatshme që t’u dalë në ndihmë qytetarëve të Kosovës, kurdo që kërkohet

para një jave - InfoShqip

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, sot ka vizituar Forcën e Sigurisë së Kosovës, konkretisht Batalionin e Mjekësisë, ku për së afërmi ka parë punën e tyre. “Për mua ishte kënaqësi e veçantë të shoh një...

Thaçi viziton Batalionin e Mjekësisë në FSK

para një jave - Klan Kosova

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, sot ka vizituar Forcën e Sigurisë së Kosovës, konkretisht Batalionin e Mjekësisë, ku për së afërmi ka parë punën e tyre. “Për mua ishte kënaqësi e veçantë të shoh një...

Thaçi mobilizon Batalionin e Mjekësisë së FSK-së në rast nevoje

para një jave - Infokusi

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka vizituar Batalionin e Mjekësisë së Forcës së Sigurisë së Kosovës, shkruan gazeta inFokus. Thaçi ka thënë se ky battalion është  gatshëm të i shërbejë qytetarëve të...

Hashim Thaçi: Batalioni i Mjekësisë së FSK-së i gatshëm për shërbim të qytetarëve

para një jave - Infokusi

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka vizituar Batalionin e Mjekësisë së Forcës së Sigurisë së Kosovës, shkruan gazeta inFokus. Thaçi ka thënë se ky battalion është  gatshëm të i shërbejë qytetarëve të...

Thaçi: Forca e Sigurisë është e gatshme t’u dalë në ndihmë qytetarëve dhe institucioneve në luftimin e pandemisë COVID19

para një jave - Arbresh

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi ka vizituar sot Batalionin e Mjekësisë së Forcës së Sigurisë së Kosovës (FSK). Thaçi, pas kësaj vizite u ka bërë thirrje qytetarëve që të qëndrojnë në shtëpitë...

Thaçi viziton Batalionin e Mjekësisë në FSK

para një jave - Ekonomia Online

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, sot ka vizituar Forcën e Sigurisë së Kosovës, konkretisht Batalionin e Mjekësisë, ku për së afërmi ka parë punën e tyre. “Për mua ishte kënaqësi e veçantë të shoh një...

Presidenti Thaçi viziton Batalionin e Mjekësisë në Forcën e Sigurisë së Kosovës

para një jave - Periskopi

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, sot ka vizituar Forcën e Sigurisë së Kosovës, konkretisht Batalionin e Mjekësisë, ku për së afërmi ka parë punën e tyre. “Për mua ishte kënaqësi e veçantë të shoh një...

Thaçi: FSK-ja është e gatshme që t’u dalë në ndihmë qytetarëve të Kosovës, kurdo që kërkohet

para një jave - Ekonomia Online

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, sot ka vizituar Forcën e Sigurisë së Kosovës, konkretisht Batalionin e Mjekësisë, ku për së afërmi ka parë punën e tyre. “Për mua ishte kënaqësi e veçantë të shoh një...

Presidenti Thaçi viziton Batalionin e Mjekësisë në Forcën e Sigurisë së Kosovës

para një jave - Ekonomia Online

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, sot ka vizituar Forcën e Sigurisë së Kosovës, konkretisht Batalionin e Mjekësisë, ku për së afërmi ka parë punën e tyre. “Për mua ishte kënaqësi e veçantë të shoh një...

Presidenti Thaçi viziton Batalionin e Mjekësisë në FSK

para një jave - Epoka e Re

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka vizituar Forcën e Sigurisë së Kosovës, konkretisht Batalionin e Mjekësisë, ku për së afërmi ka parë punën e tyre. Me këtë rast, Thai ka thënë FSK-ja është e gatshme...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK