http://kariera.mk

Në Greqi vdesin 25 persona dhe mbi 830 të infektuar me Covid-19

para një jave - Sinjali

Numri i viktimave në Greqi ka shkuar në 25, ku vetëm ditën e sotme ndërruan jetë 3 persona si pasojë e COVID-19. Listës iu shtua një ushtarak 46-vjeç ,i cili humbi jetën në spitalin e Aleksandrupolit në...

Më shumë se 60 persona në gjendje të rëndë/ Shkon në 25 numri i viktimave në Greqi

para një jave - Top Channel

Ka shkuar në 25 numri i vdekjeve nga Covid-19 në Greqi. Viktima e fundit është një 70-vjeçar nga Glifadha e Athinës. Parashikohet të ketë një shtim të ndjeshëm të jetëve të humbura, pasi në gjendje të...

Covid-19 në Greqi: 25 të vdekur dhe mbi 830 të infektuar

para një jave - Aktuale

Numri i viktimave në Greqi ka shkuar në 25 ku vetëm ditën e sotme ndërruan jetë 3 persona si pasojë e COVID-19. Listës iu shtua një ushtarak 46 vjeç ,i cili humbi jetën në spitalin e Aleksandrupolit në...

25 të vdekur nga koronavirusi në Greqi, mes viktimave edhe një ushtar

para një jave - Vizion Plus

Tre persona kanë ndërruar jetë në Greqi, duke e çuar në 25 numrin e viktimave nga COVID-19. Mes viktimave të fundit është edhe një ushtar 46- vjeçar, i cili humbi jetën në spitalin e Aleksandrupolit në...

Shkon në 24 numri i viktimave në Greqi/ Pas babait, ndërron jetë edhe i biri

para një jave - Top Channel

Ka shkuar në 24 numri i vdekjeve nga Covid-19 në Greqi. Viktima e fundit është një 64-vjeçar nga fshati Damaskinia në Kostur. Mësohet se i ndjeri është anëtari i dytë i familjes, që humb jetën si pasojë...

Shkon në 25 numri i viktimave në Greqi nga COVID-19, vdesin ushtari në Xanthi dhe një profesor gjerman në Kretë

para një jave - Koha Jone

Dy persona kanë vdekur gjatë orëve të fundit në Greqi duke e çuar në 25 numrin e viktimave në total nga koronavirusi. Ajo që bie në sy është vdekja e një ushtari 46- vjeçar në Xanthi dhe nuk kishte asnjë...

Shkon në 25 numri i viktimave në Greqi nga COVID-19 , vdesin ushtari në Xanthi dhe një profesor gjerman në Kretë

para një jave - BalkanWeb

GREQI Dy persona kanë vdekur gjatë orëve të fundit në Greqi duke e çuar në 25 numrin e viktimave në total nga koronavirusi. Ajo që bie në sy është vdekja e një ushtari 46- vjeçar në Xanthi dhe nuk kishte...

Në Greqi ka 25 të vdekur dhe 830 të prekur nga Covid-19!

para një jave - Blitz

Numri i viktimave në Greqi ka shkuar në 25 ku vetëm ditën e sotme ndërruan jetë 3 persona si pasojë e COVID-19. Listës iu shtua një ushtarak 46 vjeç ,i cili humbi jetën në spitalin e Aleksandrupolit në...

Më shumë se 60 persona në gjendje të rëndë/ Shkon në 25 numri i viktimave në Greqi

para një jave - Lexo

Ka shkuar në 25 numri i vdekjeve nga Covid-19 në Greqi. Viktima e fundit është një 70-vjeçar nga Glifadha e Athinës. Parashikohet të ketë një shtim të ndjeshëm të jetëve të humbura, pasi në gjendje të...

25 të vdekur nga koronavirusi në Greqi, mes viktimave edhe një ushtar

para një jave - in7

Tre persona kanë ndërruar jetë në Greqi, duke e çuar në 25 numrin e viktimave nga COVID-19. Mes viktimave të fundit është edhe një ushtar 46- vjeçar, i cili humbi jetën në spitalin e Aleksandrupolit në...

Rritet numri i viktimave nga koronavirusi në Greqi, mes tyre edhe një ushtar

para një jave - Gazeta Telegraf

Ka shkuar në 25 numri i viktimave nga koronavirusi në Greqi, pasi vetëm ditën e sotme kanë humbur jetën tre persona. Viktima e fundit është një burrë 70-vjeçar nga Glyfada dhe lajmin e konfirmoi kreu i...

Covid-19 në Greqi: 25 të vdekur dhe mbi 830 të infektuar

para një jave - Epoka e Re

Numri i viktimave në Greqi ka shkuar në 25 ku vetëm ditën e sotme ndërruan jetë 3 persona si pasojë e COVID-19. Listës iu shtua një ushtarak 46 vjeç ,i cili humbi jetën në spitalin e Aleksandrupolit në...

Greqi/ Shkon në 23 numri i viktimave nga CoVid-19

para një jave - Top Channel

Ka shkuar në 23 numri i viktimave nga Covid-19 në Greqinë fqinje. Listës iu shtua një ushtarak 46 vjeç ,i cili humbi jetën në spitalin e Aleksandrupolit në veri lindje të vendit. Vlen të përmendet se 46...

Shkon në 25 numri i viktimave në Greqi nga COVID-19

para një jave - LajmiFundit

GREQI Dy persona kanë vdekur gjatë orëve të fundit në Greqi duke e çuar në 25 numrin e viktimave në total nga koronavirusi. Ajo që bie në sy është vdekja e një ushtari 46- vjeçar në Xanthi dhe nuk kishte...

Infermierja italiane vret veten pasi doli pozitive për koronavirus

para një jave - Lajm

Daniela Trezzi, 34-vjeç, po punonte në vijën e parë të krizës koronavirus në një spital në Lombardi, rajoni me prekjen më të madhe të Italisë, raporton “Daily Mail”. Federata Kombëtare e infermierëve të...

Shkon në 23 numri i viktimave nga koronavirusi në Greqi

para një jave - Lajmi.net

Listës iu shtua një ushtarak 46 vjeç ,i cili humbi jetën në spitalin e Aleksandrupolit në veri lindje të vendit. Vlen të përmendet se 46 vjeçari nuk vuante nga ndonjë sëmundje tjetër. Deri më tani në Greqi...

Shkon në 23 numri i viktimave nga COVid-19 në Greqi

para një jave - Koha Jone

Ka shkuar në 23 numri i viktimave nga Covid-19 në Greqinë fqinje. Listës iu shtua një ushtarak 46 vjeç ,i cili humbi jetën në spitalin e Aleksandrupolit në veri lindje të vendit. Vlen të përmendet se 46...

Shkon në 23 numri i viktimave nga koronavirusi në Greqi

para një jave - Lajm

Listës iu shtua një ushtarak 46 vjeç ,i cili humbi jetën në spitalin e Aleksandrupolit në veri lindje të vendit. Vlen të përmendet se 46 vjeçari nuk vuante nga ndonjë sëmundje tjetër. Deri më tani në Greqi...

Koronavirusi, 22 viktima në Greqi, shënohet 78 raste të reja

para një jave - Medial

Rëndohet bilanci i të vdekurve nga Covid-19 edhe në Greqi. Dita e sotme e ka çuar në 22 numrin e viktimave. Ndërkohë, një tjetër person ka humbur jetën në Kretë kësaj here. Bëhet fjale për një profesor...

Në Greqi gjithsej 22 viktima nga Kovid-19, të infektuar 821 persona

para një jave - Koha.mk

Athinë, 25 mars – Edhe dy persona në Greqi vdiqën nga koronavirusi, me çka numri i viktimave u rrit në 22, përderisa, janë regjistruar gjithsej 821 raste të konfirmuara me Kovid-19,  prej të cilëve 78...

Koronavirusi, 22 viktima në Greqi, shënohet 78 raste të reja

para një jave - Koha Jone

Rëndohet bilanci i të vdekurve nga Covid-19 edhe në Greqi. Dita e sotme e ka çuar në 22 numrin e viktimave. Ndërkohë, një tjetër person ka humbur jetën në Kretë kësaj here. Bëhet fjale për një profesor...

Në Greqi gjithsej 22 viktima nga Kovid-19, të infektuar 821 persona

para një jave - TV21

Edhe dy persona në Greqi vdiqën nga koronavirusi, me çka numri i viktimave u rrit në 22, përderisa, janë regjistruar gjithsej 821 raste të konfirmuara me Kovid-19,  prej të cilëve 78 janë në 24 orët e...

Një tjetër viktimë nga koronavirusi në Greqi, numri i të infektuarve shkon në 743

para një jave - Insajderi

Në Greqi vazhdon që të shtohet numri i të infektuarve me koronavirus. Së fundmi, humbi jetën një i moshuar në spitalin e Xanthit, ndërsa ishte diagnostifikuar me koronavirus që prej së mërkurës. “Spitali...

22 të vdekur në Greqi nga koronavirusi, 821 të infektuar

para një jave - Klan

22 të vdekur në Greqi nga koronavirusi, 821 të infektuar Në Greqi ka shkuar në 22 numri i viktimave që kanë humbur jetën për shkak të sëmundjes së koronavirusit. Viktima e fundit është një 42-vjeçar gjerman...

22 të vdekur në Greqi, 53 të tjerë në gjendje kritike

para një jave - Vizion Plus

COVID-19 ka shkaktuar dy viktima këtë të mërkurë në Greqi. Sipas të dhënave zyrtare, me dy viktimat e kësaj dite, shifra totale e personave që që humbën betejën për jetën ka shkuar në 21 persona. Vazhdon...

Rritet bilanci, 22 të vdekur në Greqi, 53 të tjerë në gjendje kritike

para një jave - LajmiFundit

Koronavirusi ka shkaktuar dy viktima këtë të mërkurë në shtetin fqinj, Greqi. Sipas të dhënave zyrtare, me dy viktimat e kësaj dite, shifra totale e personave që që humbën betejën për jetën ka shkuar në...

Koronavirusi në Greqi: 48 raste të reja, 20 viktima dhe 743 të infektuar

para një jave - Koha Jone

Në Greqi janë konfirmuar 48 raste të reja me koronavirus. Njoftimin e dha Profesori i Sëmundjeve Infektive, Sotiris Tsiodras. Ai deklaroi se deri më tani jsanë shënuar 20 viktima, me një moshë mesatare...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK