http://kariera.mk

Flota e re e autoambulancave të emergjencave civil, gati të vijë nga Turqia

para një jave - TV Koha

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se është gati për tu nisur nga Turqia flota e re e autoambulancave të emergjencave civile. Lajmin, kryeministri Edi Rama e bëri të ditur në një postim në Facebook, duke...

Erdogan nis ambulancat në ndihmë të Shqipërisë

para një jave - Zeri

Përveç pajisjeve mjekësore, në një kohë pandemie, Shqipëria do të marrë nga Turqia edhe një flotë të re ambulancash. Lajmi është bërë i ditur nga kryeministri Rama, me anë të një statusi në Facebook. Rama...

Po vijnë nga Turqia, Rama zbulon flotën e ambulancave që do “luftojnë” COVID-19

para një jave - Derveni

Shqipëria është një ndër të vendet e prekura nga koronavirusi i ri, COVID-19. Ditën e sotme në vend u regjistruan 174 të prekur nga ky virus dhe 6 viktima. Shpërndarja gjeografike e rasteve pozitive, është...

Erdogan nis ambulancat në ndihmë të Shqipërisë

para një jave - GazetaBlic

Përveç pajisjeve mjekësore, në një kohë pandemie, Shqipëria do të marrë nga Turqia edhe një flotë të re ambulancash. Lajmi është bërë i ditur nga kryeministri Rama, me anë të një statusi në Facebook. Rama...

Turqia bën gati disa ambulanca, do t’i siellë në Shqipëri si ndihmë

para një jave - Sinjali

Përveç pajisjeve mjekësore, në një kohë pandemie, Shqipëria do të marrë nga Turqia edhe një flotë të re ambulancash. Lajmi është bërë i ditur nga kryeministri Edi Rama, me anë të një statusi në Facebook....

Erdogan nis ambulancat në ndihmë të Shqipërisë

para një jave - Flaka

Përveç pajisjeve mjekësore, në një kohë pandemie, Shqipëria do të marrë nga Turqia edhe një flotë të re ambulancash. Lajmi është bërë i ditur nga kryeministri Rama, me anë të një statusi në Facebook. Rama...

Rama prezanton flotën e re të ambulancave të Emergjencave Civile, nga Turqia drejt Shqipërisë

para një jave - Gazeta e re

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar flotën e autoambulancave të Emergjencave Civile që do iu vijnë në ndihmë qytetarëve, në këtë kohë të vështirë jo vetëm për vendin tonë po për mbarë botën. Përmes një...

Turqia bën gati ambulancat për Shqipërinë

para një jave - Tetova1

Përveç pajisjeve mjekësore, në një kohë pandemie, Shqipëria do të marrë nga Turqia edhe një flotë të re ambulancash. Lajmi është bërë i ditur nga kryeministri Rama, me anë të një statusi në Facebook. Rama...

Turqia bën gati ambulancat për Shqipërinë

para një jave - InfoShqip

Përveç pajisjeve mjekësore, në një kohë pandemie, Shqipëria do të marrë nga Turqia edhe një flotë të re ambulancash. Lajmi është bërë i ditur nga kryeministri Rama, me anë të një statusi në Facebook. Rama...

Nga Turqia drejt Tiranës, Rama prezanton flotën e re të ambulancave të Emergjencave Civile

para një jave - Zhurnal

Kur Shqipëria është mes vendeve të goditura nga pandemia e COVID-19, ku aktualisht numri i të prekurve ka shkuar në 174, kryeministri Edi Rama ka prezantuar flotën e autoambulancave të Emergjencave Civile...

Po vijnë nga Turqia, Rama zbulon flotën e ambulancave që do "luftojnë" COVID-19 (FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Shqipëria është një ndër të vendet e prekura nga koronavirusi i ri, COVID-19. Ditën e sotme në vend u regjistruan 174 të prekur nga ky virus dhe 6 viktima. Shpërndarja gjeografike e rasteve pozitive, është...

FOTO/ Nga Turqia drejt Tiranës, Rama prezanton flotën e re të ambulancave të Emergjencave Civile

para një jave - Medial

Kur Shqipëria është mes vendeve të goditura nga pandemia e COVID-19, ku aktualisht numri i të prekurve ka shkuar në 174, kryeministri Edi Rama ka prezantuar flotën e autoambulancave të Emergjencave Civile...

Kryeministri i Shqipërisë, Rama: Autoambulancat e emergjencave civile gati për t’u nisur nga Turqia

para një jave - Anadolu Agency

Tiranë Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka njoftuar se në Shqipëri nga Turqia do të mbërrijnë autoambulancat e reja për emergjencat civile, transmeton Anadolu Agency (AA). "Flota e re e autoambulancave...

Niset flota e re e ambulancave të emergjencave civile nga Turqia drejt Shqipërisë

para një jave - Vizion Plus

Kryeministri Edi Rama ka bërë të ditur këtë të enjte flota e re e autoambulancave të emergjencave civile është gati për t’u nisur nga Turqia drejt vendit tonë. Në një postim në “Facebook”, kreu i qeverisë...

Rama prezanton flotën e re të ambulancave të Emergjencave Civile, nga Turqia drejt Shqipërisë

para një jave - Klan Kosova

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar flotën e autoambulancave të Emergjencave Civile që do iu vijnë në ndihmë qytetarëve, në këtë kohë të vështirë jo vetëm për vendin tonë po për mbarë botën. Përmes një...

Flota e autoambulancave nga Turqia gati për në Shqipëri

para një jave - Klan

Flota e autoambulancave nga Turqia gati për në Shqipëri Disa autoambulanca do të nisen drejt Shqipërisë nga Turqia. Lajmin e ka dhënë kreu i qeverisë, Edi Rama në një postim në Facebook. “Flota e re e...

Erdogan nis ambulancat në ndihmë të Shqipërisë

para një jave - InfoAlb

Përveç pajisjeve mjekësore, në një kohë pandemie, Shqipëria do të marrë nga Turqia edhe një flotë të re ambulancash. Lajmi është bërë i ditur nga kryeministri Rama, me anë të një statusi në Facebook. Rama...

Erdogan nis ambulancat në ndihmë të Shqipërisë

para një jave - TopShqip

Përveç pajisjeve mjekësore, në një kohë pandemie, Shqipëria do të marrë nga Turqia edhe një flotë të re ambulancash. Lajmi është bërë i ditur nga kryeministri Rama, me anë të një statusi në Facebook. Rama...

FOTO/ Nga Turqia drejt Tiranës, Rama prezanton flotën e re të ambulancave të Emergjencave Civile

para një jave - BalkanWeb

Kur Shqipëria është mes vendeve të goditura nga pandemia e COVID-19, ku aktualisht numri i të prekurve ka shkuar në 174, kryeministri Edi Rama ka prezantuar flotën e autoambulancave të Emergjencave Civile...

Flota e re e ambulancave civile nga Turqia drejt Shqipërisë (FOTO)

para një jave - Koha Jone

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar flotën e autoambulancave të Emergjencave Civile që do iu vijnë në ndihmë qytetarëve, në këtë kohë të vështirë jo vetëm për vendin tonë po për mbarë botën. Përmes një...

Përveç pajisjeve mjekësore, Turqia bën gati ambulancat për Shqipërinë

para një jave - Opinion

Përveç pajisjeve mjekësore, Shqipëria do të marrë nga Turqia edhe një flotë të re ambulancash. Lajmi është bërë i ditur nga Kryeministri Rama, me anë të një statusi në Facebook. Rama shkruan se flota e...

FOTOT/ “Flotë e re autoambulancash”, Rama: Niset nga Turqia drejt Shqipërisë

para një jave - Gazeta Tema

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se disa autoambulanca po i shtohen flotës shqiptare të emergjencave civile. Shefi i qeverisë publikon pamjet tek shkruan se ato janë gati për nisur nga Turqia në drejtim...

Rama prezanton flotën e re të ambulancave (FOTO)

para një jave - Koha Jone

Shqipëria do të ketë një flotë të re ambulancash për emergjencat spitalore. Lajmi është publikuar nga Kryeministri Edi Rama. Në një publikim në Facebook, kreu i qeverisë ka postuar dhe fotot e mjeteve...

Turqia bën gati ambulancat për Shqipërinë

para një jave - Lajme.al

Përveç pajisjeve mjekësore, në një kohë pandemie, Shqipëria do të marrë nga Turqia edhe një flotë të re ambulancash. Lajmi është bërë i ditur nga kryeministri Rama, me anë të një statusi në Facebook. Rama...

Flota e re e ambulancave civile nga Turqia

para një jave - Gazeta Telegraf

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar flotën e autoambulancave të Emergjencave Civile që do iu vijnë në ndihmë qytetarëve, në këtë kohë të vështirë jo vetëm për vendin tonë po për mbarë botën. Përmes një...

Nga Turqia drejt Tiranës, Rama prezanton flotën e re të ambulancave të Emergjencave Civile

para një jave - in7

Kur Shqipëria është mes vendeve të goditura nga pandemia e COVID-19, ku aktualisht numri i të prekurve ka shkuar në 174, kryeministri Edi Rama ka prezantuar flotën e autoambulancave të Emergjencave Civile...

Rama publikon FOTOT: Flota e re e autoambulancave gati për tu nisur për në Shqipëri

para një jave - Lexo

Kryeministri Rama ka publikuar pamjet nga flota e re e autoambulancave që do të nisen nga Turqia për në Shqipëri. “🔴 FLOTA E RE E AUTOAMBULANCAVE TË EMERGJENCAVE CIVILE GATI PËR T’U NISUR NGA TURQIA🇹🇷DREJT🇦🇱SHQIPËRISË

COVID -19 Flota e re e autoambulancave gati për t’u nisur nga Turqia drejt Shqipërisë

para një jave - 24 ore

Kryeministri Edi Rama tha sot se “flota e re e autoambulancave të emergjencave civile është gati për t’u nisur nga Turqia drejt Shqipërisë”. Kryeministri ndau pamje të autoambulancave të reja të cilat...

Përveç pajisjeve mjekësore, Turqia dërgon flotën e re të ambulancave drejt Shqipërisë

para një jave - Gazeta e re

Përveç pajisjeve mjekësore, në një kohë pandemie, Shqipëria do të marrë nga Turqia edhe një flotë të re ambulancash. Lajmi është bërë i ditur nga kryeministri Rama, me anë të një statusi në Facebook. Rama...

Niset flota e re e ambulancave nga Turqia drejt Shqipërisë

para një jave - Fakti Ditor

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar flotën e autoambulancave të Emergjencave Civile që do iu vijnë në ndihmë qytetarëve, në këtë kohë të vështirë jo vetëm për vendin tonë po për mbarë botën. Përmes një...

Niset flota e re e ambulancave nga Turqia drejt Shqipërisë

para një jave - Periskopi

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar flotën e autoambulancave të Emergjencave Civile që do iu vijnë në ndihmë qytetarëve, në këtë kohë të vështirë jo vetëm për vendin tonë po për mbarë botën. Përmes një...

Rama prezanton flotën e re të ambulancave të Emergjencave Civile, nga Turqia drejt Shqipërisë

para një jave - Zyrtare

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar flotën e autoambulancave të Emergjencave Civile që do iu vijnë në ndihmë qytetarëve, në këtë kohë të vështirë jo vetëm për vendin tonë po për mbarë botën. Përmes një...

Niset flota e re e ambulancave civile nga Turqia drejt Shqipërisë

para një jave - Fakti Ditor

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar flotën e autoambulancave të Emergjencave Civile që do iu vijnë në ndihmë qytetarëve, në këtë kohë të vështirë jo vetëm për vendin tonë po për mbarë botën. Përmes një...

Rama:“Forcat e Armatosura” kundër Covid-19, po nisen nga Turqia

para një jave - Arbresh

Kryeministri Rama ka publikuar në rrjetin social fotot e disa prej autoambulancave të reja që do të mund të përdorë Shqipëria në këto kohë të koronavirusit. Kryeministri shkruan se ambulancat vijnë nga Turqia së shpejti.

Nga Turqia drejt Tiranës, Rama prezanton flotën e re të ambulancave të Emergjencave Civile

para një jave - LajmiFundit

Kur Shqipëria është mes vendeve të goditura nga pandemia e COVID-19, ku aktualisht numri i të prekurve ka shkuar në 174, kryeministri Edi Rama ka prezantuar flotën e autoambulancave të Emergjencave Civile...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK