http://kariera.mk

Ambasadorja Kim një mesazh të rëndësishëm për qytetarët amerikanë në Shqipëri

para një jave - Top Channel

Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim me anë të një video mesazhi të publikuar në rrjetet sociale ka bërë thirrje qytetarëve amerikanë në Shqipëri që të kthehen në SHBA. “Prioriteti kryesor është mbrojtja...

“Prisni menjëherë biletën dhe kthehuni në SHBA”, ambasadorja Yuri Kim përsërit thirrjen për amerikanët që jetojnë në Shqipëri

para një jave - BalkanWeb

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim, përsërit edhe njëherë thirrjen për shtetasit amerikanë, që jetojnë në Shqipëri, që të kthehen menjëherë në vendin e tyre, referuar situatës së krijuar nga koronavirusi....

VIDEO/ “Jam ambasadorja Yuri Kim”, përsëritet mesazhi për qytetarët amerikanë: Po vijojmë luftën kundër koronavirusit, nëse doni të ktheheni në SHBA ja cila është forma

para një jave - Gazeta Tema

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim, përsërit edhe njëherë thirrjen për shtetasit amerikanë, që jetojnë në Shqipëri, që të kthehen menjëherë në vendin e tyre, referuar situatës së krijuar nga koronavirusi....

Ambasadorja Yuri Kim përsërit thirrjen për amerikanët që jetojnë në Shqipëri: Prisni menjëherë biletën dhe kthehuni në SHBA

para një jave - Standard

“Nëse jeni një qytetar amerikan, i cili nuk dëshiron të qëndrojë në Shqipëri për një kohë të pacaktuar, ju nxisim të kontaktoni menjëherë Air Albania për të prerë biletën”. Ambasadorja e SHBA në Tiranë,...

“Prisni menjëherë biletën dhe kthehuni në SHBA”, ambasadorja Yuri Kim përsërit thirrjen për amerikanët që jetojnë në Shqipëri

para një jave - Koha Jone

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim, përsërit edhe njëherë thirrjen për shtetasit amerikanë, që jetojnë në Shqipëri, që të kthehen menjëherë në vendin e tyre, referuar situatës së krijuar nga koronavirusi....

Yuri Kim thirrje qytetarëve amerikanë në Shqipëri: Kthehuni në SHBA sa më parë

para një jave - Albeu

Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim i bëri thirrje të gjithë qytetarëve amrikanë në Shqipëri që të rikthehen sa më parë në ShBA pa u anuluar të gjitha fluturimet. Përmes në videomesazhi në profilin...

Kim ju bën thirrje qytetarëve amerikanë në Shqipëri të kthehen në SHBA

para një jave - Flaka

Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim me anë të një video mesazhi të publikuar në rrjetet sociale ka bërë thirrje qytetarëve amerikanë në Shqipëri që të kthehen në SHBA. “Prioriteti kryesor është mbrojtja...

Amb.Kim përsërit: Amerikanë, prisni biletën dhe largohuni menjëherë nga Shqipëria!

para një jave - Illyria

Mesazhi i ambasadores së Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shqipëri, Yuri Kim Përshëndetje! Jam ambasadorja Yuri Kim dhe kam një mesazh për të gjithë qytetarët amerikanë në Shqipëri. Ndërsa vijojmë...

SHBA: Qytetarët amerikanë që ndodhen në Shqipëri, të kthehen në atdhe

para një jave - Arbresh

Ambasada e SHBA në Tiranë me anë të një njoftimi të bërë publik në mediat sociale, ka nxitur të gjithë qytetarët amerikanë që të kthehen menjëherë në Shtetet e Bashkuara. Ambasada njofton qytetarët amerikanë...

SHBA: Qytetarët amerikanë që ndodhen në Shqipëri, të kthehen në atdhe

para një jave - Telegrafi

Ambasada e SHBA në Tiranë me anë të një njoftimi të bërë publik në mediat sociale, ka nxitur të gjithë qytetarët amerikanë që të kthehen menjëherë në Shtetet e Bashkuara. Ambasada njofton qytetarët amerikanë...

SHBA: Qytetarët amerikanë në Shqipëri të planifikojnë kthimin e menjëhershëm në vend…

para një jave - Top Channel

Ambasada e SHBA në Tiranë me anë të një njoftimi të bërë publik në mediat sociale, ka nxitur të gjithë qytetarët amerikanë që të kthehen menjëherë në Shtetet e Bashkuara. Ambasada njofton qytetarët amerikanë...

Koronavirusi/ Ambasada amerikane thirrje qytetarëve të saj në Shqipëri: Kthehuni menjëherë në SHBA

para një jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 25/03/2020 13:13 Ambasada e SHBA i ka nxitur qytetarët amerikanë të planifikojnë kthimin e menjëhershëm në Shtetet e Bashkuara, njoftim ky në kushtet kur pandemia e koronavirusit...

SHBA: Qytetarët amerikanë në Shqipëri të planifikojnë kthimin e menjëhershëm në vend…

para një jave - Zhurnal

Ambasada e SHBA në Tiranë me anë të një njoftimi të bërë publik në mediat sociale, ka nxitur të gjithë qytetarët amerikanë që të kthehen menjëherë në Shtetet e Bashkuara. Ambasada njofton qytetarët amerikanë...

Ambasada e SHBA thirrje qytetarëve të saj në Shqipëri: Kthehuni menjëherë

para një jave - Aktuale

Ambasada e SHBA në Shqipëri i ka bërë thirrje qytetarëve të saj që të rikthehen menjëherë në atdhe nëpërmjet Stambollit ku funksionon ende linja me Tiranën. Ambasada shprehet se përveç qytetarëve amerikanë...

‘’Kthehuni menjëherë në SHBA’’, ambasada amerikan thirrje qytetarëve të saj në Shqipëri: Ka ende fluturime Tiranë- Stamboll, prej andej mund të ikni

para një jave - BalkanWeb

TIRANË Ambasada e SHBA në Shqipëri i ka bërë qytetarëve të saj që të rikthehen menjëherë në atdhe nëpërmjet Stambollit të Turqisë ku funksionon ende linja me Tiranën, saktësisht kompania Air Albania. Ambasada...

Ambasada amerikane thirrje shtetasve të saj: Mos rrini në Shqipëri, ndiqni këtë linjë udhëtimi

para një jave - Albeu

Ambasada Amerikane në Shqipëri , u kërkon qytetarëve amerikanë që të organizojnë kthimin e menjëhershëm në Shtetet e Bashkuara . Në një njoftim zyrtar, Ambasada i ka kërkuar shtetasve të saj, të cilët...

Përhapja e pandemisë në Shqipëri/ Ambasada: Qytetarët amerikanë të planifikojnë kthimin e menjëhershëm në SHBA

para një jave - Standard

Ambasada e SHBA i ka nxitur qytetarët amerikanë të planifikojnë kthimin e menjëhershëm në Shtetet e Bashkuara. Ky njoftim vjen në kushtet kur pandemia e koronavirusit ka prekur Shqipërinë dhe rastet po...

“Kthehuni menjëherë në SHBA”/ Ambasada thirrje qytetarëve amerikanë në Shqipëri

para një jave - Vizion Plus

Ambasada e SHBA-së në Shqipëri iu ka bërë thirrje qyetarëve të saj që të kthehen në SHBA, nëse nuk janë të përgatitur që të qëndrojnë në Shqipëri për një kohë ta pacaktuar. Ambasada i informon amerikanët...

SHBA: Qytetarët amerikanë në Shqipëri të kthehen menjëherë në atdhe

para një jave - Koha Jone

Ambasada e SHBA në Tiranë, përmes një njoftimi të bërë publik në mediat sociale, ka nxitur të gjithë qytetarët amerikanë që të kthehen menjëherë në Shtetet e Bashkuara. Ambasada njofton qytetarët amerikanë...

Covid-19/ Ambasada amerikane thirrje shtetasve të saj: Kthehuni menjëherë në SHBA

para një jave - Gazeta Tema

Ambasada e SHBA u ka bërë thirrje sot qytetarëve amerikanë të planifikojnë kthimin e menjëhershëm në SHBA, përveç rasteve kur janë të përgatitur për të qëndruar në Shqipëri për një kohë të pacaktuar. Në...

Frika nga Covid-19, ambasada amerikane thirrje qytetarëve të saj: Kthehuni menjëherë në SHBA me këto fluturime

para një jave - Lexo

Shtetet e Bashkuara të Amerikës po planifikojnë të tërheqin qytetarët amerikanë që jetojnë në Shqipëri drejt vendit të tyre. Ka qenë vetë SHBA që nëpërmjet një postimi ka theksuar se përveç atyre rasteve...

Ambasada u kërkon shtetasve amerikanë të ikin menjëherë nga Shqipëria

para një jave - Illyria

🇦🇱 | Ambasada e SHBA nxit qytetarët amerikanë të planifikojnë kthimin e menjëhershëm në Shtetet e Bashkuara, përveç rasteve kur jeni të përgatitur për të qëndruar në Shqipëri për një kohë të pacaktuar....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK