http://kariera.mk

PODGORICË: GJITHSEJ 67 TË INFEKTUAR

para 3 dite - Klan Macedonia

Instituti i Shëndetit Publik në Mal të Zi ka konfirmuar mëngjesin e sotëm regjistrimin edhe të 14 rasteve me koronavirus me çka në totat numri I të infektuarëve në këtë vend arrin në 67. Bëhet e ditur...

Në Mal të Zi, 14 raste të reja të koronavirusit, gjithsej 67

para 4 dite - Ina

Instituti i Shëndetit Publik i Malit të Zi njoftoi sot në mëngjes se 14 raste të reja të koronavirusit janë regjistruar në Mal të Zi, dhe numri i përgjithshëm tani është 67. Vëmendje dhe masa të posaçme...

Në Mal të Zi, 14 raste të reja të koronavirusit, gjithsej 67

para 4 dite - TV21

Instituti i Shëndetit Publik i Malit të Zi njoftoi sot në mëngjes se 14 raste të reja të koronavirusit janë regjistruar në Mal të Zi, dhe numri i përgjithshëm tani është 67. Vëmendje dhe masa të posaçme...

Mali i Zi, numri i personave COVID-19 rritet në 67

para 4 dite - Anadolu Agency

Podgoricë Në Mal të Zi edhe 14 persona janë infektuar me koronavirus, me ç'rast numri i përgjithshëm është rritur në 67, transmeton Anadolu Agency (AA). Instituti për Shëndet Publik i Malit të Zi theksoi...

Në Mal të Zi rritet bilanci i të prekurve me coronavirus

para 4 dite - Telegrafi

Instituti i Shëndetit Publik i Malit të Zi ka konfirmuar se sot janë regjistruar edhe gjashtë raste të reja në këtë vend me coronavirus, duke ngritur numrin e përgjithshëm në 54. “Ka 6.356 persona nën...

Në Mal të Zi rritet bilanci i të prekurve me koronavirus

para 4 dite - Medial

Instituti i Shëndetit Publik i Malit të Zi ka konfirmuar se sot janë regjistruar edhe gjashtë raste të reja në këtë vend me koronavirus, duke ngritur numrin e përgjithshëm në 54. “Ka 6.356 persona nën...

Në Mal të Zi rritet bilanci i të prekurve me koronavirus

para 4 dite - Gazeta e re

Instituti i Shëndetit Publik i Malit të Zi ka konfirmuar se sot janë regjistruar edhe gjashtë raste të reja në këtë vend me koronavirus, duke ngritur numrin e përgjithshëm në 54. “Ka 6.356 persona nën...

Mali i Zi, pesë raste të reja me koronavirus

para 5 dite - Anadolu Agency

Podgoricë Pesë raste të reja të të infektuarave me koronavirusin e ri janë konfirmuar në Mal të Zi, transmeton Anadolu Agency (AA). Në këtë vend tani janë gjithsej 52 të infektuar. "Që nga dita e djeshme,...

5 raste të reja me Covid-19 në Malin e Zi, shkon në 52 numri i të infektuarve

para 5 dite - Sinjali

Instituti i Shëndetit Publik (IJZ) në Malin e ZI konfirmoi pesë raste të tjera me koronavirus, duke e çuar në 52 numrin e te infektuarve nga koronavirusi. ”Dhjetë pacientë janë duke u trajtuar në Qendrën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK