http://kariera.mk

Mediat britanike për këngën e re të Ritës: E nxehtë dhe sensacionale

para një jave - Iliria News

E nxehtë dhe sensacionale. Kështu e përshkruajnë mediat britanike Rita Orën e cila paraqitet para një ariu të murrmë në videon e fundit të saj “How To Be Lonely” Pasi kishte lansuar këngën e saj më të...

Rita publikon foto nga Xhamajka, pret me padurim të udhëtojë sërish

para një jave - Lajmi.net

Rita Ora gjatë kësaj kohe, edhe pse e mbyllur jo me dëshirë, po shijon qëndrimin pranë familjes, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një fotografi, të realizuar gjatë pushimeve në Xhamajka,...

Mediat britanike për këngën e re të Ritës: E nxehtë dhe sensacionale

para një jave - Gazeta Express

Rozë Gazeta Express 26/03/2020 20:56 E nxehtë dhe sensacionale. Kështu e përshkruajnë mediat britanike Rita Orën e cila paraqitet para një ariu të murrmë në videon e fundit të saj “How To Be Lonely” Pasi...

Mediet e huaja shkruajnë për videoklipin e ri të Rita Orës

para një jave - Lajmi.net

Pasi publikoi këngën e saj të re “How to be lonely” në fillim të këtij muaji, Rita Ora ka qenë duke punuar për videoklipin, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net. Dhe në klipin më të fundit nga videoja,...

Mediat britanike për këngën e re të Ritës: E nxehtë dhe sensacionale

para një jave - Zeri

E nxehtë dhe sensacionale. Kështu e përshkruajnë mediat britanike Rita Orën e cila paraqitet para një ariu të murrmë në videon e fundit të saj “How To Be Lonely” Pasi kishte lansuar këngën e saj më të...

Enca Haxhia në karantinë: A s’është gjynaf gjithë kjo bukuri të rrijë në shtëpi?

para një jave - Zeri

Edhe Enca Haxhia po qëndron e mbyllur në shtëpinë e saj. Këngëtarja nga Shqipëria kohëve të fundit është treguar mjaft aktive në rrjete sociale, ku madje shpesh po publikon dhe video duke kënduar këngë...

Enca Haxhia në karantinë: A s’është gjynaf gjithë kjo bukuri të rrijë në shtëpi?

para një jave - GazetaBlic

Edhe Enca Haxhia po qëndron e mbyllur në shtëpinë e saj, shkruan GazetaBlic. Këngëtarja nga Shqipëria kohëve të fundit është treguar mjaft aktive në rrjete sociale, ku madje shpesh po publikon dhe video...

Enca mërzitet nga karantina: A s’është gjynah të rrijë gjithë kjo bukuri në shtëpi?

para një jave - Lajmi.net

Ashtu sikurse në Kosovë, edhe në Shqipëri qytetarët vazhdojnë të qëndrojnë të mbyllur në shtëpi, shkruan lajmi.net. Mes tyre, komuniteti i artistëve janë ata që shumë rrallë rastisin të qëndrojnë për ditë...

Enca Haxhia: A s’është gjynaf gjithë kjo bukuri të rrijë në shtëpi?

para një jave - Tetova1

Edhe Enca Haxhia po qëndron e mbyllur në shtëpinë e saj. Këngëtarja nga Shqipëria kohëve të fundit është treguar mjaft aktive në rrjete sociale, ku madje shpesh po publikon dhe video duke kënduar këngë...

Rita publikon foto nga Xhamajka, pret me padurim të udhëtojë sërish

para një jave - Lajm

Rita Ora gjatë kësaj kohe, edhe pse e mbyllur jo me dëshirë, po shijon qëndrimin pranë familjes. Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një fotografi, të realizuar gjatë pushimeve në Xhamajka, kohë më parë....

Mediat britanike për këngën e re të Ritës: E nxehtë dhe sensacionale

para një jave - Arbresh

E nxehtë dhe sensacionale. Kështu e përshkruajnë mediat britanike Rita Orën e cila paraqitet para një ariu të murrmë në videon e fundit të saj “How To Be Lonely” Pasi kishte lansuar këngën e saj më të...

Enca mërzitet nga karantina: A s’është gjynah të rrijë gjithë kjo bukuri në shtëpi?

para një jave - Lajm

Ashtu sikurse në Kosovë, edhe në Shqipëri qytetarët vazhdojnë të qëndrojnë të mbyllur në shtëpi. Mes tyre, komuniteti i artistëve janë ata që shumë rrallë rastisin të qëndrojnë për ditë të tëra të mbyllur....

Enca nga karantina: Gjynah të rrijë gjithë kjo bukuri në shtëpi

para një jave - Periskopi

Ashtu si shumica e qytetarëve të Shqipërisë, dhe këngëtarja Enca Haxhia po qëndron në karantinë. Këngëtarja e cila duket se është mërzitur nga izolimi në shtëpi, ka kaluar kohën duke u grimuar dhe duke...

Rita Ora zbulon pak nga klipi i ri, mësohet data e publikimit

para një jave - Zeri

Rita Ora nesër publikon videoklipin e ri. Rita Ora ka pak kohë që ka sjellë këngën me titull “How to be lonely”, të cilën fillimisht e solli vetëm në versionin audio. Këngëtarja, gjatë kësaj periudhe sa...

Rita Ora zbulon datën e publikimit të klipit të ri

para një jave - Sinjali

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka pak kohë që ka sjellë këngën me titull “Hoë to be lonely”, të cilën fillimisht e solli vetëm në versionin audio. Këngëtarja, gjatë kësaj periudhe kur...

FOTOT: Zhvishet Rita Ora, vjen e “nxehtë” nga vaska

para një jave - Gazeta Tema

Ajo e publikoi këngën e saj të re ‘How to be lonely’ në fillim të këtij muaji. Por Rita Ora nuk u ndal me kaq pasi publikoi një video mjaft hot në faqen e saj në Instagram. Këngëtarja 29 vjeçare u zhvesh...

Rita Ora publikon ‘trailerin’ e klipit të ri, do të shfaqet në skena joshëse dhe provokuese

para një jave - Telegrafi

Artistja shqiptare me renome ndërkombëtare, Rita Ora, ka pak kohë që ka publikuar këngën e saj më të re “How to be lonely”. Kënga është kompozuar nga miku i Ritës dhe njëherësh sensacioni i vitit në muzikën...

Rita Ora paralajmëron këngën e re, publikon një pjesë të klipit “How to be lonely”

para një jave - GazetaBlic

Rita Ora ka gati projektin e radhës. Këngëtarja e cila numëron disa hite në karrierën e saj, tashmë ka gati edhe projektin e saj të ri, shkruan GazetaBlic. Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një postimi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK