http://kariera.mk

Kryetari i Shoqatës së Gjyqtarëve, Nicchi: Serie A mund të rifillojë pa VAR

para një muaji - Telegrafi

Kryetari i Shoqatës së Gjyqtarëve, Marcello Nicchi pret me padurim ditën kur Serie A mund të rifillojë, edhe pa VAR, ndërsa ka thënë se shpreson se pas gjithë kësaj, njerëzit mund të kuptojnë bukurinë...

Kryetari i Shoqatës së Gjyqtarëve, Nicchi: Serie A mund të rifillojë pa VAR

para një muaji - Zhurnal

Kryetari i Shoqatës së Gjyqtarëve, Marcello Nicchi pret me padurim ditën kur Serie A mund të rifillojë, edhe pa VAR, ndërsa ka thënë se shpreson se pas gjithë kësaj, njerëzit mund të kuptojnë bukurinë...

Kryetari i Shoqatës së Gjyqtarëve, Nicchi: Serie A mund të rifillojë pa VAR

para një muaji - Arbresh

Kryetari i Shoqatës së Gjyqtarëve, Marcello Nicchi pret me padurim ditën kur Serie A mund të rifillojë, edhe pa VAR, ndërsa ka thënë se shpreson se pas gjithë kësaj, njerëzit mund të kuptojnë bukurinë...

Alarmi i shefit të arbitrave: Kampionati italian mund të rifillojë pa praninë e VAR-it

para një muaji - SuperSport

Shefi i Arbitrave në Serinë A, Marcello Nicchi ka deklaruar ditën e sotme se ekziston rreziku që pjesa e mbetur e sezonit mund të zhvillohet pa Video Assistant Referee (VAR), për të mos rrezikuar shëndetin...

Pasi pezulloi futbollin, Covid-19 “vret” sistemin VAR, kampionatet rinisin pa teknologjinë

para një muaji - BalkanWeb

Pandemia e Coronavirus detyroi pezullimin e kampionateve të futbollit thuajse në të gjithë botën. Nëse FIFA, UEFA, Ligat dhe Federatat po studiojnë planet për t’u rinisur, Covid-19 duket se i ka dhënë...

Serie A rinis pa VAR

para një muaji - Gazeta Express

Futboll Gazeta Express 06/04/2020 14:22 Shefi i Shoqatës së Gjyqtarëve të Italisë, Marcello Nicchi, ka zbuluar se gjyqtarët do të detyrohen ta rinisin sezonin në futbollin italian pa ndihmën e VAR-it,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK