http://kariera.mk

Dalin pamjet nga protesta/ Qindra qytetarë vazhdojnë të mblidhen….ja çfarë po ndodh në këto momente….

para një jave - Standard

Thirrja e Aleancës për Mbrojtjen për tu bashkuar këtë mbrëmje në zonën e ish-Teatrit Kombëtar, ka sensibilizuar me qindra qytetarë. Këta të fundit vazhdojnë të mblidhen, për të kundërshtuar ndërtimin tashmë...

VIDEO/ Protesta e thirrur nga Aleanca, vijon mbledhja e qytetarëve, ja çfarë po ndodh në këto moment

para një jave - Syri

Thirrja e Aleancës për Mbrojtjen për tu bashkuar këtë mbrëmje në zonën e ish-Teatrit Kombëtar, ka sensibilizuar me qindra qytetarë. Këta të fundit vazhdojnë të mblidhen, për të kundërshtuar ndërtimin tashmë...

Fillojnë lëvizjet e para për protestën tek Teatri, bllokohet qarkullimi tek pedonalja, mobilizohen 100 policë

para një jave - BalkanWeb

Brenda 5 ditësh një protestë e 3-të do të mbahet tek Teatri Kombëtar nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit. Fillimisht disa qytetarë kanë filluar të lëvizin afër Teatrit ndërkohë që tek pedonalja është bllokuar...

Gati për protestë: Bllokohet qarkullimi tek pedonalja, mobilizohen 100 policë

para një jave - Albeu

Kanë filluar të mblidhen qytetarët e parë në afërsi të vendit ku ndodhej Teatri Kombëtar, i cili u shemb para 5 ditësh. Ndërkohë mësohet se është bllokuar qarkullimi te Pedonalja, ku edhe janë mobilizuar...

Rindërtimi i Teatrit Kombëtar, dhjetëra qytetarë në Durrës firmosin peticionin e Aleancës

para një jave - BalkanWeb

Dhjetëra qytetarë të Durrësit i janë bashkuar nismës së peticionit për rindërtimin e Teatrit Kombëtar aty ku ishte, ashtu siç ishte para shembjes. Nga video që siguron Balkanëeb duket se një grumbull njerëzish...

Nis grumbullimi i protestuesve për teatrin para ministrisë së Brendshme

para një jave - ABC News

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit Kombëtar ka njoftuar mbajtjen e një proteste pasditen e sotme. Prej disa minutash ka nisur grumbullimi i protestuesve. Ndërkohë, gazetarja Xhensila Kodra raporton për abcnews.al...

Protesta e papritur/ Policia kapet në befasi, në pamundësi për të marrë masat e sigurisë

para një jave - Gazeta Shqip

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit do të mblidhet pasditen e sotme për të mbajtur protestën e tretë brenda 6 ditëve nga prishja e godinës. Pas njoftimit të beftë, Policia e Shtetit ka marrë menjëherë masa...

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit thërret sot protestë në Tiranë

para një jave - Top Channel

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit, ka thirru një tjetër protestë pasditen e sotme në kryeqytet. Mësohet se kjo protestë pritet të mbahet në orën 19:30 pranë hyrjes së pedonales në kryeqytet, aty ku më parë...

Protesta tek Teatri/ Bllokohet qarkullimi tek pedonalja, mobilizohen 100 policë

para një jave - Standard

Brenda 5 ditësh një protestë e 3-të do të mbahet tek Teatri Kombëtar nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit. Fillimisht disa qytetarë kanë filluar të lëvizin afër Teatrit ndërkohë që tek pedonalja është bllokuar...

“Po rrethohet prona e teatrit”, Aleanca thërret protestë sot në mbrëmje

para një jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 22/05/2020 17:33 Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit thirri një tjetër protestë sot në 19:30. Sipas tyre bashkia po rrethon zonen e tetarit dhe do fillojnë punimet. Aleanca njofton...

“Jetojmë për liri”, Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit sërish në protestë: Duam drejtësi!

para një jave - Portalb

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ka paralajmëruar një protestë tjetër mbrëmjen e sotme në orën 19:30, pranë hyrjes së pedonales. Me një shënim në faqen e saj zyrtare në “Facebook”, AMT-ja pretendon se sot...

Peticioni për Teatrin/ Aleanca tubim sensibilizues në Durrës, fton qytetarët të firmosin

para një jave - BalkanWeb

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ka filluar mbledhjen e firmave për peticionin duke filluar nga Durrësi. BalkanWeb mëson se sot mbahet një tubim sensibilizues në Durrës, duke ftuar qytetarët të firmosin...

Në Durrës nis firmosja e peticionit për rindërtimin e Teatrit

para një jave - Vizion Plus

Sikundër ishte paralajmëruar, Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ka filluar me shpërndarjen e peticioneve në qytete për rindërtimin e godinës së Teatrit. Në Durrës janë mbledhur dhjetëra qytetarë që i janë...

Aleanca parlajmëron protestë sot në 19:30: Po rrethojnë Teatrin, nuk do lejojmë fillimin e punimeve

para një jave - BalkanWeb

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit parlajmëron protestë sot në 19:30. Sipas njoftimit në faqen zyrtare në FB të Aleancës, pretendohet se po rrethohet prona dhe do fillojnë punimet. NJOFTIMI NGA ALEANCA Vepra...

“Nuk do lejojmë të fillojnë punimet”, thirret protesta e radhës te teatri

para një jave - Aktuale

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit Kombëtar ka thirrur sot një tjetër protestë në orën 19:30. Në një njoftim në Facebook ata shkruajnë se trualli i teatrit po rrethohet për të nisur punimet për ndërtimin...

Aleanca paralajmëron protestë urgjente në 19:30: Po rrethojnë truallin, s’do lejojmë fillimin e punimeve

para një jave - Mapo

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit paralajmëron protestë urgjente sot në 19:30 pranë truallit të Teatrit Kombëtar. Në një njoftim të shpërndarë në rrjetet sociale, ATM thekson se Bashkia po rrethon tokën...

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit njofton protestë URGJENTE sot në Tiranë

para një jave - Koha Jone

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit do të zhvillojë fillimisht një sot një tubim sensibilizues për situatën e krijuar pas shembjes së Teatrit Kombëtar. Fillimisht Aleanca ka ftuar qytetarët e Durrësit të firmosin...

“Duam drejtësi për shkatërrimin e Teatrit dhe dhunimin e demokracisë!”/ Aleanca paralajmëron protestë sot në 19:30

para një jave - Standard

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit parlajmëron protestë sot në 19:30. Sipas njoftimit në faqen zyrtare në FB të Aleancës, pretendohet se po rrethohet prona dhe do fillojnë punimet. NJOFTIMI NGA ALEANCA Vepra...

Aleanca për Teatrin paralajmëron sërish protestë sot: S’do lejojmë të fillojnë punimet

para një jave - Vizion Plus

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ka paralajmëruar zhvillimin e një proteste këtë të premte në orën 19:30. Këtë e ka bërë të ditur vetë Aleanca përmes një njoftimi në faqen zyrtare të Facebook-ut. AMT pohoi...

Aleanca për Teatrin dhe PD protestë në Durrës: Do protestojmë sot edhe te pedonalja

para një jave - Gazeta Tema

Mbrëmjen e sotme Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ka paralajmëruar një tubim në orën 19:30 te hyrja e pedonales që më parë të çonte te godina e Teatrit Kombëtar. “ Vepra u krye dhe sot kanë filluar të mbulojnë...

para një jave - Ora news

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ka paralajmëruar protestë sot në orën 19:30. Protesta do të zhvillohet në hyrje te pedonales. "Vepra u krye dhe sot kanë filluar të mbulojnë skenën e krimit duke rrethuar...

Peticioni për Teatrin/ Aleanca tubim sensibilizues në Durrës, fton qytetarët të firmosin

para një jave - Koha Jone

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ka filluar mbledhjen e firmave për peticionin duke filluar nga Durrësi. Mësohet se sot mbahet një tubim sensibilizues në Durrës, duke ftuar qytetarët të firmosin peticionin...

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit, thirrje për protestë sot në 19:30

para një jave - Gazeta Tema

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit bëri thirrje për protestë ditën e sotme në orën 19:30. Sipas njoftimit në faqen zyrtare në FB të Aleancës, ato pretendojnë se autoritetet po rrethojnë pronën për të filluar...

Protestë e befasishme e Aleancës për Teatrin, sot në orën 19:30

para një jave - NOA

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit i rikthehet protestave pas shembjes së Teatrit Kombëtar ditën e dielë. Edhe pse nuk ishte parashikuar më herët, është njoftuar përmes rrjeteve sociale një protestë sot në...

Kthesë e papritur/ Aleanca për Teatrin paralajmëron protestë në orën 19.30, çfarë po ndodh!

para një jave - Gazeta Shqip

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit parlajmëron protestë sot në 19:30. Sipas njoftimit në faqen zyrtare në FB të Aleancës, pretendohet se po rrethohet prona dhe do fillojnë punimet. Njoftimi nga Aleanca për...

Aleanca parlajmëron protestë sot në 19:30: Po rrethojnë pronën e Teatrit, nuk do lejojmë fillimin e punimeve

para një jave - Koha Jone

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit parlajmëron protestë sot në 19:30. Sipas njoftimit në faqen zyrtare në FB të Aleancës, pretendohet se po rrethohet prona dhe do fillojnë punimet Ajo e konsideron këtë si...

Shembja e Teatrit, artistët shtrijnë protestat në rrethe, sot tubim në Durrës

para një jave - Mapo

DURRËS – Pas Tiranës, Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit shtrin protestat edhe në rrethe. Prej orës 17.00 të ditës së sotme, përpara Pallatit të Kulturës, në Durrës, Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit po mban...

Në orën 17.00, përpara Pallatit te Kultures, në Durres/ ‘Ta ndërtojmë Teatrin ku ishte, siç ishte’

para një jave - Standard

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit do të mbajë këtë pasdite një tubim të ngjashëm me atë të Tiranës, këtë herë në Durrës. Protesta do të mbahet në orën 17.00 përpara Pallatit të Kulturës, ku do të firmoset...

Ç’po ndodh në Tiranë? Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit njofton papritur protestë

para një jave - ABC News

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ka thirrur një protestë pasditen e sotme. Njoftimi i sotëm është bërë në mënyrë të papritur, vetëm pak orë para nisjes së protestës. Me anë të një njoftimi në faqen zyrtare,...

Firmos peticionin/ AMT tubim në Durrës: ‘Ta ndërtojmë Teatrin ku ishte, siç ishte’

para një jave - Syri

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit do të mbajë këtë pasdite një tubim të ngjashëm me atë të Tiranës, këtë herë në Durrës. Protesta do të mbahet në orën 17.00 përpara Pallatit të Kulturës, ku do të firmoset...

Aleanca për Teatrin thërret protestë në momente të fundit, për arsye se…

para një jave - Standard

Aleanca për Teatrin ka thirrur sërish protestë pasditen e sotme në orën 19:30 tek sheshi para pedonales në Tiranë. Vendimi është marrë në momente të fundit, për arsye se punonjësit kanë filluar rrethimin...

Protesta për Teatrin Kombëtar shtrihet edhe në qytetet e tjera. Ja çfarë njofton PD

para një jave - Panorama

Protesta për Teatrin Kombëtar do të shtrihet edhe në qytetet të tjera, ndërsa PD njofton se sot, në orën 17:00, në Durrës, Aleanca për Teatrin do të mbajë një tubim sensibilizues për situatën krijuar....

Gati protesta për Teatrin/ “Tkurren” policët, vetëm 100 efektivë në terren

para një jave - Almakos

Brenda 5 ditësh një protestë e 3-të do të mbahet tek Teatri Kombëtar nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit. Fillimisht disa qytetarë kanë filluar të lëvizin afër Teatrit ndërkohë që tek pedonalja është bllokuar...

Aleanca për Teatrin thërret protestë në minutën e fundit

para një jave - Syri

Aleanca për Teatrin ka thirrur sërish protestë pasditen e sotme në orën 19:30 tek sheshi para pedonales në Tiranë. Vendimi është marrë në momente të fundit, për arsye se punonjësit kanë filluar rrethimin...

E FUNDIT/ Lëvizje të reja tek trualli, thirret protestë urgjente në Tiranë

para një jave - Albeu

Pavarësisht se nuk pritej, Aleanca për Teatrin ka thirrur në protestë pasditën e sotme qytetarët. Arsyeja për këtë protestë emergjentë e cila pritet të zhvillohet tek sheshi para pedonales në Tiranë, është...

Çfarë po ndodh në Tiranë dhe Durrës? Protestë e papritur nga Aleanca për Teatrin ditën e sotme

para një jave - Java News

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit parlajmëron protestë sot në 19:30. Sipas njoftimit në faqen zyrtare në FB të Aleancës, pretendohet se po rrethohet prona dhe do fillojnë punimet. Ajo e konsideron këtë si...

Rikthehet protesta tek Teatri/ Sot në 19:30: Nuk do lejojmë fillimin e ndërtimeve

para një jave - Almakos

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit parlajmëron protestë sot në 19:30. Sipas njoftimit në faqen zyrtare në FB të Aleancës, pretendohet se po rrethohet prona dhe do fillojnë punimet. Ajo e konsideron këtë si...

Çfarë po ndodh në Tiranë? Protestë e papritur nga Aleanca për Teatrin ditën e sotme

para një jave - Java News

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit parlajmëron protestë sot në 19:30. Sipas njoftimit në faqen zyrtare në FB të Aleancës, pretendohet se po rrethohet prona dhe do fillojnë punimet. Ajo e konsideron këtë si...

Fillojnë lëvizjet e para për protestën tek Teatri, bllokohet qarkullimi tek pedonalja

para një jave - LajmiFundit

TIRANA Brenda 5 ditësh një protestë e 3-të do të mbahet tek Teatri Kombëtar nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit. Fillimisht disa qytetarë kanë filluar të lëvizin afër Teatrit ndërkohë që tek pedonalja...

Fillojnë lëvizjet e para për protestën tek Teatri, bllokohet qarkullimi tek pedonalja, mobilizohen 100 policë

para një jave - Gazeta Telegraf

Brenda 5 ditësh një protestë e 3-të do të mbahet tek Teatri Kombëtar nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit. Fillimisht disa qytetarë kanë filluar të lëvizin afër Teatrit ndërkohë që tek pedonalja është bllokuar...

Rindërtimi i Teatrit Kombëtar, dhjetëra qytetarë në Durrës firmosin peticionin e Aleancës

para një jave - Gazeta Telegraf

Dhjetëra qytetarë të Durrësit i janë bashkuar nismës së peticionit për rindërtimin e Teatrit Kombëtar aty ku ishte, ashtu siç ishte para shembjes. Një grumbull njerëzish zënë radhën për të firmosur peticionin....

“Nuk do lejojmë të fillojnë punimet”, thirret protesta e radhës te teatri

para një jave - Gazeta Telegraf

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit Kombëtar ka thirrur sot një tjetër protestë në orën 19:30. Në një njoftim në Facebook ata shkruajnë se trualli i teatrit po rrethohet për të nisur punimet për ndërtimin...

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit nis turin në Shqipëri, ja ç’do të ndodhë

para një jave - Gazeta Telegraf

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit do të zhvillojë sot një tubim sensibilizues për situatën e krijuar pas shembjes së Teatrit Kombëtar. Aleanca fton qytetarët e Durrësit të firmosin peticionin për rindërtimin...

Firmos peticionin/ AMT tubim në Durrës: ‘Ta ndërtojmë Teatrin ku ishte, siç ishte’

para një jave - Gazeta Telegraf

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit do të mbajë këtë pasdite një tubim të ngjashëm me atë të Tiranës, këtë herë në Durrës. Protesta do të mbahet në orën 17.00 përpara Pallatit të Kulturës, ku do të firmoset...

Aleanca parlajmëron protestë sot në 19:30: Nuk do lejojmë fillimin e punimeve

para një jave - LajmiFundit

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit parlajmëron protestë sot në 19:30. Sipas njoftimit në faqen zyrtare në FB të Aleancës, pretendohet se po rrethohet prona dhe do fillojnë punimet. NJOFTIMI NGA ALEANCA loading......

Aleanca për Teatrin thërret protestë në minutën e fundit

para një jave - Gazeta Telegraf

Aleanca për Teatrin ka thirrur sërish protestë pasditen e sotme në orën 19:30 tek sheshi para pedonales në Tiranë. Vendimi është marrë në momente të fundit, për arsye se punonjësit kanë filluar rrethimin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK